Reklama

Krajowe wody kolońskie - sporo fot

Zaczęty przez kaburnik, 17-07-2012, 00:13:42

jakobym

Przewiduj.

bambusfly

Miraculum robi wszystko żeby doprowadzić firmę do upadku. Niech sprzedadzą wszystkie swoje najlepsze marki konkretnym polskim producentom, co wykorzystają ten potencjał. Zarząd tej firmy to jakaś kpina. Larive może wskrzesi brutala grand.


jakobym

Dziś dostałem oficjalną odpowiedź z Miraculum. Faktycznie sprzedali Brutala.

Przewiduj.

blackram

Jak nie zaczną kombinować ze składem, to może przynajmniej dostępniejszy będzie. W sumie, polskie to są teraz głównie (jeszcze ;)) nazwy ulic...

"Kpił zawsze z ludzi, którzy nosili przy sobie wielofunkcyjne scyzoryki; teraz zrozumiał, że to oni mieli rację, nie on" - Andrzej Makowiecki, "Wino i krew"

homer

Zapomniałem napisać że byłem parę miesięcy temu w sklepie firmowym Polleny Evy w Łodzi. Akurat wyprzedawali wody toaletowe w opakowaniach ze starej kolekcji. Patrzę - a tam Kanion, taki sam jakiego pamiętam że jeszcze mój ojciec używał a potem ja. Kupiłem classica i golda, czyli moje ulubione. Rozczarowanie było wielkie. Wiedziałem wprawdzie już wcześniej, że po reformulacji nie należy się po tym Kanionie cudów spodziewać, ale było jeszcze gorzej. Zapach już nie ten a i trwałość dosłownie kilkuminutowa. Z dawnej świetności zostały już tylko flakoniki. Dobre kosmetyki ta Pollena Eva robi, żelu pod prysznic bursztynowego i pasty z aminofluorkami używam od lat, niestety wody toaletowe, przynajmniej męskie, wyraźnie odstają od reszty. Na szczęście - o czym chyba gdzieś tu już pisałem - dla amatorów zapachu Kanion Gold jest taka pociecha, że jest on podobny (przynajmniej w swej pierwotnej formie) do Davidoff Zino. Sam z sentymentu flakon owego Davidoffa nabyłem. Na koniec jeszcze fota naszych (anty)bohaterów.

A to La Rive to wcale takie najgorsze nie jest, może to wyjść Brutalowi nawet na dobre, jeśli by go robili.


PiotrXXX

Na stronie larive w ofercie niby jest, ale na mieście jeszcze nikt tych wypustów nie widział...

Nic nie będzie takie jak kiedyś...


Miecz nigdy nie jest zabójcą. To jest narzędzie w ręce zabójcy.
                                                                       ( Seneka )

blackram

Już się pojawiły, zarówno Classic jak i Grand. Powąchałem obydwa, jak na mój nos zapach bez zmian, zakupiłem sobie Granda bo obydwa były w nawet dość atrakcyjnej cenie. Zapach - mocny jak był, lekko wyczuwalny jeszcze po ok. 10 godzinach. Jak dla mnie chyba nic nie "poprawili" więc jest OK.

"Kpił zawsze z ludzi, którzy nosili przy sobie wielofunkcyjne scyzoryki; teraz zrozumiał, że to oni mieli rację, nie on" - Andrzej Makowiecki, "Wino i krew"

homer

Oooo... trzeba Granda zakupić!


stosiek

Rzadko używam, ale zawsze jest na półce.


bambusfly

Grand jest kozak, mam jeszcze zapasy z miraculum:)


homer

Zajrzałem na pewien portal aukcyjny :D, po miesiącach posuchy faktycznie znalazłem trzy oferty na Granda. Wody po goleniu jest więcej, więc część chyba jeszcze z Miraculum, ale kolońska to już pewnie nowy wypust, zobaczymy. Przy okazji Warsa Sport sobie zafundowałem, jeśli to była edycja limitowana na Euro2012 to ciekawe jak z datą ważności, ano też zobaczymy. :)


PiotrXXX

Wars Sport pojawił się jakiś czas temu w zmienionej szacie- wygląd pudełka zbliżony do tego od Classica, widać, że produkują nadal i niema potrzeby kupowania "staroci" special edition 2012.

Nic nie będzie takie jak kiedyś...


Miecz nigdy nie jest zabójcą. To jest narzędzie w ręce zabójcy.
                                                                       ( Seneka )

homer


jakobym

Mnie na dłuższą metę zmęczył.

Przewiduj.

PiotrXXX

Coś w tym jest - miałem Fresha i Sporta, po 2 buteleczki i mi się w końcu "przejadły" i zakupu kolejnego nie planuję, jedynie Classic stoi cały czas na półce i czasem jest używany "dla klimatu". Na codzień, z krajowych wód, zdecydowanie preferuję Brutala Classic.

Nic nie będzie takie jak kiedyś...


Miecz nigdy nie jest zabójcą. To jest narzędzie w ręce zabójcy.
                                                                       ( Seneka )

homer

Grand przyszedł mi jeszcze z produkcji Miraculum, data produkcji listopad 2014.


homer

#156

Dziś na zielono. Wars górą jeśli chodzi o trwałość zapachu.


Lisek777

Ooo! Kanion zmienił buteleczkę? To nie ma już tych z atomizerem?


bambusfly

Rurka w środku jest, więc jest i atomizer:)


blackram

Atomizer to mają nawet w After Shave, nie wiem kto to wymyślił :D

"Kpił zawsze z ludzi, którzy nosili przy sobie wielofunkcyjne scyzoryki; teraz zrozumiał, że to oni mieli rację, nie on" - Andrzej Makowiecki, "Wino i krew"