Reklama

Moje Trawienia - Przegląd prac

Zaczęty przez Pavulon, 22-12-2011, 14:30:15

Pavulon

W szeregu chronologicznym .
Pierwsze poważne trawienie  :D

Konkursowa Elza

Panc Skiner

J.Y.C

Ciupaga nr 1 dla Papsa

Opinel ..Le petite Inquisiteur

Ciupaga nr 2 dla .....

Reszta w przygotowaniu
Paw_eł


malkontent

Z jednej strony do Maestro Antonio jeszcze daleka droga, ale to raczej komplement bo idziesz w dobrą stronę i na tym forum niewiele jest osób które mogą się z Tobą równać.
Może za rok, dwa zamiast zamówienia na grawerowane navajas w hiszpani, będziemy je składać u Ciebie?


Wyca


paps

Nie sposób odmówić Pawłowi umiejętności w tej dziedzinie :) Od siebie dodać musze, że współpraca z Pawłem to czysta przyjemność  ;P

The Hawk Family Member

maba


Gobi


InQuizitor

A tak naprawę żadne zdjęcie, nie oddaje nawet w połowie piękna prac Pawła.


Pavulon

Dzięki Panowie  :D  ale trochę przesadzacie do zadawlającego mnie poziomu jeszcze daleko .
Na razie experymentuję z różnymi czynnikami majacymi wpływ na efekt końcowy.
Bardzo ważny jest też odpowiedni mikroskop..... niestety nie posiadam , użuwam na razie
powiększenia 2x .I cały czas słucham drobnych wskazówek mojego mentora  :D


Strzyż

Cytat: malkontent w 22-12-2011, 15:13:58

Może za rok, dwa zamiast zamówienia na grawerowane navajas w hiszpani, będziemy je składać u Ciebie?

Może szybciej? :)
Wspaniałe prace! Najpiękniejsze że z każdą kolejną widać duży postęp.
Do środków trawiących dodajesz jakieś inhibitory? Im wolniejsze trawienie tym lepiej. Oprócz rodzaju środka trawiącego ogromne znaczenie ma rodzaj stali i sposówb obróbki cieplnej.

Broni, klejnotów i kobiet nie kupuje się przy blasku świec, ani przez internet. -starożytne przysłowie wschodu.

Pavulon


Ravatos

Z czego ten rysunek drzewa? Bo wyglada znajomo. Nie z jakiejs ksiazki Tolkiena?

-Jestem czarnym krukiem twojego serca... Zapomniałeś o mnie, lecz ja nie zapomniałem o Tobie[...]Podejrzewam, ze będziemy już podróżować razem. Na zawsze[...] Jestem twoja złością i twoja nienawiścią. Mocą czynienia wszystkiego, czego tylko pragniesz. Zemstą na wrogach. Bezbrzeżna odwagą[...]

paps

Cytat: Ravatos w 30-12-2011, 19:55:26

Z czego ten rysunek drzewa? Bo wyglada znajomo. Nie z jakiejs ksiazki Tolkiena?

Białe drzewo Gondoru :)

The Hawk Family Member

toml


Ravatos

-Jestem czarnym krukiem twojego serca... Zapomniałeś o mnie, lecz ja nie zapomniałem o Tobie[...]Podejrzewam, ze będziemy już podróżować razem. Na zawsze[...] Jestem twoja złością i twoja nienawiścią. Mocą czynienia wszystkiego, czego tylko pragniesz. Zemstą na wrogach. Bezbrzeżna odwagą[...]

noxos

Salam alejkum.Wpatrywałem się z takim zachwytem że mi oczki zaczęły łzawić.Gratulacje dla miszcza.


kezsel

Chyba się do Ciebie na nauki zgłoszę :D bardzo ładne prace, strach pomyśleć co będzie dalej :D :D :D podziwiam i gratuluję talentu  :D :D


Pavulon

Kolejny projekt Wielki Szu  :D

Paw_eł


Pavulon

I ostatnia z ciupag ... :D

Foto by Paps  :D


paps

Cytat: Paw_ulon w 08-06-2012, 11:08:36

I ostatnia z ciupag ... :D

Amen, ostatnia, najostatniejsza!
Ale co Ci powiem, to Ci powiem, ale Ci powiem - najlepsze trawienie ze wszystkich ciupag :) Linie równe, nie szarpane, delikatne - cudo!

The Hawk Family Member

Pavulon

Cytat: paps w 08-06-2012, 11:10:28

.... Linie równe, nie szarpane...

...szczery jesteś ...wiesz  ;P