Autor Wątek: jak obsługująw cqb tactical  (Przeczytany 51023 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buła7777

• Opinii: (1)
  • Świeża krew
  • *
Odp: jak obsługująw cqb tactical
« Odpowiedź #220 dnia: 09-01-2021, 11:50:03 »
Dajecie opis wysylka 24h,piszecie w mailu że wyślecie w 24h.To jak głupi czekam od wtorku i nie szukałem "ukrytej gwiazdki"jak w umowie z parabankiem.Informacji o wył.licznikach itp.Brak czasu na odpisanie na głupiego maila od petenta to dla mnie poziom Janusza z oelyxa a nie konkretnej firmy.Przyzwyczailiście sie WY do pieniędzy klientów a nie my do waszej łaski w realizacji zamówienia

Offline Mikko

• Opinii: (38)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #221 dnia: 09-01-2021, 12:45:10 »
Mnie ciekawi jedna rzecz odnośnie płatności. Gdy kupuję w innych sklepach za kilkadziesiąt czy kilkaset zł, nie muszę dopłacać kilkunastu pln za możliwość zapłaty poprzez payu/przelewy 24. I nierzadko nie są to jakieś korporacje, tylko małe biznesy jak CQB. Nie mówiąc o wysyłce za free np w jednym miejscu od 70 zł, w innym od stu itd. Tutaj trzeba zawsze płacić za wysyłkę, czy kupuje się za 100 czy za 1000 pln. Pod tym względem Wasz sklep jest specyficzny, raczej na niekorzyść klientów.

Offline cosinus

• Opinii: (2)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #222 dnia: 09-01-2021, 12:51:12 »
Mnie ciekawi jedna rzecz odnośnie płatności. Gdy kupuję w innych sklepach za kilkadziesiąt czy kilkaset zł, nie muszę dopłacać kilkunastu pln za możliwość zapłaty poprzez payu/przelewy 24. I nierzadko nie są to jakieś korporacje, tylko małe biznesy jak CQB. Nie mówiąc o wysyłce za free np w jednym miejscu od 70 zł, w innym od stu itd. Tutaj trzeba zawsze płacić za wysyłkę, czy kupuje się za 100 czy za 1000 pln. Pod tym względem Wasz sklep jest specyficzny, raczej na niekorzyść klientów.

Jakby nie patrzeć, prowizje operatorów np karcianych są już znacznie mniejsze niż X lat temu

Offline minimalista

• Koneser dobrego samopoczucia.
  • Opinii: (0)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #223 dnia: 09-01-2021, 16:46:12 »
Wystarczyłaby jakaś dobrze widoczna informacja na stronie w stylu "z uwagi na okres świąteczny/urlopowy wysyłka może się wydłużyć", taki gest uczciwości wobec klienta. Dobra nie będę bił piany, czekam do poniedziałku.

Offline Szuzyn

• Opinii: (0)
  • Nowy użytkownik
  • *
  • W obliczeniach był błąd.
« Odpowiedź #224 dnia: 12-02-2021, 16:33:50 »
U mnie błyskawiczna wysyłka, zamówienie o 14,30 wczoraj a dzisiaj o 11 kurier.

Offline grumic

• Opinii: (81)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #225 dnia: 19-02-2021, 13:13:28 »
Muszę szczerze pochwalić - wczoraj zamówienie o 13.20, dzisiaj o 10.33 dostaję info, że przesyłka doręczona :)