Reklama

Nad czym pracuję jak czas pozwala.

Zaczęty przez konik707, 29-11-2012, 11:41:49

princehammer

idealny domek dla noza - tylko gratulowac :)

KIEDY STRACH ZAPUKAŁ DO DRZWI, ODWAGA POSZŁA BY JE OTWORZYĆ I ZA DRZWIAMI NIC NIE BYŁO

Pitt

Trochę dużo tu ozdobników z różnych klimatów, co daje wrażenie chaosu, ale szczerze Ci powiem, że to i tak kapitalna praca. Wielkie brawa.

Uwaga - nieogarniam paczkomatów, wysyłam tylko DPD

Pavulon


Sesz

Żesz w mordę  8D , zajebista  :slini:

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Józef Piłsudski

Wszyscy mają, mam i ja ;-) hehehe , 

https://www.facebook.com/SeszKnives
http://seszknives.wordpress.com/

maba


konik707

#45

Wielkie dzięki za słowa uznania i krytyki a szczególnie za wskazówki mistrzów szydła i dratwy, które wykorzystam w następnych pracach.
Pozdrawiam Andrzej


Giedymin

Hejo powoli odchodze od robienia nozy zlecenie. Bede robił głównie na sprzedaż. Jak ktoś chce być ma mojej mailing liście to pisać prosze, bedzie powiadomienie o dostepnych nowościach. [email protected]
https://www.facebook.com/Giedyminsbigblades/

kosiarz

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

Franek Majcher

Z tym orzełkiem to trochę za dużo ozdób ale i tak jest pięknie.
Mało jest takich ludzi co i nożyk piękny zrobią i pochewkę do niego też piękną :)


WOJPAP

Nie czepiajcie się orzełka to taki znak firmowy Andrzeja !!!
Na wszystkich pochwach taki umieszcza.
Wykonanie setu MISTRZOWSKIE !!!
:slini: :kopara: :slini:


Jasiek

Wykonanie pewnie mistrzowskie, ale pochwa odwraca uwagę od noża: konkuruje z nim. Ciekawe byłoby zobaczyć ten nóż w pochwie bez ozdób.

Aha: w mojej praktyce uszko prostokątnie się nie sprawdza; jak jest półokrągłe, to noż/pochwa faktycznie może zmieniać położenie w stosunku do zawiesia. 

duże rękojeści mają wielkie zalety; małe też mają niemałe...

konik707

Żonka też pierwsze co powiedziała że na pitoliłem tych wzorków za dużo, a z uszkiem Jasiek masz rację półokrągłe chyba byłoby lepsze i tak jak napisałem wcześniej miała być dla praworęcznego wyszła dla leworęcznego no i błędy posypały się lawinowo  ;P


simon

Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

konik707

Cytat: simon w 21-01-2013, 19:49:23

mistrzu....

Łaskoczesz moją próżność kolego ;P, ale serio daleko mi do mistrza.


Tymon25

Mistrzowskie Prace,piekne noze aż sie micha cieszy widząc takie slicznosci,a i zdjecia profesionalne,nie wiem kiedy ja naucze sie takie robic wreszcie.


forester

Pozdrawiam, Kamil.

Tekton

Cytat: konik707 w 11-01-2013, 16:55:23

Miało być bez ozdobników ale jakoś nie mogę się powstrzymać.

To akurat doskonale rozumiem, też tak mam choć niestety jeszcze nie na takim poziomie  ;>.
Pięknie Panie, gratuluję  :slini:

simon

Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

konik707

Witam , mimo że większość czasu zajmuje mi ostatni praca zawodowa to coś tam dłubię i poprawiam a z obowiązku wklejam zdjęcia ;P nie są to najlepsze fotki bo pogoda pod psem a i fotograf ze mnie jak z koziej d....y tabakiera.










Tuurtel

NIE MA BOGA JEST MOTÓR