Autor Wątek: Szkolenie strzeleckie Tactical Team .45 - Warszawa  (Przeczytany 3166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thorneb

 • Moderator
 • Opinii: (10)
 • *
 • Wiadomości: 1638
 • Płeć: Mężczyzna
 • Mad Dog addict
Szkolenie strzeleckie Tactical Team .45 - Warszawa
« dnia: 10-05-2012, 09:52:19 »
Witam,
W nadchodzącym czasie planowane są dwa szkolenia 26 i 27 maja. Szczegóły poniżej. Wszystkich chetnych gorąco zapraszam i zachęcam do odwiedzenia strony na FB. Znajdziecie tam zdjęcia i filmy ze szkoleń, fotki sprzętu i broni http://www.facebook.com/TacticalTeam45

"26 maja 2012
W imieniu Tactical Team .45 Zapraszam serdecznie na szkolenie strzeleckie!


Jest to standardowa forma, którą część z Was zna z poprzednich edycji, z tą różnicą, że szkolenie będzie jednodniowe i odbędzie się na strzelnicy otwartej, na świeżym powietrzu.

Szkolenie przeznaczone dla dwóch grup:

Grupa A - Zupełnie początkująca (Jest to szkolenie dla osób, które chcą dogłębnie zapoznać się z tematyką broni palnej, przećwiczyć dokładnie wszystkie podstawowe aspekty. Uczestnictwo w tym szkoleniu pozwala w przyszłości uczestniczyć w szkoleniach zaawansowanych). Ilość amunicji w ramach szkolenia: 9mm - 60 sztuk, 5.56NATO - 20 sztuk oraz 7,62x39 20 sztuk (czyli amunicja pistoletowa oraz do karabinów M4 i AK47).

Grupa B - Kontynuacja, dla osób które już z nami były. Ze względu na możliwości jakie nam daje strzelnica w pierwszej części skupimy się na strzelaniu z karabinów. W ramach uzupełnienia ostatnich szkoleń część zajęć poświęcimy na strzelanie z broni krótkiej w ekstremalnie bliskim kontakcie. Ilość amunicji w ramach szkolenia: 9mm - 100 sztuk, 5.56NATO - 25 sztuk oraz 7,62x39 25 sztuk (czyli amunicja pistoletowa oraz do karabinów M4 i AK47).

Szczegóły:
termin: 26 maja (start o godzinie 09:00 na terenie strzelnicy, przewidywany koniec godzina 18:00)
strzelnica: http://strzelnica-suchodol.pl/, strzelnica znajduje się około 30km od Warszawy, opis dojazdu znajduje się tutaj - http://strzelnica-suchodol.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=15&Itemid=55 przed budynkiem strzelnicy jest parking, szkolenie odbędzie się na strzelnicy po lewej stronie w lesie.
koszt: 300 PLN (dla osób początkujących) oraz 350 PLN (dla osób zaawansowanych)

szkolenie odbędzie się niezależnie od pogody, wiec proszę o strój "taktyczno/roboczy" (mile widziany dobry pasek do spodni do zawieszenia kabury).


PS1
Jest możliwość dokupienia amunicji, ale dopiero po zrealizowaniu całego programu szkoleniowego.

PS2
Certyfikaty są wręczane uczestnikom po odbyciu około 60 godzin zajęć i zdaniu egzaminu. Certyfikaty za uczestnictwo w jednym szkoleniu nie są wręczane. (przykładowy certyfikat będzie do wglądu na strzelnicy)

PS3
Dzięki współpracy ze sklepem http://www.demobil.com.pl/ dostępna jest możliwość płatności w systemie ratalnym (o szczegóły proszę pytać indywidualnie).

27 māja


PIKNIK STRZELECKI

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy przygotować nową formę "szkolenia" w postaci pikniku strzeleckiego. Ta impreza ma na celu zapoznanie chętnych z różnymi rodzajami broni, aspektami bezpieczeństwa oraz z podstawami strzelectwa.
Jeżeli nigdy nie miałeś do czynienia z bronią a chciałbyś spróbować i nie wiesz czy Cię to wciągnie?
Jeżeli chcesz sprawdzić jak to jest wcielić się w rolę bohatera ulubionej gry lub filmu?
Jeżeli jesteś pasjonatem strzelania i chcesz podzielić się swoją pasją z żoną, dziećmi lub znajomymi?
A może po prostu chcesz w aktywny sposób spędzić czas z rodziną lub znajomymi?

To jest właśnie impreza dla Ciebie.

Uczestnik będzie miał do dyspozycji:
40 strzałów z różnych pistoletów kaliber 9mm
10 strzałów z pistoletów maszynowych np. PM84 Glauberyt
10 strzałów ze strzelby typu Benelli
10 strzałów z karabinu typu M4 (nowsza wersja kultowego już M16)
10 strzałów z najpopularniejszego karabinu świata AK-47 Kałasznikow

Szczegóły:
termin: 27 maja (start o godzinie 10:00 na terenie strzelnicy, przewidywany koniec godzina 17:00)
strzelnica: http://strzelnica-suchodol.pl/, strzelnica znajduje się około 30km od Warszawy, opis dojazdu znajduje się tutaj - http://strzelnica-suchodol.pl/index.php?option=com_content&task=section&id=15&Itemid=55 przed budynkiem strzelnicy jest parking, szkolenie odbędzie się na strzelnicy po lewej stronie w lesie.
koszt: 250 PLN

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

PS
Jest możliwość dokupienia amunicji, ale dopiero po zrealizowaniu całego programu szkoleniowego.Dzięki współpracy ze sklepem http://www.demobil.com.pl/ dostępna jest możliwość płatności w systemie ratalnym (o szczegóły proszę pytać indywidualnie).


W razie pytań piszcie albo dzwońcie (505191997)
"

Offline thorneb

 • Moderator
 • Opinii: (10)
 • *
 • Wiadomości: 1638
 • Płeć: Mężczyzna
 • Mad Dog addict