Reklama

Fiskars Edge - Pass Around

Zaczęty przez MichaelD, 19-01-2012, 13:30:14

MichaelD

Witajcie !!!

Mam przyjemność poinformować Was, iż http://www.ostrysklep.pl/ wyraził chęć współpracy z portalem knives.pl efektem czego jest bardzo fajny Pass Around

Do przetestowania są 2 noże pikutek o długości ostrza 13,5cm i mały szef kuchni o długości ostrza 16cm. Noże pochodzą z najnowszej serii Fiskarsa (pokryte specjalną, nieprzywieralną powłoką). Wg Pawła z OstrySklep, na obecną chwile jest on jedynym posiadaczem wyżej wspomnianych noży w Polsce, które w sprzedaży będą dostępne dopiero w maju 2012. Czyli jest to niezwykła okazja dla naszych użytkowników forum.

Zapraszam gorąco do zabawy i proszę o wpisywanie się na listę chętnych
Lista chętnych będzie zamknięta z dniem 30.01.2012 (godzina 23.59)

1.) W zabawie mogą brać wyłącznie użytkownicy z odpowiednim stażem, decyzja ta będzie podjęta na podstawie okresu czasu jakim jest się zarejestrowanym na forum, ilości napisanych postów lub liczby pozytywnych komentarzy w systemie knives.pl. Decyzja nie jest podejmowana w demokratyczny sposób i jest niepodważalna.

2.) Maksymalna liczba osób biorąca udział w Pass Around to 20. W przypadku gdyby lista chętnych była większa niż liczba miejsc nastąpi losowanie.

3.) Po ustaleniu listy osób biorących udział w Pass Around przedmiot zostanie wysyłany na koszt Pawła z OstrySklep.pl do pierwszej osoby w kolejce.

4.) Przedmiot Pass Around wysyłamy przesyłką wartościową (ubezpieczoną do pełnej kwoty 200 złotych). Dostarczenie noży do rak własnych pomiędzy użytkownikami Pass Around jest jak najbardziej mile widziane.

5.) Po otrzymaniu przesyłki użytkownik ma 7 dni kalendarzowych na zabawę z przedmiotem Pass Around, po czym wysyła/dostarcza przedmiot  na własny koszt do następnej osoby z listy. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony.

6.) Przedmiot używamy z jego przeznaczeniem, chroniąc go przed ewentualnym zniszczeniem bądź utratą; tak aby kolejna osoba mogla się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem. O ile nóż nie jest do tego przeznaczony nie używamy go do krojenia kości, mrożonek i tym podobnych rzeczy. Nóż używamy wyłącznie na drewnianych lub plastikowych deskach kuchennych.

7.) W przypadku gdy dany użytkownik nie ma odpowiedniego sprzętu do ostrzenia noża lub brak mu doświadczenia, może wysłać nóż do kolejnego użytkownika Pass Around.

8.) Każda z osób testujących przedmiot Pass Around jest zobligowana do napisania co najmniej 100 słów i umieszczenia 1 zdjęcia w terminie do 7 dni kalendarzowych od zakończenia korzystania z przedmiotu Pass Around. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony lub zasady mogą być zmienione.

9.) Jeśli przedmiot Pass Around otrzymacie po godz. 15.00,  naliczanie 7 dni testów  zaczyna się od dnia następnego.

10.)  W przypadku wysłania/ dostarczenia przedmiotu Pass Around do kolejnego użytkownika, proszę o potwierdzenie w tym wątku. Analogicznie, proszę o potwierdzenie otrzymania noża, wtedy też nastąpi naliczanie 7 dni na test przedmiotu Pass Around.

11.)  Papierowe potwierdzenie nadania ( Poczta Polska, InPost czy firmy kurierskiej) proszę zachować do momentu otrzymania przedmiotu Pass
Around przez kolejnego użytkownika.

12.) Każdy użytkownik biorący udział w Pass Around, winien przesłać mi wiadomość prywatną lub e-mail z poniższymi danymi*.
Imię i nazwisko
Adres zamieszkania
Numer telefonu + e-mail/gg/ skype ( w zależności co kto częściej używa).

13.) Ten temat został stworzony wyłącznie na potrzeby organizacyjne Pass Around . Na Opinie,  Recenzje i zdjęcia będzie założony oddzielny temat.

14.) Umieszczone recenzje i zdjęcia użytkowników tego Pass Around, będą mogły zostać wykorzystane przez firmę OstrySklep.pl dla celów reklamowych.

15.) Wpisanie się na listę chętnych wzięcia udziału w Pass Around , wiąże się z akceptacją i przestrzeganiem powyższych zasad tego regulaminu.

* Kontakt z użytkownikami Pass Around  odbędzie się jedynie w sporadycznych przypadkach, np. gdy dana osoba przez dłuższy czas nie będzie dawać znaków życia, aby sprawdzić czy po prostu wszystko jest ok.

www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Ripper

Free men own guns. Slaves don't.
Ponad 1/3 życia w tym grajdołku :}

Ramrege

#2

Coś ostatnio cisza z nowymi pass around, więc chętnie wezmę udział.

1.) Ripper
2.) Ramrege


mrnobody


Prosty

1. Ripper
2. Ramrege
3. mr nobody
4. Prosty


mr_soze

1. Ripper
2. Ramrege
3. mr nobody
4. Prosty
5. soze (o ile nie mam bana za opóźnienie recenzji mifune :) )


Puma

1. Ripper
2. Ramrege
3. mr nobody
4. Prosty
5. soze (o ile nie mam bana za opóźnienie recenzji mifune )
6. Puma


mr_neox

1. Ripper
2. Ramrege
3. mr nobody
4. Prosty
5. soze (o ile nie mam bana za opóźnienie recenzji mifune )
6. Puma
7. mr_neox

Si vis pacem, para bellum

Glaca

1. Ripper
2. Ramrege
3. mr nobody
4. Prosty
5. soze (o ile nie mam bana za opóźnienie recenzji mifune )
6. Puma
7. mr_neox
8. Glaca



MAJSTER ===>

sawim

1. Ripper
2. Ramrege
3. mr nobody
4. Prosty
5. soze (o ile nie mam bana za opóźnienie recenzji mifune )
6. Puma
7. mr_neox
8. Glaca
9. Sawim

"Cofnij do tyłu..."

MichaelD

Lista zamknięta. Proszę o dane z punku nr 12. A także sugestie kolejności listy Pass Around (przesyłka wychodzi i wraca z Czechowice Dziedzice).

12.) Każdy użytkownik biorący udział w Pass Around, winien przesłać mi wiadomość prywatną lub e-mail z poniższymi danymi*.
Imię i nazwisko
Adres zamieszkania
Numer telefonu + e-mail/gg/ skype ( w zależności co kto częściej używa).

www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.


Prosty

dodałem moją lokalizację.
obecnie mieszkam w Mińsku Maz a pracuje w Warszawie obok promenady
widze że nikogo z okolic nie ma więc zostaje poczta,
luty mam raczej zajęty więc wolał bym być jakoś w środku lub pod koniec PA


Ramrege

Na pewno ja i mr_soze możemy sobie podać z ręki do ręki.


MichaelD

#14

Otrzymałem adresy od:
Glaca
mr_neox
Puma
mr_soze
Prosty
Ripper

W przypadku poniższych kolegów, jak sadzę dane się nie zmieniły od czasu ostatniego Pass Around??
Ramrege
mr nobody
Sawim

P.S. Ustalcie proszę tutaj na forum  miedzy sobą jak ma iść nóż, tj. czekam na propozycję.

www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

sawim

Cytat: MichaelD w 04-02-2012, 18:08:23

W przypadku poniższych kolegów, jak sadzę dane się nie zmieniły od czasu ostatniego Pass Around??
Ramrege
mr nobody
Sawim

U mnie po staremu  :D Co do kierunku ruchu noża, to proponuję tak jak wiatry ostatnio - z północy na południe  :rotfl:
"Cofnij do tyłu..."

MichaelD

#16

Moja propozycja:
1. OstrySklep.pl  - Czechowice-Dziedzice
2. mr_soze/Ramrage  - Kraków
3. mr_neox -  Janów Lubelski
4. Prosty - Warszawa
5. Sawim - Białystok
6. Ripper - Ostrołęka
7. mrnobody - Wrocław
8. Glaca - Częstochowa
9. Puma - Piekary Śląskie
10. OstrySklep.pl  - Czechowice-Dziedzice

www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Ramrege

Skoro zaczynamy od Krakowa to mam prośbę aby pass zaczął się od mr_soze, (oczywiście jeśli wyrazi zgodę) niestety nie dam rady testować nożyków od 10-16 lutego.

Cytat: MichaelD w 04-02-2012, 18:08:23

W przypadku poniższych kolegów, jak sadzę dane się nie zmieniły od czasu ostatniego Pass Around??
Ramrege
mr nobody
Sawim

Potwierdzam niezmienność danych ;)


Ripper

Free men own guns. Slaves don't.
Ponad 1/3 życia w tym grajdołku :}

kajtek

Kurcze jakoś mi umknął ten wątek.Mogę się jeszcze dopisać?

samotny łowca spławikow