Reklama

nacinanie wzorków po laponsku - "wideotutek"

Zaczęty przez milord, 21-03-2013, 13:24:55

peppers1

zazdroszczę umiejętności, fajny filmik :) nie myślałem że takie rzeczy się takim nożykiem robi.


LUCYFER

Tak, przejrzyj dział mistrza i zobacz jego prace. Bez tych zdobień były by takie  ...inne

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

milord

Cytat: jab w 22-03-2013, 11:07:29

Że zacytuję wieszcza niemal: "piękna rzecz, ale czy to ma jakieś praktyczne zastosowanie?"

Jak zrobisz dziurke w jednym rogu - a masz 4 do wyboru - zawieszasz na rzemyk lub lancuszek i mozesz ozdobic dekolt swojej lubej, na przyklad.  :)

jab

Tak, żeby tym przeciwstawnym rogiem weszło piknie w początek rowka?  To ja to chcem! :slini:

nienawidzę czarnego G 10, węglowych pinów i grupy Szkwał

milord

Cytat: jab w 25-03-2013, 10:55:48

Tak, żeby tym przeciwstawnym rogiem weszło piknie w początek rowka?  To ja to chcem! :slini:

Jab,    :rotfl:   ale ... ale Ty masz cycki!?!  8D
... czy chcesz zawiesic sobie na pasie  i wisior miedzy posladkami??  :rotfl:

Sory, kusilo mnie.  ;-P

A jak dla jakiejs pani, to ja bym musial przymiarke robic, bo rowek rowkowi nie równy, a i dllugosc rzemyka trzeba fachowo wymierzyc!  :winky:


jab

Cytat: milord w 25-03-2013, 15:36:38

Jab,    :rotfl:   ale ... ale Ty masz cycki!?!  8D
... czy chcesz zawiesic sobie na pasie  i wisior miedzy posladkami??  :rotfl:

Sory, kusilo mnie.  ;-P

A jak dla jakiejs pani, to ja bym musial przymiarke robic, bo rowek rowkowi nie równy, a i dllugosc rzemyka trzeba fachowo wymierzyc!  :winky:

Bardzo, bardzo śmieszne ;> , ale odpowiadając zapytam, a Ty nie masz? Czyżby anioł zstąpił posród maluczkich? 8D  Ja mam kilka par, w tym jedne własne, i między któreś pewnie dałoby się upchnąć to cóś :rotfl:

nienawidzę czarnego G 10, węglowych pinów i grupy Szkwał

milord

Jo, masz racje  :shy:
Podaj ares na PW, to Ci wysle wisiorek (tylko bez rzemyka lub lancuszka) zawiesisz sobie miedzy które chcesz!  :D


jab

Cytat: milord w 26-03-2013, 07:33:23

Jo, masz racje  :shy:
Podaj ares na PW, to Ci wysle wisiorek (tylko bez rzemyka lub lancuszka) zawiesisz sobie miedzy które chcesz!  :D

Niechybnie zobrazuję, niezależnie gdzie zawiśnie!

nienawidzę czarnego G 10, węglowych pinów i grupy Szkwał

leif ericsson


Gurd

A mnie jedna niepewność dręczy: a co się stanie jak się ten maluśki  nożyk omsknie?


LUCYFER

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

milord

Cytat: Gurd w 02-04-2013, 12:03:32

A mnie jedna niepewność dręczy: a co się stanie jak się ten maluśki  nożyk omsknie?

Wtedy niestety D.U.P.A.  :rotfl:
Można wszystko zeszlifować, ale kilka razy tego nie powtórzysz.
Myk polega na tym, że musisz umieć tak ciąć, żeby się nie omsknęło - nic, tylko ćwiczyć!  :D