Reklama

Łowieczka na sterydach

Zaczęty przez mr_neox, 28-10-2012, 19:04:19

mr_neox

Jasia trzeba kochać :grin: i czekać grzecznie na swoją kolej :grin: bo jak wiadomo "Jaś to umie" :D

Gotowe noże od tego Pana dosyć często przerastają oczekiwania i tak też się stało.
Jakoś w zeszłym roku myślałem lekko nad większym neckiem - po zobaczeniu półproduktu doszedłem do wniosku, że szkoda aby na necku się skończyło i poprosiłem Janusza o zrobienie okładek...

...no mistrz może być tylko jeden :D :D :D



Dla tych co lubią cyferki i technikalia:
  • stal: N690
  • twardość: 59/60HRC + wymrażanie
  • KT: 11,5cm
  • całość: 23,5cm
  • grubość głowni: 4,5mm
  • szlif płaski
  • okładki: zielona mikarta
Si vis pacem, para bellum

junasz

Wielce charakterny obierak!  :D

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

dziab

wygodny w łapce zarówno z okładzinami jak i bez.
ale powtarzałem to już nie raz Yasiowi: nie uznam tego sporego fixa za necka :D
zrób foto przy linijce albo znanym nożu a jak możesz to jeszcze zwrzuć na wagę;)

gratsy świetnego noża! :kosunia:

"Wałbrzych - szary to też kolor!" :D
"Never let an anchor drop"

ptr

To nie neck już, ale wielce zacny fixed :)

.

mr_neox

Cytat: dziab w 28-10-2012, 23:18:51

ale powtarzałem to już nie raz Yasiowi: nie uznam tego sporego fixa za necka :D
zrób foto przy linijce albo znanym nożu a jak możesz to jeszcze zwrzuć na wagę;)

Może Ty nie uznasz, ale mnie strasznie drażnią wszelakie średnie necki gdzie brakuje 1cm do pełnego chwytu :D Maleństwa na 2 palce są jak najbardziej okej, ale jak już się bawić to z rozmachem :D

Swoją drogą tak chciałem i tak dostałem - i jestem bardzo uradowany faktem, że w końcu mam kolejnego PCK z nie dziewczęcą rękojeścią :rotfl:

Si vis pacem, para bellum

dziab

tak się droczę tylko, bo wiem, że dla Ciebie jest akurat  :D
dla mnie to fix z porządną rękojeścią i jako neck bym tego nie nosił (nawet bez okładek). ale na pasku to by sobie u nie podyndał i popracował ;)

"Wałbrzych - szary to też kolor!" :D
"Never let an anchor drop"

mr_neox

Cytat: dziab w 28-10-2012, 23:18:51

zrób foto przy linijce albo znanym nożu a jak możesz to jeszcze zwrzuć na wagę;)

Proszę z vickiem 91mm:

I takie jedno zbywające jeszcze...

A i nie powiedziałem nic o środku ciężkości - wyszedł bardzo przyzwoicie w środku odległości między czołem okładzin a pierwszą śrubą. Minimalnie ciąży na dupkę - rewelka :P

Cytat: dziab w 29-10-2012, 22:37:47

tak się droczę tylko, bo wiem, że dla Ciebie jest akurat  :D

no ba, oczywiście :D
Si vis pacem, para bellum