Reklama

Cold Steel - doniesienia, nowości, plotki, ciekawostki

Zaczęty przez ordo, 04-10-2012, 21:18:00

kapfryd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy nie wiesz jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna, pomyśl jak zachowałby się Makłowicz w podobnej sytuacji.

slawol

Prawie kupiłem małego SRK... :rotfl:   :rotfl:

niedługo będzie na allegro poniżej 2 setek, i wysyłkę będę mieć za darmo

jeszcze poczekam, mam nadzieję ze mi przejdzie  :D

Zupę swojej kobiety chwal zawsze,choćby przesolona lub przypalona była.Gdy dwakroć zupę taką pochwalisz,piwo dostaniesz i pokój będzie z Tobą :-)

slayers dance

A moim zdanie to będzie bardzo popularny nóż i nie stanieje tylko zdrożeje :P

Cytat: baw w 23-12-2020, 22:30:07
Tyle lat na forum, a widzę, że gdzieś tam wewnętrznie łudzisz się, że Twoja argumentacja (czy też dowolnie inna) w jakikolwiek sposób wpłynie na decyzję w sprawie :shy:

hendaye

świetna kosa. ergonomicznością nie ustępuje falkowi s1. wyraźnie od niego lżejsza. największy mankament to mazidło, w którym ją unurzali. nie zrobiłem błędu puszczając moje pozostałe fixy na bazarek. badanie magnesem wskazuje, że tang kończy się podobnie, jak w dużym SRK. fabrycznie naostrzony ok, kroi kartkę w powietrzu. a resztę czas pokaże; nóż potrzebuje porządnego kydexu i pójdzie zwiedzać beskidy.





MistrzHalt

Ale kusicie tym compactem, masakra, zaraz sam kupię  :rotfl: ale tak na serio to duży SRK zawsze mi się podobał i już kilka razy się przymierzałem, ale tłumaczyłem sobie że nie potrzebny mi kolejny duży nóż, a jak wyszedł mały, to nie ma bata będzie mój


GRZEGORZ1

Mnie tez kusi ten compact i jeszcze wersje tanto tez chodzi mi po głowie.


Redux


donGÓRALesko

Cytat: Redux w 14-03-2020, 20:42:59

Niema SRK w wersji tanto.

Pewnie chodziło mu o noże Recon Tanto i Kobun

Typ temperamentu: gniewny
Osobowość: paranoiczna
Czynności ekspresyjne: obronne
Funkcjonowanie interpersonalne: prowokacyjne
Styl poznawczy: podejrzliwy
Obraz ja: nienaruszalny

GRZEGORZ1


hendaye

kupiłem na CEKE zmaltretowanego recona tanto, m.in. z czubkiem do odtworzenia. przez chwilę zastanawiałem się, czy nie ciachnąć niżej ostrza i zostawić ze 12 cm KT.
a tu proszę - CS odczytało moje myśli :)


grumic

Naprawdę świetny nóż ten mały SRK, jak wrócę z pracy o jakiejś ludzkiej porze, to cyknę kilka fotek porównawczych z Master Hunterem.


slayers dance

#1331
Cytat: Raku w 10-03-2020, 21:26:23

Daj znać ile Ci wyszło razem z opłatami ;)

@Raku
41 funtów - nóż i wysyłka,
11 funtów - cło, VAT i opłata dla poczty (handling fee). Razem 52 funty, co po kursie powiedzmy 5 zł, daje razem 260 złotych.

Nóż wysłany chyba 13 marca, w poniedziałek 30 marca będzie u mnie.

Edit.
Chodzi o SRK Compact ściągniętego ze Stanów do UK.

Cytat: baw w 23-12-2020, 22:30:07
Tyle lat na forum, a widzę, że gdzieś tam wewnętrznie łudzisz się, że Twoja argumentacja (czy też dowolnie inna) w jakikolwiek sposób wpłynie na decyzję w sprawie :shy:

hendaye

Cytat: grumic w 24-03-2020, 11:16:13

Naprawdę świetny nóż ten mały SRK, jak wrócę z pracy o jakiejś ludzkiej porze, to cyknę kilka fotek porównawczych z Master Hunterem.

@grumic
wróciłeś już z roboty? :)

grumic

#1333

Jeszcze siedzę :P
A tak poważnie, to wracam teraz do domu koło 21 (łącznie z weekendami). Roboty w Wydziale Zdrowia urzędu wojewódzkiego trochę więcej niż zwykle :P. Trochę mało czasu na robienie fotek :P Ale kiedyś się uda :D


Piotr Bialy

Mnie to ten 4Max Scout intryguje.Na stronie Facebook Cold Steel piszą, że schodzi im z magazynow jak woda...


grumic

#1335

Jak obiecałem, fotki słabe, bo telefonem, ale coś tam widać:

i rękojeści - mały SRK wyraźnie krótsza i cieńsza rękojeść:

jeszcze z moim ulubionym starym Rantem:

I jeszcze raz rękojeści i czubki:


hendaye

miło Cię widzieć w domu :) dzięki za fotki
ciekawe, jak się sprawdzi ta cieńsza głownia w mini SRK.


grumic

#1337

Dzięki. Rano byłem w domu i zrobiłem fotki, teraz siedzę w pracy :P
Edycja: Moim zdaniem spokojnie ta grubość wystarczy. Nie mam doświadczeń z SK-5, ale myślę, ze 4 mm węglówki tak łatwo nie polegnie.


hendaye

gdyby  nie ta zaraza, to bym go przećwiczył na majówce. a teraz to mogę zestrugać krzesło na wióry.


Drifter

SRK podoba się i w wersji Compact. Nie jest to chyba jednak pancerna konstrukcja, były jakieś pęknięcia tanga z tego co kojarzę?

"Wszyscy kochamy chaos i przemoc" - Król Julian