Reklama

Nie tylko nożami Tlim żyje ;)

Zaczęty przez tlim, 20-10-2010, 23:06:53

jabberwocky

No dziwne, wczoraj zmieniałem akumulator. I wiesz co? Nie zwęglił mnie, mimo dotykania obu biegunów.
Świetlówką rurową jak mieczem świetlnym też już w życiu wymachiwałem i świeciła bez kabli.

(Hanibal, weź na wstrzymanie i poczytaj. Haseł do zaczepienia wyszukiwarki padło już dość...)
-Is there anything worn under the kilt?
-No, nothing worn, everything in perfect working order!

W. Irving

#41

Jabberwocky - daj spokój - kolega hanibal i tak wie lepiej. Po co mu jakieś tam wyszukiwarki, kiedy różnica potencjałów i chwilowy amperaż ogniwa o dużej pojemności, jakim jest akumulator samochodowy mu wystarczą za argumenty w dyskusji.
Dopisujemy go do listy: kryptokoryna, poronia, tewje ?? czy: "Dać mu szansę!!!, Dać mu szansę !!! "

Pozdrowionka
Tomek

wiem k...a wszystko... jako rzecze kosiarz ;>

(tu http://forum.knives.pl/index.php/topic,156717.msg1501352.html#msg1501352 )

LUCYFER

Do listy go! :P, gdyby akumulator ,,węglił'', to ja bym zszedł już lata temu, nawet duża 12-ka do kombajna nic nie zrobi przy zetknięciu z biegunami. Mieszkam na wsi, mam ciągniki, kombajn, samochody, i styczność z akumulatorami na co dzien, ale w bajki dawno temu przestałem wierzyć... :cry:

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

Czarna Perła

A ja to nawet odpalałem ciągnik kluczem (takim do śrub) na "zwarcie". Przy rozruszniku trzeba było zewrzeć "plus" z "minusem". Szły iskry, ale nic a nic nie kopało.
Jak jest jakaś lista, to na listę go!  :D