Autor Wątek: Last Mammoth 36/2012  (Przeczytany 3639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Zodiak

• Opinii: (3)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Życie jest do dupy, pół biedy jeżeli ładnej.
Odp: Last Mammoth 36/2012
« Odpowiedź #20 dnia: 28-05-2012, 12:06:38 »
Teza: Wspaniały garniturowiec. Dowód: udowodniono :D

Offline Montejano

• Opinii: (14)
  • Użytkownik knives.pl
Odp: Last Mammoth 36/2012
« Odpowiedź #21 dnia: 18-07-2012, 14:29:52 »
Jego noze są bardzo ładne. Masz długą drogę w produkcji i realizacji swoich noży w ogóle. Ten nóż składany kieszeń jest bardzo piękne.
 Po dokonaniu piękną kombinację materiałów, mamuta, bizona i bardzo piękny stalowy adamaszek.
   Otrzymujesz wysoki poziom jakości w swojej pracy. Moje szczere gratulacje dla tej pięknej nóż.

Jestem zakochany w kości słoniowej i jestem również miłośnikiem perłowej masy perłowej. Wyobrażam sobie ten nóż składany, kością słoniową i chyba z perłą perła uchwyt ..... byłoby piękne.

przytulić

Antonio
--------------------

Sus cuchillos plegables son muy bonitos . Usted ha avanzado mucho en la fabricación y terminación de sus cuchillos en general . Este cuchillo plegable de bolsillo es muy bello .
Usted ha realizado una bella combinación de materiales , mamut , búfalo y acero de damasco muy bello .
  Usted está consiguiendo un nivel de calidad elevado en sus trabajos . Mi sincera felicitación por tan bello cuchillo.

Yo soy un enamorado del marfil y también soy un enamorado del nácar madreperla . Yo me imagino este mismo cuchillo plegable , en marfil y también yo lo imagino con la empuñadura en nácar madreperla .....sería bellísimo .

un abrazo fuerte

Antonio