Reklama

Opinie o sklepie

Zaczęty przez Mario, 20-10-2012, 23:10:14

GarbatyAnioł

Wczoraj odebrałem zakupionego Nitecora, z Damianem wynegocjowałem rabacik, sama latarka zajebista, polecam sprzęt i sklep.

Nie ma takiej rury na świecie,
której nie można odetkać

Lisek777


GarbatyAnioł

Kolejny udany zakup, pozdrawiam!

Nie ma takiej rury na świecie,
której nie można odetkać

WOJPAP

A co Was tak dziwi u Damiana to standard !!!


ordo

Szybki kontakt, jeszcze szybsza wysyłka - wzorowo!

Reality has a well known liberal bias

Mikko

#165

A ja dziegciu trochę naniosę...

Niestety kupiłem tylne światełko rowerowe w tamtym roku bodajże, wiedziony dobra opinią o Mhunt ugruntowaną na knives.pl, że jak światełka dobrej jakości to tylko tutaj. Jest to jedyne tylne światło w ofercie sklepu. http://mhunt.pl/laser-lampa-tylna-7-trybow-led

Już na początku okazało się, że jest to generalnie tanizna chińska z luźnawym uchwytem, przez co lampka się buja po wsadzeniu, po sprawdzeniu wyszło, że za tę lampkę gdzie indziej wołają 5-7 pln. Ale jakoś mi posłużyła do dziś.

Dzisiaj miałem taka sytuację, że w trakcie jazdy po słynnych wrocławskich dziurawych asfaltach odpadł dekiel od schowka na baterie i jeden akumulator przepadł razem z nim, nawet tego nie usłyszałem. I tak sobie jechałem bez tylnego oświetlenia po zmroku. Dobrze, że mnie nic na zderzak nie wzięło. Jest to tandeta, której nie polecam, a wręcz przestrzegam przed zakupem. Właściciel sklepu niech przemyśli jej wycofanie z oferty na rzecz czegoś sensowniejszego.


Paweł S.

Wszystko fajnie ;) Polecam ;)

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia.