Reklama

Nad czym pracuję jak czas pozwala.

Zaczęty przez konik707, 29-11-2012, 11:41:49

Bona

Miłego dnia i wszelkiego szczęścia życzę

drazel

o człowieku. kosmos.
w zasadzie to nawet nie wiem co napisać. piękna robota.


LUCYFER

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

konik707

#83

Witam wszystkich odwiedzających i dziękuję za miłe słowa ,cieszę się że się podoba, trochę z obawą wstawiałem zdjęcia tego noża( ta czacha? ) dałem mu taką może dziwną nazwę" memento morii" i tu od razu chcę dodać że nie mam mrocznych myśli wręcz przeciwnie . Teraz jedno zdanie do kolegi  "kosiarza" nóż z grubsza  powstał w czasie pięciostronicowej gaduły o nożu dla Wiedźmina stąd moje komentarze w tymże wątku żeby brać się za szlifowanko a nie tylko pitolić ot co, fałszywki mu nie zeszlifuję ma taka być w następnym wręcz zrobię jeszcze dłuższą (a nóż sam w sobie ma być dla pastora nawracającego wszelkiej maści czarodziejów,czarownic, wiedźminów i wszystkich tych żyjących w nie realnym świecie i tu moja rozchichotana gęba taka przekora ze mnie jest)
Pozdrawiam wszystkich
PS. brać się koledzy za malowanie jajec- w noże oczywiście .

Oj Lucyferze pasował by ci taki z racji twego nicku , przykro ale na razie zostaje u mnie.


LUCYFER

Tej, no...
Drugi sobie zrobisz... :winky:
Możemy jakieś pertraktacje przeprowadzić....

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

kosiarz

Cytat: konik707 w 28-03-2013, 07:42:54

(a nóż sam w sobie ma być dla pastora nawracającego wszelkiej maści czarodziejów,czarownic, wiedźminów i wszystkich tych żyjących w nie realnym świecie i tu moja rozchichotana gęba taka przekora ze mnie jest)

Czyli nóż kapłana Wiecznego Ognia :)
Super :)

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

konik707

Cytat: LUCYFER w 28-03-2013, 07:50:26

Tej, no...
Drugi sobie zrobisz... :winky:
Możemy jakieś pertraktacje przeprowadzić....

Jasne że zrobię , tylko na razie dupa blada silnik w taśmówce zastrajkował i cza nowy mocarniejszy, a i żeby tego skończyć troszkę jeszcze czasu trzeba ale jak zakończę to w osobnym będzie wątku w moim dziale i wtedy możemy pertraktować.   


jackdaniels11

Nie lękaj się chodzić ciemną doliną bo jam jest częścią Tej Siły, która Zła pragnąc - Dobro wszelkie czyni...

LUCYFER

Cytat: konik707 w 28-03-2013, 08:11:19

Jasne że zrobię , tylko na razie dupa blada silnik w taśmówce zastrajkował i cza nowy mocarniejszy, a i żeby tego skończyć troszkę jeszcze czasu trzeba ale jak zakończę to w osobnym będzie wątku w moim dziale i wtedy możemy pertraktować.

To pamiętaj o mnie...
Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

Fredro

jak dla mnie to Ty chyba jakimś elfem jesteś, albo masz kilku takich w piwnicy. Kopara opada.


Tuurtel

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic konstruktywnego mi na myśl nie przychodzi...
Mistrzostwo! Sorki za wykrzykniki ale to czysty podziw. Jako zatwardziały wielbiciel czaszek pod każdą postacią (nawet mam kilka naście na ciele wbitych) jaram się projektem niesamowicie, zazdraszczając talentu i czując się malutkim na maxa patrząc na Twoje projekty...
Pozdrawiam i dziękuję za tę czaszkę. Cholernie niecierpliwie czekam na koniec.

NIE MA BOGA JEST MOTÓR

konik707

Raz jeszcze dziękuję za odwiedzenie tego wątku i za pochlebne opinie.


konik707

Witam po świętach, przedstawiam ciąg dalszy'' kostka''.






Ostap

Ożesz kuffaa! Dawno żaden PCK mnie tak nie zachwycił jak to cudeńko!


kezsel


milord

A moje wcale!  ;-P
Ale nóz ma mocny klimat, jest swietnie zrobiony i ma pieknie dopracowane detale.
Choc nie lubie pólkowników, tego bym sobie na pólke postawil.
Super robota!!!


LUCYFER

Wiesz że jak go mi nie sprzedasz to już nie żyjesz? ;>

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

konik707

Cytat: LUCYFER w 03-04-2013, 14:00:32

Wiesz że jak go mi nie sprzedasz to już nie żyjesz? ;>

Poczułem dreszcze na plecach od zimnego oddechu.


LUCYFER

Cytat: konik707 w 03-04-2013, 14:05:27

Poczułem dreszcze na plecach od zimnego oddechu.

Prawidłowa reakcja, i będzie tak dotąd aż on u mnie się znajdzie... ;-P

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

jackdaniels11

Ja już mam swojego faworyta w plebiscycie na Nóż Roku 2013  :slini: :slini:

Konik-jak nie zgłosisz tego noża to masz "wpierdol krzesłem uspawanym z szyn kolejowych"-cytat z naszego forum.

Nie lękaj się chodzić ciemną doliną bo jam jest częścią Tej Siły, która Zła pragnąc - Dobro wszelkie czyni...