Reklama

Kershaw Select Fire - mini recka

Zaczęty przez Ypoznan, 12-12-2010, 20:02:50

Ypoznan

W imieniu Redakcji Knives.pl zapraszam do zapoznania się z tekstem, którego autorem jest radar1977.

http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,104269.0.html

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

maba

Dzięki za reckę i tym samym pozwoliłem sobie dorzucić do Forumowej Listy :)


kosma

Dzięki za reckę ! Co do samego noża - obrzydlistwo i ohydztwo pełną gębą.


amper

Miałem okazję pomacać - mięsisty, dobrze leżący w dłoni, mechanika świetna.
Koszyki na bity lekko grzechotały jak się nożem potrząsnęło  :P
Największa wada - MZ cieżka cholera, choć praktyczny to on jest, trzeba przyznać.
Powiedziałbym, że to sprzęt dla kogoś kto częściej robi kanapki niż odkręca śrubki ;)

KAI: FAQ | Recenzje

Nie ma mnie i nie wiem kiedy wrócę...

Kagemusha

Jak napisał Radar, gadżet, szkoda, że ramię z bitem nie jest blokowane. Recka przyjemna w odbiorze, dzięki :)

slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

ahaswer

recka gites, zastanawia mnie jednak co w tym nożu podoba/podobało się autorowi? paskud, który dodatkowo nie spełnia swoich założeń...
Choć trzeba pogratulować Kershaw'owi za szukanie nowych dróg i projektów.

NA HASŁO "KNIVES" RABAT 10% NA CAŁY ASORTYMENT

-----------------www.juchcik.pl---------------------

SKLEP DLA SKÓROROBÓW- NARZĘDZIA, SKÓRA, CHEMIA ETC.

amper

Cytat: ahaswer

recka gites, zastanawia mnie jednak co w tym nożu podoba/podobało się autorowi? paskud, który dodatkowo nie spełnia swoich założeń...

Brzydki - się zgodzę, choć to kwestia gustu  ;)
Że nie jest utylitarny... no niekoniecznie. Wszelkiej maści multitule - w myśl zasady "do wszystkiego = do niczego" - posiadają swoje ograniczenia  :P

KAI: FAQ | Recenzje

Nie ma mnie i nie wiem kiedy wrócę...

blackram

Chciałbym odświeżyć wątek celem zapytania, jak narzędzie spisuje się po dwóch latach (z małym okładem) używania, o ile jeszcze autor tekstu oczywiście jeszcze je posiada :) Ponieważ stwierdziłem, że na co dzień najbardziej mi do szczęścia potrzeba oprócz ostrza śrubokrętów właśnie, model ten zdecydowanie podchodzi pod mój ideał na EDC (cena też jest zachęcająca), mam tylko obawę o trwałość tych wszystkich ruchomych i plastikowych części w rękojeści (gniazda na bity, sprężynki itp.)

"Kpił zawsze z ludzi, którzy nosili przy sobie wielofunkcyjne scyzoryki; teraz zrozumiał, że to oni mieli rację, nie on" - Andrzej Makowiecki, "Wino i krew"

malagant

Cytat: kosma w 12-12-2010, 21:36:30

Co do samego noża - obrzydlistwo i ohydztwo pełną gębą.

O (fuck)tycznie, brzydal pełną gębą. Profil ostrza skądś mi znany... Dzięki za reckę  :D

Bohaterowie zdarzają się, bo ktoś popełnia błąd.

Mokry

Ale fajny  8D  Nie wiem jak mogłem przegapić wcześniej tą recenzję. Podłączam się do pytania o to jak się spisuje :)


Piryt

Zakupiłem sobie takiego i jestem rozczarowany tym, że ramię do bitów oprócz tego, że jest nieblokowane, nie jest wyposażone również w magnes w związku z czym bity same z siebie nie chcą siedzieć w gnieździe. Korzystać się da, ale mi to akurat przeszkadza w dość znacznym stopniu. W związku z czym mój egzemplarz jest na sprzedaż. Zainteresowani pisać PW.


blackram

Mój ma magnes, bity są wręcz zasysane do środka z głośnym trzaskiem i ani myślą same wylatywać. Reklamuj jeżeli możesz, bo magnes fabrycznie powinien być.

"Kpił zawsze z ludzi, którzy nosili przy sobie wielofunkcyjne scyzoryki; teraz zrozumiał, że to oni mieli rację, nie on" - Andrzej Makowiecki, "Wino i krew"

Piryt

Czyli trafiła mi się wadliwa sztuka. Dobrze wiedzieć. Oczywiście, będę reklamował.