Autor Wątek: Kabar vol 2  (Przeczytany 3295 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline van_kic

• Szef działu
  • Opinii: (11)
  • *
    • vankic.pl
Kabar vol 2
« dnia: 26-07-2011, 20:08:36 »
Tym razem bardziej klasyczne podejście do tematu. Pion, pętelka, zapięcie na knopika.

Pochwy wszystkich rodzajów, czarne pochwy, brązowe pochwy, wiszące pochwy, poziome pochwy, na pas, na szyję, na plecak pochwy, na miasto, na dzicz. Pasy na wszelką okazję i inne skórki vankic

Offline Pitt

• sheathmakers
  • Opinii: (504)
  • Inwalida w stopniu umiarkowanym
Odp: Kabar vol 2
« Odpowiedź #1 dnia: 26-07-2011, 20:14:29 »
Wykonanie czyściutkie :-) Brawo!
Osobiście mam niejaki dysonans między grubością u wejścia a środkiem-końcem pochewki. W sensie na początku spodziewam się pancernika, a oczom ukazuje się dżdżownica.
Uwaga - nieogarniam paczkomatów, wysyłam tylko DPD

Offline WojaK

• Opinii: (61)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • www.extreme-survival.pl
    • Zapraszam do obejrzenia mojego nowego programu "Zapomniane miejsca" W którym będę zapoznawał was z historią różnych opuszczonych miejsc
« Odpowiedź #2 dnia: 26-07-2011, 20:16:33 »
Świetnie wykonana, super pasuje do noża i trzyma klimat pogratulować :D
W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"

Offline Thor

• sheathmakers
  • Opinii: (250)
« Odpowiedź #3 dnia: 26-07-2011, 20:47:11 »
 Pasująca i super wykonana  ;-)

Offline Siper

• sheathmakers
  • Opinii: (364)
  • Skórofil ;-)
    • Siper Custom Leather Work
« Odpowiedź #4 dnia: 26-07-2011, 21:34:06 »
Klasyczne pochwiszcze, podoba się bardzo  :D

Osobiście mam niejaki dysonans między grubością u wejścia a środkiem-końcem pochewki....

+1
Osobiście wolę podformować skórę u wejścia do pochwy niż dokładać warstw, ale użytkowo chyba nie ma to znaczenia.

Offline MIKE

• Opinii: (6)
  • Użytkownik knives.pl
  • MIKE MOES タウロナイフ
    • == T U B E ==
« Odpowiedź #5 dnia: 27-07-2011, 06:11:01 »
Sądze, że van kic-owi chodziło o tego typu patent i całkowicie rozumiem jego założenie z poszerzaniem wejścia. Mnie sie podoba.:

MIKE

http://www.facebook.com/TAUROKNIVES
www.tube.art.pl  - trochę rock-owego grania \m/

Offline Grover

• sheathmakers
  • Opinii: (24)
    • mkleathers.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 27-07-2011, 07:41:44 »
A mi się wydaje że Pittowi chodziło o generalną grubość pochewki bo wygląda jak by była zrobiona z cieniutkiej skórki :). Podoba mi sie, widać że przemyślana, wykonanie  super. Jedyne ale to właśnie materiał. Jak by była z grubszej to by lepiej trzymała kształt a tak w niektórych miejscach ją ściągnęło. A kolorek miodzio.
www.mkleathers.pl

Także na Facebook'u

Offline MIKE

• Opinii: (6)
  • Użytkownik knives.pl
  • MIKE MOES タウロナイフ
    • == T U B E ==
« Odpowiedź #7 dnia: 27-07-2011, 20:35:41 »
A mi się wydaje że Pittowi chodziło o generalną grubość pochewki bo wygląda jak by była zrobiona z cieniutkiej skórki :). Podoba mi sie, widać że przemyślana, wykonanie  super. Jedyne ale to właśnie materiał. Jak by była z grubszej to by lepiej trzymała kształt a tak w niektórych miejscach ją ściągnęło. A kolorek miodzio.

Grover racja, racja! Faktycznie zauważyłeś coś na co ja nie zwróciłem uwagi, czyli grubość skóry. Zresztą powyższy przykład Ian Atkinson-a, który przytoczyłem właśnie taki jest. Grubsza skóra u van kic-a lepiej by wyglądała, łatwiej można ją przefazować np. skiver-bevelerem i nie trzeba by było dawać tylu warstw. Co tak czy inaczej, nie umniejsza zacności wykonania tejże  :D
MIKE

http://www.facebook.com/TAUROKNIVES
www.tube.art.pl  - trochę rock-owego grania \m/

Offline van_kic

• Szef działu
  • Opinii: (11)
  • *
    • vankic.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 27-07-2011, 21:31:41 »
Zresztą powyższy przykład Ian Atkinson-a, który przytoczyłem właśnie taki jest.
Wiedziałem że już gdzieś wiedziałem ten pochew :D - Satansbarber oczywiście, koleś robi świetne pochewki i filmiki. Mogę sobie pomarzyć żeby robić kiedyś tak dobre skórki.:)
Pochwy wszystkich rodzajów, czarne pochwy, brązowe pochwy, wiszące pochwy, poziome pochwy, na pas, na szyję, na plecak pochwy, na miasto, na dzicz. Pasy na wszelką okazję i inne skórki vankic