Reklama

Mininess

Zaczęty przez Siaj, 22-10-2012, 07:42:45

Siaj

I następna maczeta gotowa :D
Zrobiona z D2, okładziny z tekstolitu, przekładki z białego polistyrenu, rurki mosiężne.
Długi na 12,5 cm z czego 5,2 cm krawędzi tnącej, gruby na 4 mm.

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Szlifierka kątowa Twoim najlepszym przyjacielem
•---/•/•••/•-••/••//•--•/---/-/•-•/•-/••-•/••/•••/--••//-/---//•--•/•-•/--••/•/-•-•/--••/-•--/-/•-/-•-•//--/•-/•••/--••//--••/•-//-••/••-/--••/---//•--/---/•-••/-•/•/--•/---//-•-•/--••/•-/•••/••-//

painar

Ale fajny masakrator, świetnie wyglądają okładziny i filework. Ciekawe jak z grubością krawędzi tnącej. Chcem takiego :)


piotrbati


WojaK

Fajny, maly gangster :-)  pogratulowac :-)

W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"

jackdaniels11

Jak dla mnie trochę za dużo się dzieje -toxic, filework, kolorowe dyndadło...

jd

Nie lękaj się chodzić ciemną doliną bo jam jest częścią Tej Siły, która Zła pragnąc - Dobro wszelkie czyni...

MsbS

Cytat: jackdaniels11 w 22-10-2012, 20:11:00

Jak dla mnie trochę za dużo się dzieje -toxic, filework, kolorowe dyndadło...

Dyndadło może rzeczywiście niekoniecznie, ale już filework moim zdaniem fajnie pasuje - jak przedłużenie toxica na okładkach.

Don

a mnie odwrotnie: filework nie podchodzi (bo w ogóle nie lubię), a sznurek można zmienić. ogólnie wypas. twardy kurdupel i pochwa pasuje charakterem idealnie.


kajtek

fajny taki fikuśny , tekstolit wygląda naprawdę ekstra

samotny łowca spławikow

sqter0

nie mój gust, ale robota pierwsza klasa.

"Masz trzy sekundy, żeby wstać, bo cię zadźgam sucharkiem"