Reklama

Cold Steel - doniesienia, nowości, plotki, ciekawostki

Zaczęty przez ordo, 04-10-2012, 21:18:00

Raku

Cytat: slayers dance w 10-03-2020, 19:49:03

Z USA mnie wyszło 51 baksów już z szipem, tylko trochę czekania pewnie będzie,
zależy ile tutejszy UC paczkę potrzyma.

Daj znać ile Ci wyszło razem z opłatami ;)

Cytat: tomi2000 w 6.11.2023, 11:06:58Hehe, dokładnie. Kto żonaty, ten w cyrku się nie śmieje ;)

Piotr Bialy

Super jest ten  Air Lite, ale na moje oko to przy tych materialach powinien kosztowac 330 ZL.Pewnie dzis, placimy za nowosc i z czasem cena nozyka spadnie. Ja bym dal za ten nozyk nawet 500zl, gdyby uzyto troszke lepszej stali.


Bushpanter

Cytat: puchbeary w 09-03-2020, 12:50:42

Wszyscy zainteresowani AirLitem moga uderzać z pytaiammi do Jarka @bieraj bo właśnie jednego sprzedaje na olx :)
https://www.olx.pl/oferta/cold-steel-26wd-air-lite-noz-scyzoryk-CID767-IDDZXZp.html#f7239ec4b5

Podziękował serdecznie za to info ;)


slayers dance

Cytat: Raku w 10-03-2020, 21:26:23

Daj znać ile Ci wyszło razem z opłatami ;)

Z tego co czytałem to nie dużo powinno tego być, cła nie zapłacę raczej, VAT wyjdzie ze 4 funty.
Ale dam znać jak już nóż będzie u mnie.
Cytat: baw w 23-12-2020, 22:30:07
Tyle lat na forum, a widzę, że gdzieś tam wewnętrznie łudzisz się, że Twoja argumentacja (czy też dowolnie inna) w jakikolwiek sposób wpłynie na decyzję w sprawie :shy:

horzuff

Ja bym brał poprawkę na Militariowe ceny, w goods.pl czy combat.pl  pewnie będzie taniej ten Air Lite, tylko może z miesiąc-dwa później. Teraz taka sytuacja jest. że w militariach voyager large jest za 300, a w goodsie za 240. Także to 300-330 jest jak najbardziej w zasięgu


Mattatyah

Bardziej zdziwił mnie SRK za 250 zł a Recon Tanto dalej 199 :)


void

Skąd te nagłe podwyżki?. Working Man był do niedawna generalnie po 170zł, a teraz jest generalnie po 200zł. Skąd się wziął ten nagły skok ceny o 18% w marcu?


grumic

Wszystko drożeje, oprócz koni w Janowie Podlaskim.


pecado

Cytat: grumic w 11-03-2020, 12:03:35

Wszystko drożeje, oprócz koni w Janowie Podlaskim.

i oleju, olej tanieje.

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

advs

A ja poczekam ze dwa tygodnie i na bazarku za 200zł kupię, bo czuję że zapał, i zachwyt nad Air Lite długo nie potrwa.


slayers dance

I to jest zdrowe, chłodne podejście oraz taktyczne posunięcie :D

Cytat: baw w 23-12-2020, 22:30:07
Tyle lat na forum, a widzę, że gdzieś tam wewnętrznie łudzisz się, że Twoja argumentacja (czy też dowolnie inna) w jakikolwiek sposób wpłynie na decyzję w sprawie :shy:

Piotr Bialy

Czekamy na opinie o nowych modelach...Jak ktos zakupi i podzieli sie odczuciami bedzie milo...


Simon Templar

#1312

Naprawdę fajny ten Compact

Zdecydowanie wygodniejszy od Kobuna


Redux

Sztych grubszy niż we wcześniejszej wersji.


Jastrząb

Ale zjebali z tą ceną SRK. Duży w zasadzie w cenie 199 cały czas, spodziewałem się tu 179 jakoś... 

Zakon Obrońców Świętej Victorii
Brat Smutny W Kołku Niebieskim Zadumany

Kosa77

Tylko weź pod uwagę że ledwo co wszedł więc cena trochę wyższa + to że w Compact masz szlify płaskie co wymaga więcej pracy niż wklęsłe .

Words Mean Nothing, Only Actions Matter

Jastrząb

Jedno i drugie nie ma znaczenia. No nic, ja za tyle nie kupię, choć czekałem na niego.

Zakon Obrońców Świętej Victorii
Brat Smutny W Kołku Niebieskim Zadumany

horzuff

Czemu szlif płaski wymaga więcej pracy niż wklęsły? oO


smutna_niespodzianka

Cytat: horzuff w 12-03-2020, 07:21:24

Czemu szlif płaski wymaga więcej pracy niż wklęsły? oO

bo wklęsły prostszy w wykonaniu-głownia pomiędzy dwa koła  :?


Jastrząb

To nie ma znaczenia, znaczenie mają ceny w Cold Steel. A wyglądają tak - duży 69.99$, Compact 53.99. Od tych cen dealerzy mają rabat. W zasadzie stałej cenie w ostatnich latach Militaria miały dużego za 199 a czasem na wyprzedaży 169. Więc Militaria tną w chuja robiąc cenę 219, nie wspominając o cenie bazowej z pizdy na poziomie 249 i od początku "rabat". Poza tym nie wiem jakie są wasze doświadczenia z kimś kto obsługuje profil na FB, ale ten człowiek jest bez sensu, o co nie zapytam to nic nie wie. To po co on tam jest? Dwa tygodnie temu napisał mi, że nie ma planów wzięcia Compact na stan. A dziś jest dostępny.

Zakon Obrońców Świętej Victorii
Brat Smutny W Kołku Niebieskim Zadumany