Autor Wątek: Pass Around - pare słów na początek  (Przeczytany 2738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MichaelD

  • Opinii: (49)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • *****
  • Wiadomości: 3509
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pluję jadem, sieję nienawiść i pożeram dzieci ;)
    • Mój kanał z nożami na YT
Pass Around - pare słów na początek
« dnia: 02-09-2011, 11:27:40 »
Co to w ogóle jest Pass Around ??
Pass Around (ang. przekaż dalej). Cała idea polega na tym, że każdy z użytkowników akcji korzysta przez dany okres czasu z noża będącego przedmiotem testów, po czym wysyła go na swój koszt do kolejnej osoby. Celem zabawy jest zapoznanie się przez większe grono osób z danym przedmiotem, a następnie wymiana poglądów i opinii na łamach forum.

Kto może wsiąść udział w Pass Around ??
W Pass Around mogą brać wyłącznie użytkownicy z odpowiednim stażem, decyzja ta będzie podjęta na podstawie okresu czasu jakim jest się zarejestrowanym na forum, ilości napisanych postów lub liczby pozytywnych komentarzy w systemie knives.pl. Decyzja nie jest podejmowana w demokratyczny sposób i jest niepodważalna.

Decyzja kto może wziąć udział w zabawie, to znaczy ustalenie minimalnych wymogów (staż na forum) pozostaje zawsze w kwestii właściciela przedmiotu który przekazuje na rzecz Pass Around.

Chce przekazać/ wypożyczyć nóż na rzecz Pass Around. Co mam w związku z tym zrobić ??
Świetnie !!! Masz dwie możliwości: Pierwsza, samodzielnie załóż temat określając wszelkie szczegóły i warunki akcji Pass Around, jednocześnie możesz posłużyć się obecnymi tematami jak wzór jak to ma mniej więcej wyglądać . Druga, napisz do mnie wiadomość prywatną lub e-mail, następnie ustalimy wszelkie szczegóły, a ja już wszystko sam za Ciebie zrobię.

Życzę miłej i bezpiecznej zabawy  :)
« Ostatnia zmiana: 02-09-2011, 17:02:32 wysłana przez MichaelD »
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.