Autor Wątek: Jaśowy warsztat.... czyli tam gdzie spełniają się marzenia miłosnikow noży.  (Przeczytany 4487 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rybak

• bedzie dobrze...
  • rybak
  • Opinii: (52)
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
sycko piknie bangla.
Jakigos mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن

Offline count_martin3z

• Opinii: (48)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Szmeje...
    • Już popingowałeś?
Dobrze widzę, że na pierwszej focie jest jest najlepszy nóż w warsztacie Janusza? Chińska Lochsa?  :slini: :slini: :slini: :slini:
Wiele user'ów forum knives.pl to EGOnacjonalno-centryczno-onanistyczne dziffffki!!

Dobrze, że jesteście! Bez Was forum upadnie...

Offline bolo23

• Opinii: (11)
  • Użytkownik knives.pl
U Jasia trzeba zamontować monitoring będziemy go obserwować cały czas :D . Świetny warsztat to juz w sumie manufaktura:)
Pomoc dla Nikoli Kurpas przekaż 1 % podatku  http://dzieciom.pl/podopieczni/14990

Offline RaF

• Opinii: (31)
  • Użytkownik knives.pl
 8D

piękna rzecz taka własna samotnia ;)

A niech mnie chuje biorą na rogi, ja ich pierdole! .™ :>

Offline Kozak

• WKMN
  • Opinii: (39)
  • Mieszkaniec knives.pl
Ja, profan, bylem tam dzis. Dobrze, ze moge napisac o tym co widzialem  - opowiedziec nie jestem w stanie bo opad szczeki nie pozwala... :) Porzadek jak na kompanii przed capstrzykiem, sprzetu jak w fabryce (na 3 pomagierow by starczylo), Yahoo z sercem na dloni mnie przyjal - nie moge sie otrzasnac i juz czekam na kolejne spotkanie. "Sciana placzu" mnie z "oltarzem" bardziej sie kojarzy  :slini:  :slini: :slini: Zazdroszcze i podziwiam (w tej kolejnosci :) ) warsztatu. Osoba makera - takich Kolegow chce miec na szybkim wybieraniu w telefonie  :-* Howgh

Offline KamilD

• knifemaker
  • Opinii: (142)
  • *
Ja, profan, bylem tam dzis. Dobrze, ze moge napisac o tym co widzialem  - opowiedziec nie jestem w stanie bo opad szczeki nie pozwala... :) Porzadek jak na kompanii przed capstrzykiem, sprzetu jak w fabryce (na 3 pomagierow by starczylo), Yahoo z sercem na dloni mnie przyjal - nie moge sie otrzasnac i juz czekam na kolejne spotkanie. "Sciana placzu" mnie z "oltarzem" bardziej sie kojarzy  :slini:  :slini: :slini: Zazdroszcze i podziwiam (w tej kolejnosci :) ) warsztatu. Osoba makera - takich Kolegow chce miec na szybkim wybieraniu w telefonie  :-* Howgh
+1 Nic dodać nic ująć :) Jakieś dwa tygodnie temu też miałem zaszczyt gościć u Jaśka  :grin:  8D