Autor Wątek: Tangerine Grove czyli mandarynkowy gaj  (Przeczytany 1184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tayniak

• Opinii: (179)
  • Mieszkaniec knives.pl
Tangerine Grove czyli mandarynkowy gaj
« dnia: 16-09-2011, 09:36:22 »
Czołem,
Upomiany zostałem (całkiem zasłużenie), za niechwalenie się przedostatnim nabytkiem. Nabytek, to też powiedziane nieco na wyrost, bo został mi wręczony przez ulubionego makera :-* Neck ma w domyśle wygryźć inne produkcyjne badziewia w rodzaju MT Manusa. Nie da się nie zauważyć, że rękojeść jest nieco od wspomnianego Manusa wygodniejsza (zwłaszcza po założeniu oplotu). Dłuższa, ostatni palec przy cięciu nie spada, nie wisi w powietrzu. Podobnie rzecz ma się z cięciem - inny szlif, dłuższe ostrze - oznacza prawdziwą wygodę podczas prac nożykiem wykonywanych.
Nazwa pomyślana, żeby fabularnie pasowała do nożyka pokazanego tutaj: http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,115508.msg889593.html#msg889593 .
Jasiu - dzięki serdeczne! Twoje cytrusy, to jest to...

Technikalia:
N690, pochewka z pomarańczowego kydexu. Dodany szybko-brudzący-się oplot z pomarańczowego para (w sprawie oplotu proszę o wyrozumiałość i ew. podpowiedzi, bo to mój pierwszy ;P)

Wymiary:
długość całkowita 158 mm
długość kt 690 mm
grubość 2,3 mm

Na fotce poniżej jeszcze bez oplotu

Kolejne, już wczorajsze, z oplotem. Nieco jestem dumny, a nieco zawstydzony :shy:

Jak mówi mój ulubiony pochworób - za podłość fotek przepaszam...
« Ostatnia zmiana: 16-09-2011, 17:52:56 wysłana przez Tayniak »

Offline WojaK

• Opinii: (61)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • www.extreme-survival.pl
    • Zapraszam do obejrzenia mojego nowego programu "Zapomniane miejsca" W którym będę zapoznawał was z historią różnych opuszczonych miejsc
Odp: Tangerine Grove czyli mandarynkowy gaj
« Odpowiedź #1 dnia: 16-09-2011, 09:43:05 »
Bardzo fajny orange nóż :D
W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"

Offline Tayniak

• Opinii: (179)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 16-09-2011, 22:36:08 »
"Chyba się starzejesz, coraz więcej u ciebie kolorowych noży". Komentarz mojej małżowiny na 2 pomarańczki i zakupionego dziś Opinela 7 Zielone Jabłuszko :rotfl:

Offline Taipan

• Opinii: (143)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 16-09-2011, 22:39:36 »
Zajebiście fajny.