Reklama

Portmonetka absolutny klasyk :)

Zaczęty przez van_kic, 14-01-2012, 17:44:37

van_kic

No chyba nic bardziej klasycznego ze skóry może poza pasem do spodni nie ma:)








Pochwy wszystkich rodzajów, czarne pochwy, brązowe pochwy, wiszące pochwy, poziome pochwy, na pas, na szyję, na plecak pochwy, na miasto, na dzicz. Pasy na wszelką okazję i inne skórki vankic

przeszczep


pitersek

Podpisuję się pod przedmówcą wszystkimi kończynami... :)

Wow... ;)


ofaniel

Prezentuje się świetnie!
Miodne szwy i krawędzie.
Bardzo fajna. Mógłbym mieć :)

<a href="http://www.frihet.pl">Wyprawy w góry</a>

ghandi20

Rewelacyjna. Też zbierasz 5 złotówki ?? :D


maba


WojaK

Cud miód, jednym słowem kawał dobrej roboty :D

W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"

Markow


van_kic

Cytat: ghandi20 w 14-01-2012, 18:22:19

Rewelacyjna. Też zbierasz 5 złotówki ?? :D

Dokładnie, ale nie rzucam palenia jakby kto pytał, po prostu zbieram :)

Pochwy wszystkich rodzajów, czarne pochwy, brązowe pochwy, wiszące pochwy, poziome pochwy, na pas, na szyję, na plecak pochwy, na miasto, na dzicz. Pasy na wszelką okazję i inne skórki vankic

Vercengetoryx

Mógłbyś zrobić tutorial "jak zrobić portmonetkę" ? :)
Czegoś takiego jeszcze nie było, jest super!


Irek_W

zajebista to mało powiedziane  :slini:


banax

Jak dla mnie to już jest wyższa szkoła jazdy :).
Wyrazy uznania.


van_kic

Cytat: Vercengetoryx w 17-01-2012, 13:36:21

Mógłbyś zrobić tutorial "jak zrobić portmonetkę" ? :)
Czegoś takiego jeszcze nie było, jest super!

Jak będę miał jakieś zlecenie na portmonetkę to mogę fototutka zrobić przy okazji, bo z tej nie mam żadnych zdjęć z work in progress.

Pochwy wszystkich rodzajów, czarne pochwy, brązowe pochwy, wiszące pochwy, poziome pochwy, na pas, na szyję, na plecak pochwy, na miasto, na dzicz. Pasy na wszelką okazję i inne skórki vankic

hubi

Piękna rzecz  :kosunia:
Ech zatęsknił człowiek  :)


Pitt

W jaki sposób jest to szyte?
Chodzi mi o płoączenie skór pod kątem prostym.... Dziś próbowałem testowo tak zszyć skórę i... poległem sromotnie.
Proszę o radę.

Uwaga - nieogarniam paczkomatów, wysyłam tylko DPD

ptr

.

van_kic

Cytat: Pitt w 20-01-2012, 17:03:45

W jaki sposób jest to szyte?
Chodzi mi o płoączenie skór pod kątem prostym.... Dziś próbowałem testowo tak zszyć skórę i... poległem sromotnie.
Proszę o radę.

Dobra rada: trzeba sfazować brzeg na 45 stopni w obu łączonych elementach, skleić lekko żeby trzymało się przy dziurawieniu, wiertara i jazda.

Pochwy wszystkich rodzajów, czarne pochwy, brązowe pochwy, wiszące pochwy, poziome pochwy, na pas, na szyję, na plecak pochwy, na miasto, na dzicz. Pasy na wszelką okazję i inne skórki vankic

elrond33

Bardzo mi się podoba. Również chętnie zobaczyłbym jakiś tutorial.

Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).

TCT

TCT Leather

hubi

Kolega 'van kic' coś tam pewnie zamówionego ma to może pokaże to szycie skóry prostopadłe  ;P