Reklama

Wroan Custom Knives: Różowe Bowie

Zaczęty przez wrona003, 27-06-2012, 12:42:05

wrona003

Jako, że wreszcie skapnąłem się, że tu wkleja się noże :< postanowiłem założyć wątek.
Jako pokutę takie coś:
Wymiary: nie pamiętam, już nie u mnie
Materiał: piła tarczowa 3,8mm, lapacho i na gardce stal zwykła, kwasówka i czarna skóra


Martini

No i piknie  :D
Choć trochę bardziej bym ostrze wygłaskał, bo ryski jeszcze zauważalne. Chyba, że to kwestia zdjęć.

Cytat: przeszczep w 04-11-2011, 17:35:15
... Przeca noże do zabawy som :)...

banax

Następny zdolny młodzieniec  :D, pokutuj dalej świetnie Ci wychodzi :).


junasz

Mistrz cięcia to to nie jest, ale wykonanie z pomysłem i staranne. Dawaj więcej.  :D

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Cronosdragon

staranna oprawa  :D przy następnym przyłóż się trochę bardziej do głowni i będzie git  :)


gerard36856

staranna oprawa. bardzo ladna rekjoesc, ambitny ksztalt klingi.
bardzo ladny poczatek! estetycznie by duzo zyskal, z wyższym szlifem.

badz wytrwaly! masz talent

Mój błysk przebije ciemności, moja jasność mroki rozproszy.

noxos

Przedmówcy się wypowiedzieli. :P


Trollsky

zawadiacki
piracki

AR AR

a tak na serio - cholernie mi sie podoba - masz spory potencjał

Ludzie wybaczą Ci wszystko, oprócz tego ze Ci coś wyszło.

wrona003

Skończony dawno, wrzucony dziś.
Materiały: ostrze resor, rączka jesion, skóra, lapacho i mosiądz


banax

Jak mówiłem, kolejny zdolny :D, jest nadzieja na przyszłość :P, oby więcej takich  :kosunia:.
Zajefajny nóż, rób tak dalej :P .


maba

Oho, kolejny młody zdolny? 8D

Dajesz, dajesz, bo Ci wychodzi!


piotrbati


wrona003

Kolejny, robiony pod wpływem impulsu. Może nie jest najładniejszy, ale miałem te 2 godziny 100% fun'u :P Resor i paracord, na ostrzu satin 380.


kezsel

Takie kształty do mnie przemawiają :D bardzo ciekawe projekty i super wykonanie :D dawaj więcej


wrona003

Niedawno naszło mnie na bojowe klimaty i wyszło takie coś. Resor i paracord. Co prawda więcej w nim baboli niż zwykłego noża, ale mi się podoba  :D


drazel

dawaj wiecej takich jak ten pierwszy. jakies fajne gardy, przekładki, bowie kształty i do boju!!


wrona003

Skończyłem coś takiego. Kiedyś naszło mnie, żeby zrobić coś zbójnickiego, takiego, że nagle wyskakujesz z tym na drogę, a kupiec czy podróżny ma gacie o 2 kilo cięższe ;P
Materiały: resor, kolorowo olejowany buk, pin z mosiądzu (młotkowany) , sztuczne ścięgno
Wymiary: ostrze 200mm, rączka 130mm


petor

łohohoho, świetny zbójnicki nożyk, fajnie zakręciłeś dupkę na końcu ;)


noxos

Podoba mi się ten zbój. :P


wrona003

Zrobił się też taki skandynawek.
Materiały: ostrze resor, rączka kwasówka, kawałek czeczoty wierzby, skóra, lapacho i jesion
Wymiary: ostrze 117mm, rączka 107mm