Reklama

Togo - obsluga

Zaczęty przez spuud, 20-08-2012, 15:34:13

kunbo

Cytat: homer w 23-03-2013, 15:06:10

A u mnie jednak dupa. Od napisania powyższego posta nic nie dostałem choć minęło już sporo czasu i czekałem cierpliwie, ucieszony pozytywnym załatwieniem problemu. Ani bokerków ani etui kershawa w promo cenie. No trudno.

Sprawdziłem. Zamówienie wpłynęło do nas 30 maja 2012r. Nie wiem czemu nikt tego nie zrealizował - teraz nawet nie wiadomo kto to przyjmował - ale dziwię się Tobie, że się nie przypomniałeś przez tyle czasu. Co lepsza te noże są cały czas dostępne u nas. Etui niestety zostały już tylko w rozmiarze S.
Propozycję rozwiązania sprawy wysłałem na PW.
Kunbo
Authorized Dealer: Boker Solingen, Boker Plus, Boker Arbolito, Boker Magnum, Helle, Hogue, Outdoor Edge

homer

Cytat: kunbo w 26-03-2013, 09:16:21

ale dziwię się Tobie, że się nie przypomniałeś przez tyle czasu.

Widzisz, najpierw pani poinformowała mnie telefonicznie że nie sprzeda mi towaru w cenie którą kliknąłem, podziękowałem zatem. Za trzy miechy zadzwonił pan i po wypytaniu dlaczego zamówienie jest nie zrealizowane zapewnił, że wszystko będzie po mojej myśli i wkrótce wysyła towar, tym razem też nie wyszło, ile jeszcze razy miałem wałkować całą kwestię aby coś kupić? Twoje załatwienie sprawy na pw jest bardzo eleganckie, mam nadzieję że teraz się uda.


homer

Dzisiaj wszystko bardzo ładnie się zakończyło, dzięki kunbo, po takim załatwieniu sprawy na pewno do Was wrócę a o babolach już nie pamiętam.


kunbo

Cieszę się, że jesteś zadowolony i że W KOŃCU udało się pozytywnie załatwić sprawę. Pozdrawiam.

Kunbo
Authorized Dealer: Boker Solingen, Boker Plus, Boker Arbolito, Boker Magnum, Helle, Hogue, Outdoor Edge

piotr5405

Ja się nie zgadzam że Togo to dobry sklep.Moim zdaniem Togo to SUPER SKLEP.Jestem Ich klientem od trzech lat i stwierdzam z całą odpowiedzialnością(a pracowałem w handlu prawie 40lat)
że  tak fachową,miłą,wyrozumiałą i cierpliwą obsługę spotyka się bardzo rzadko.Za pośrednictwem Knivesa DZIĘKIJĘ IM BARDZO.


DrWall

I kolejne wielkie DZIĘKUJĘ  :D

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

"Doctor Eman is not for you" because "nic na siłę, wszystko wzbudnikiem kinetycznym z naprowadzaczem trzonkowym"

MAXIM

stado lizusów !!!

Oczywiście obsługa w tym sklepie to czysta profeska. Kazdy nożyk wyjmą z szafki, każdy scyzoryk rozłożą. każda wersje przyeniesa z zaplecza, każda latarke zaświecą...normalnie miodzio. oczywiście cała nasza nozowo-policyjna druzynka robi tam zakupy (z kobietami włącznie).


piotr5405

I znowu pochwały.Zgadnijcie dla kogo.
Dobrze zgadujecie ,pochwały dla TOGO!!


zwieracz81

Problemów żadnych nie miałem zamawiałem online i jestem mega zadowolony  :)
Polecam nie jeden zakup tam zrobiłem.


kgrzesiek

W 24h na drugi koniec kraju to standard! :-)


grisza

Po raz kolejny chciałbym wystawić pochwalną laurkę dla załogi Togo a zwłaszcza kunbo.
Kupiłem na forum folder Boker+ Ekskelibur I i potrzebowałem kluczyk do regulacji śruby osi głównej,która jest dosyć specyficzna.
Po kontakcie z Togo kluczyk-za który oczywiście chciałem zapłacić- oraz firmowy katalog produktów został mi przysłany na koszt sklepu mimo braku jakiegokolwiek dowodu zakupu noża.

Oby więcej firm z takim podejściem do klienta.

Serdeczne dzięki.

"Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca! "
                     Owidiusz

          9/19

rangy67

Zakupy w Togo u Rafała to czysta przyjemność,szybko,sprawnie i bardzo konkretnie.Kolejny to już raz i kolejny powód do zadowolenia (baaardzo fajny rabacik). :D
Polecam i dziękuję.

.....i po sześciu dniach tworzenia Bóg usiadł by.....siódmego wymyślić Sebenze.

spuud

...kolejny kontakt z Togo i kolejny mega pozytyw....dzięki i polecam

spośród wszystkich nieważnych rzeczy na świecie...noże są najważniejsze...

bahamut 0

pełna profeska + zajebiste ceny  - jak zawsze :)

kupię Spyderco Delica

Hubix7

Rewelacyjna obsługa, cena i szybkość. SZACUN, SZACUN, SZACUN I DZIĘKUJĘ  :D


wojtek22

No i znowu dziasiaj do nich wlazłem.  Cholerni wyciągacze kasy, ale w miłej atmosferze z fajnymi zabawkami. A dla nas ceny przyzwoite. Dzięki


zawada

A ja chciałem serdecznie podziękować za dwa katalogi które ostatnio do mnie listonosz przyniósł.

Bluźnierca

Metzger

Zamówienie wysłałem w niedziele wieczorem, nożyk dostałem we wtorek o dziewiątej. Przesyłam więc podziękowania.


Rybulek

Dziękuję bardzo!
Untitled by Rybulek, on Flickr


bahamut 0

kupię Spyderco Delica