Reklama

Noże - cz II - bagnet Extrema Ratio

Zaczęty przez kapral, 14-09-2004, 22:31:30

Mars

Idea stworzenia modułowego systemu bagnetu powstała w trakcie użytkowania noża Fulcrum E.I. (Esercito Italiano) przez kontyngent włoskiej armii "Nibbio" w Afganistanie.
Bagnet spełnia funkcję nożyc do cięcia drutu, wyposażony jest także w tytanową sondę do szukania min.
długość całkowita - 310 mm
długość głowni - 180 mm
Grubość głowni - 6,3 mm
masa - 300 g
Przystosowany jest do:
M16/M4
Beretta SC/SCP
oraz na życzenie:
FAMAS
G36
Steyr AUG
AK
SIG 550
G3
FN FAL
Poprzez wymianę gardy i tylnej, mocującej części przystosowany może być do dowolnej broni.
Pochwa i rękojeść - w dowolnym kolorze.
Fotki niestety lipne bo się nie mogę doczekać od miesiąca z Włoch.


Settlemunt my arse, let's slot floppies

kapral

I got 99 problems, but Under Armour ain't one.

www.kryzysowo.pl

Marecki

Bardzo zgrabny. Tylko ten sztych taki tanto podobny nie   przemawia do mnie co nie znaczy że nie jest użyteczny :) .

"Nóż nie hałasuje"

Łot ewer

<a href="http://punktg.fotolog.pl">punktG</a>

MOCNE

kapral

pochwa podobna do M9tki;)

I got 99 problems, but Under Armour ain't one.

www.kryzysowo.pl

kali

ogolnie Extrema Ratio mi nie leży ze względu na projekty... Mars, wiesz może czy jest szansa na powiększonego szrapnelka, albo szrapnela-folder?

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

Mars

Cytat: kaligula

Mars, wiesz może czy jest szansa na powiększonego szrapnelka, albo szrapnela-folder?

Trudno powiedzieć, typki z ER nic nie mówią dopóki projekt do produkcji nie trafi. Widziałem parę ich projektów które trafiły do różnych jednostek włoskich - nie wiem czemu nie sprzedają ich na rynku bo sensowne bardzo są. O shrapnelowaty folder wiele osób ich pyta (ja też zapytałem) - więc może niedługo ...
Settlemunt my arse, let's slot floppies