Autor Wątek: Chiński Tasak / Chinese Cleaver Suien - Pass Around  (Przeczytany 10051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Strzyż

• knifemaker
  • Opinii: (43)
  • *
Odp: Chiński Tasak / Chinese Cleaver Suien - Pass Around
« Odpowiedź #40 dnia: 21-01-2013, 14:10:59 »
Właśnie przyszedł 8D Całkiem niewąski jest :D
PiotrB, w odległości centymetra od ostrza ma 0,7mm.
Jutro wezmę go w obroty!
Broni, klejnotów i kobiet nie kupuje się przy blasku świec, ani przez internet. -starożytne przysłowie wschodu.

Offline MichaelD

• Opinii: (49)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Pluję jadem, sieję nienawiść i pożeram dzieci ;)
    • Mój kanał z nożami na YT
« Odpowiedź #41 dnia: 22-01-2013, 16:33:46 »
To ja poproszę, skoro mr-pioro się wycofał - może wpisać mnie na listę  :-*

Pierwsza zg
To ja poproszę, skoro mr-pioro się wycofał - może wpisać mnie na listę  :-*

8. Strzyż
    7. janusz.dabro
    3. Mr-PIORO
    6. MichaelD
    2. Szuja
--------------------------------
    1. ahaswer
    5. apss
    4. w. irving

Przykro mi, ale wydaje mi się że z dodatkowej listy  pierwszy jest ahaswer później apss a na końcu TY. Lecz finalna decyzja należy do właściciela noża, napisz proszę do niego jak on to widzi.
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Offline rubicon

• Opinii: (0)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #42 dnia: 22-01-2013, 17:58:04 »
Prosił bym, aby iść po oryginalnej liście, czyli kolejny i ostatni Michał po Strzyżu bo czasu już zostało niewiele. Na koniec stycznia Suien leci do Kanady. Jak wróci udostępnię go ew. jeszcze raz.

Offline MichaelD

• Opinii: (49)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Pluję jadem, sieję nienawiść i pożeram dzieci ;)
    • Mój kanał z nożami na YT
« Odpowiedź #43 dnia: 24-01-2013, 21:36:33 »
Prosił bym, aby iść po oryginalnej liście, czyli kolejny i ostatni Michał po Strzyżu bo czasu już zostało niewiele. Na koniec stycznia Suien leci do Kanady. Jak wróci udostępnię go ew. jeszcze raz.

Moim zdaniem czasu będzie zbyt mało, aby jeszcze nóż do mnie dotarł i abym mógł się nim choć troszkę pobawić. Może na Strzyżu skończymy teraz zabawę, a gdy nóż wróci z Kanady to wtedy urządzi się 2 etap Pass Around.
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Offline rubicon

• Opinii: (0)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #44 dnia: 25-01-2013, 09:25:31 »
Michał jest dobrym przykładem zrozumienia, że samoograniczanie się jest jednym z elementów budowania realnego autorytetu. Chylę czoła z szacunkiem.
Suien na pewno trafi do Szczecina zaraz po powrocie z za Oceanu, choć nie będzie to szybko, bo po Toronto dołączyli się do listy frankofońscy Przyjaciele z Quebecu a Oni są kuchennie pasjami zakręceni ;).  
« Ostatnia zmiana: 25-01-2013, 09:31:31 wysłana przez rubicon »