Autor Wątek: Burczyk  (Przeczytany 1380 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline warhead

• Opinii: (21)
  • Mieszkaniec knives.pl
Burczyk
« dnia: 22-06-2005, 12:47:08 »
Paweł Burczyk

Absolwent i wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie.
Swoją karierę filmową rozpoczął w wieku 6 lat udziałem w serialu "W słońcu i w deszczu". Do tej pory ma na swoim koncie ponad 80 ról na małym i dużym ekranie. Największą popularność przyniosły mu role w: "13 Posterunku", "Na dobre i na złe", "Świątecznej Przygodzie", "Sarze". Przez ponad 10 lat trenował sztuki walki: Tae-kwon-do, Kung-fu. Jego ulubiona broń to nunchaku i noże.

http://www.pojedynekmistrzow.pl/obsada.html

NO wlasnie ten Pan jest jakims znanym ekspertem ?

POzdrawiam

----------------------
KFF - \"Knives For Fun\"
KSS - Knife Shadow System

Offline gacman

• Opinii: (7)
  • Użytkownik knives.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 22-06-2005, 13:04:04 »
Hmmmmm o nunchaku slyszalem , widzialem jak tym macha (robi wrazenie) ....podobno to lubi , no i mial grac w jakiejs super polskiej produkcji .....pierwszy polski film karate ;)
Ale noze pierwsze slysze ;)
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damntation. Amen.

Offline kangoo

• ~sługa psa swego~
  • Opinii: (84)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Venit summa dies et ineluctabile fatum
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 22-06-2005, 16:16:04 »
Kiedyś w jakimś programie narzekał ,że w niemieckich produkcjach gra zawsze bandytów ze wschodu i tam wspomniał o tym ,że zajmuje sie też układami z nożami i czym tam jeszcze sie da dla  seriali niemieckich.

A, i przytargał jakieś noże do Wojewódzkiego(nie lubie typa więc nie oglądałem ).

Cytat z jakiegoś wywiadu :
Sztuki walki? Czyżby w szafie krył Pan czarny pas?
P.B.: Nie, tak dobrze to nie jest! Przez wiele lat trenowałem m.in. taekwondo, później kung-fu... Poznawałem różne style i rodzaje broni. W tym walkę na noże i moim ukochanym nunczako, którym posługuję już ponad 20 lat.