Autor Wątek: narzekania na PCK ciag dalszy... czyli ja vs Yahoo  (Przeczytany 9803 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WAR

• Szef
  • Opinii: (533)
  • *
  • Incomunicado
    • WAR's Shop of Knives
Odp: narzekania na PCK ciag dalszy... czyli ja vs Yahoo
« Odpowiedź #20 dnia: 16-11-2012, 10:46:50 »
Te od Cubixa mam i uzywam. Wierz mi , da sie  :)
Ależ wierzę, jak to kiedyś vercu udowodnił, denka od puszki też da się używać  :rotfl:
Co do noży Jasia, są wygodne, czasem mniej lub bardziej dopracowane, ale niemal zawsze wygodne. Generalnie, do używania, a nie do szuflady.
There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Offline rybak

• bedzie dobrze...
  • rybak
  • Opinii: (52)
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
« Odpowiedź #21 dnia: 16-11-2012, 17:28:17 »

Bylo tez gdzies sporo moich projektow na papierze i moje 2m stali zamienione w noze, ktore sie rozeszly po swiecie. Jeden, ktory przypomina RATa zanim jeszcze sie RAT po swiecie rozbujal lezy chyba do dzis u Rybaka.

Mowisz o tym?

To mialbyc tak wlasciwie "fixed griptilian", Jasiu mnie pytal wtedy, jakie rekojesci mi najbardziej "leza" - powiedzialem mu ze gripek i mini afck.
"Fixed mini-afck" tez nadal mam.

A tak BTW to nie leza, bo tego semitro-rato-gripka ;) mialem ostatnio w robocie nawet, a drugi byl w kuchni niedawno w uzytku.

Pochewki obie mi Krug zrobil swego czasu.
Jakigos mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن

Offline piotrokonski2

• Opinii: (671)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 16-11-2012, 17:47:17 »
że niby Cubix i Marcins maja wyższy poziom wykończenia niż Yahoo ?
Bzdura kolego . Inny styl ,inne techniki wykonania - nie można ich wprost porównywać.
Yahoo nie robi taktycznych folderków a Cubix japońskich kuchenniaków  .

Noży od Jasia miałem (mam ) sporo a wiele przechodzi mi przez ręce z racji tego że robię trochę pochew kydexowych.
Na pewno prezentują inny styl , to widzi każdy. Co do jakości wykończenia kolego to chyba nie miałes mozliwosci porównania skoro twierdzisz że nie ma różnicy.
« Ostatnia zmiana: 16-11-2012, 17:53:32 wysłana przez piotrokonski2 »

Offline rumcajs

• Moderator
  • Opinii: (33)
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 16-11-2012, 19:39:09 »
Robiłeś kydexy do Jasiowych kuchenniaków ?  ;>
Musiałbyś pomacać kuchenny set jakie to czasami Jasiu robi na prezenty ślubne dla bogatych ludzi   ;)
“Combat Knife is actually 10% weapon and 90% tool.” Al Mar

Offline piotrokonski2

• Opinii: (671)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #24 dnia: 16-11-2012, 19:53:08 »
Robiłeś kydexy do Jasiowych kuchenniaków ?  ;>
Musiałbyś pomacać kuchenny set jakie to czasami Jasiu robi na prezenty ślubne dla bogatych ludzi   ;)

Nie robiłem i żałuję ;)
Wiem że Jasiu robi super noze, pisałem to już wczesniej. Do tego tez jest super gościem bo poratował mnie bezinteresownie w chwili gdy potrzebowałem kydexu i nitow. Nawet obecnie wspólnie z Nim dogrywamy pewne zakupy.
Natomiast nie podoba mi się ciagłe "picie" do Cubixa.
 Jeszcze sprostuje to co powiedziałem na temat dokładności wykonania. Moje opinia dotyczy noży które miałem lub tylko przez moje ręce przeszły. Wszyscy wiemy że piękne noże wykonuje Bona, Karud, Pawulon i kilku innych. To już jest  liga artystów i na jej temat sie nie wypowiem, bo po prostu nie znam z "widzenia" ;) Jakoś nikt do kydexowania nie chce przysłać ;-)

Offline Tayniak

• Opinii: (158)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #25 dnia: 16-11-2012, 21:17:56 »
...Musiałbyś pomacać kuchenny set jakie to czasami Jasiu robi na prezenty ślubne dla bogatych ludzi   ;)
Oj tam, bogatych od razu ;P

A, żeby tak do rzeczy. Jasiu jest okej. Znamy się prywatnie, ale był okej, kiedy się prywatnie nie znaliśmy. Robił mi parę rzeczy, inne rzeczy mi posprzedawał (a niekiedy - ku wielkiemu zaskoczeniu - podarował). Nie zamieniłbym go na innego mejkera.
Over the hills and far away.

'You like to think you control the odds, by your judgment and by your skill; and it's not exactly true.' Joe Simpson

'I’ll vote for who I want, drink what I want, support those I choose to support and believe what I find reason to believe.' Alex Hollings