Autor Wątek: O sklepie Scyzoryki.net  (Przeczytany 17759 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jac

• Opinii: (17)
  • Użytkownik knives.pl
Odp: O sklepie Scyzoryki.net
« Odpowiedź #40 dnia: 05-09-2013, 16:08:44 »
Kilka uwag:
- co do oficjalnego dystrybutora Victorinoxa - to sami piszą na swojej stronie że są niezależni od Victorinoxa, tudzież na Victorinoxowej mapce sklepów w Polsce ich /czyli scyzoryki.net/ nie ma!
- no i załatwianie prywaty - moja żonka zamówiła u nich w zeszłym tygodniu scyzoryk i latarkę na prezent dla znajomego i mimo obiecywanego terminu realizacji 24h i ekstra opłaconego kuriera towaru nie ma do dzisiaj /właśnie mija tydzień/, porozmawiałem z nimi dzisiaj to usłyszałem min że są zapracowani, że kolega jest na urlopie i że jestem niegrzeczny... a naprawdę starałem się jak mogłem nie używać wulgaryzmów, no dobra kilka dosadnych określeń tego co o nich myślę padło.

Tak że raczej ostrzegam przed kontaktami z tą firemką!
j.

Offline kermorvan

• Opinii: (28)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #41 dnia: 14-09-2013, 20:36:29 »
Taka sama sytuacja. Noże zamówione na prezent tydzień przed imprezą. Na stronie termin realizacji przy każdym z zamówionych przedmiotów - 24 godz. Po tym jak przez 2 dni nie wysłali kuriera i po kontakcie telefonicznym okazało się, że żadnego z noży nie ma na stanie i powinny wkrótce być. Zamówienie anulowane i czekam na zwrot pieniędzy. Noże zamówiłem na allegro - trochę drożej, ale za 2 dni były doręczone.
„Cuius testiculos habes, habeas cardia et cerebellum"
Kiedy masz już ich uwagę, serca i umysły szybko za nią podążą.

7,5/17,5

Offline Greg200

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #42 dnia: 05-12-2013, 09:16:17 »
Siedzi młody Pan któremu przeszkadza każdy wchodzący klient. Rozumiem że ponure popołudnie .... spać się chce a tu klienci się włóczą. Wybór noży .... ŚMIECH !!! Dwa duże kuchenniaki i kilkunaście pikutków za szkłem ....żenada ! Pan oczywiście może zamówić ale dostawa będzie cyt: w przyszłym a może za dwa tygodnie ... cóż .... Święta !! Ponoć się wszystko sprzedało. Nic tylko się cieszyć że Vicki / średnio po 100pln szt. / rozeszły się 3tyg. przed świętami i to w dosyć ubogim Elblągu. Przypuszczam że za kilka dni nie będzie ani pikutów ani obieraczek do warzyw więc ludziska wpadną w scyzorykowy szał !
Kiedyś małżonka stała przed ich sklepem, godzina otwarcia dawno minęła a tu nic ... zamknięte. Po jakimś czasie zauważyła że ktoś jednak w środku się porusza. Puka.... wychodzi obrażony Pan i stwierdza że "przecież trwa remanent" !!! ... a gdzie informacja na drzwiach :question: !!!
Ogólnie nie polecam... i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć że Victoroinox powinno wstydzić się takiego ignoranckiego dystrybutora.
p.s. radziłbym Panom nie obrażać również innych internetowych sprzedawców Victorinoxa, że niby handlują podróbkami. Zamawiałem niejednokrotnie na allegro i nie zdarzyło mi się żadne z opisywanych powyżej przez forumowiczów doświadczenie a towar nie nosił żadnych znamion fałszerstwa. Widać nie trzeba być generalnym, jedynym albo innym ważnym dystrybutorem aby sprzedawać  równie profesjonalnie a przy tym z poszanowaniem każdego klienta.
« Ostatnia zmiana: 05-12-2013, 14:41:11 wysłana przez Greg200 »

Offline Daniel040893

• Opinii: (2)
  • Użytkownik knives.pl
  • Jestem Daniel
« Odpowiedź #43 dnia: 12-01-2014, 16:09:16 »
Hej, czy ktoś wie kiedy spodziewac się wyników konkursu na opinie o sklepie?
Pozdrawiam

Offline lbz69

• Opinii: (23)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: 26-02-2014, 09:58:39 »
Bite dwa tygodnie czekania na zakupiony towar, fakt zgodnie z ustawą, ale sklep sprzedaje towary, których po prostu nie ma na stanie.

Offline Infidel

• Opinii: (3)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #45 dnia: 22-08-2014, 13:57:03 »
Kupiony niedawno Spirit z kaburką...wszystko w porządku. Pancernie zapakowany, kontakt ze sklepem na 6.
Polecam!

Offline mskowronldz

• Opinii: (130)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #46 dnia: 20-10-2014, 16:05:20 »
Moje zamówienie - bez zarzutu  :D
Realizacja i dostawa błyskawiczna!

Online KoleC

• Opinii: (43)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #47 dnia: 09-12-2014, 12:29:10 »
Moje skromne kilka piukutków też bardzo szybko zrealizowane.
There's a hole in the world like a great, black pit and it's filled with people who are filled with shit.
18/7

Offline Proceder

• Opinii: (32)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #48 dnia: 09-12-2014, 18:47:59 »
Bite dwa tygodnie czekania na zakupiony towar, fakt zgodnie z ustawą, ale sklep sprzedaje towary, których po prostu nie ma na stanie.

To żeś mnie pocieszył,miejmy nadzieję że to co zamówiłem mają na stanie.
Kupię Spyderco Delica czarnom i zębatom.

Offline doktor_zlo

• Opinii: (6)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #49 dnia: 25-12-2014, 22:44:47 »
Wrażenie w sumie pozytywne, mimo że kontakt dupiasty, to czas realizacji błyskawiczny.

Offline Proceder

• Opinii: (32)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #50 dnia: 26-12-2014, 12:08:12 »
Wrażenie w sumie pozytywne, mimo że kontakt dupiasty, to czas realizacji błyskawiczny.

To znaczy,ostatnio ze trzy zamówienia u nich miałem i wszystko bezproblemowo.
Kupię Spyderco Delica czarnom i zębatom.

Online nielet

• Opinii: (108)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #51 dnia: 04-03-2016, 17:07:46 »
Bardzo dawno nie pisano tu a chyba ten wątek jest najodpowiedniejszy do napisania opinii. Zakup Pioneera X, transakcja przebiegła pomyślnie. Bardzo dobry kontakt, błyskawiczna wysyłka towaru z podaniem jej numeru umożliwiająca śledzenie. Polecam sklep :)

Offline Lisek777

• Opinii: (285)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #52 dnia: 08-06-2016, 10:11:37 »
Wyłącznie superlatywy! W niedzielę zamówienie scyzoryka a we wtorek już w rękach. Ponadto na bieżąco informacje o statusie zamówienia. Bardzo dziękuję.

Offline noid23

• Opinii: (13)
  • Nowy użytkownik
  • *
    • Oferta
« Odpowiedź #53 dnia: 02-10-2017, 18:25:36 »
Proponuję nie zwracać uwagi na informację na stronie o czasie dostawy.
Zamówienie złożone w piątek o 13:00 (opłacone wraz z kurierem DHL), deklarowany czas dostawy to 24h.
Logicznie myśląc powinno dotrzeć w poniedziałek, niestety w poniedziałek dopiero zostało nadane i ma dotrzeć we wtorek.
Lekki niesmak.
Pomagam w zakupie i sprzedaży samochodów na terenie Trójmiasta i okolic.

Offline Sesio

• Opinii: (20)
  • Użytkownik knives.pl
  • Fotograf
« Odpowiedź #54 dnia: 14-10-2017, 05:28:21 »
Ten sklep- scyzoryki.net padł czy cóś ? Telefonów nie odbierają, na maila nie odpisują.. Tu, na knive.pl też priva posłałem i cisza. A człek chciał tylko coś kupić. No cóż, nie będę im przeszkadzał.

Offline switch

• Opinii: (7)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #55 dnia: 19-10-2017, 13:51:18 »
Ja mam z nimi same dobre doświadczenia - jeśli mają poślizg to informują. Na maile odpisują na bieżąco. Wszystko da się załatwić - zdecydowanie polecam. W 24h to raczej nie dotrze przesyłka, ale w 48 już tak :)