Reklama

16 cm ostrza z stali Elmax od Pumy - Pass Around

Zaczęty przez MichaelD, 02-04-2013, 20:36:15

MichaelD

Kolega Puma zaproponował udostępnienie własnoręcznie wykonanego noża, za co chciałbym mu serdecznie podziękować.

O nożu:

Cytat: Puma w 23-03-2013, 18:36:43

Będą 3 noże, na razie pierwszy:

Krawędź długości 16 cm, cały mierzy 28 cm. Materiały: Elmax 2,5 mm 60-61 HRC, stabilizowany Redwood i piny węglowe.
Szlif niepełny płaski, KT zrobiona na 15*, grubość nad KT 0,15 mm. Krawędzie zaokrąglone. Środek ciężkości na pierwszym pinie. Waży 130 gramów
Czubek jest odchylony od osi o 0,5 mm. Nie zauważyłem tego jak szlifowałem po hartowaniu i niestety płazy są trochę niesymetryczne. Pójdzie na aukcję :winky:





Proszę o wpisywanie się na listę chętnych

Lista chętnych będzie zamknięta z dniem 09.04.2012 (godziną 17:59)

Regulamin Pass Around (v 1.4):
1.) W zabawie mogą brać wyłącznie użytkownicy z odpowiednim stażem, decyzja ta będzie podjęta na podstawie okresu czasu jakim jest się zarejestrowanym na forum, ilości napisanych postów lub liczby pozytywnych komentarzy w systemie knives.pl. Decyzja nie jest podejmowana w demokratyczny sposób i jest niepodważalna. Osoby zgłaszające swoją kandydaturę do udziału w Pass Around, a których staż na forum jest niewystarczający, mogą być proszone o potwierdzenie swoich danych osobowych/ danych do wysyłki *

2.) Maksymalna liczba osób biorąca udział w Pass Around to 6. W przypadku gdyby lista chętnych była większa niż liczba miejsc nastąpi losowanie.

3.) Po ustaleniu listy osób biorących udział w Pass Around przedmiot zostanie wysyłany na koszt właściciela do pierwszej osoby w kolejce.

4.) Przedmiot Pass Around wysyłamy przesyłką wartościową (ubezpieczoną do pełnej kwoty 500 PLN ). Dostarczenie noża do rąk własnych pomiędzy użytkownikami Pass Around jest jak najbardziej mile widziane.

5.) Po otrzymaniu przesyłki użytkownik ma 5 dni kalendarzowych na zabawę z przedmiotem Pass Around, po czym wysyła/dostarcza przedmiot  na własny koszt do następnej osoby z listy. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony.

6.) Przedmiot używamy z jego przeznaczeniem, chroniąc go przed ewentualnym zniszczeniem bądź utratą; tak aby kolejna osoba mogla się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem.

7.) Każda z osób testujących przedmiot Pass Around jest zobligowana do napisania co najmniej 75 słów i umieszczenia 1 zdjęcia w terminie do 7 dni kalendarzowych od zakończenia korzystania z przedmiotu Pass Around. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony lub zasady mogą być zmienione.

8.) Jeśli przedmiot Pass Around otrzymacie po godz. 15.00,  naliczanie 7 dni testów  zaczyna się od dnia następnego.

9.)  W przypadku wysłania/ dostarczenia przedmiotu Pass Around do kolejnego użytkownika, proszę o potwierdzenie w tym wątku. Analogicznie, proszę o potwierdzenie otrzymania noża, wtedy też nastąpi naliczanie 7 dni na test przedmiotu Pass Around.

10.)  Papierowe potwierdzenie nadania ( Poczta Polska, InPost czy firmy kurierskiej) proszę zachować do momentu otrzymania przedmiotu Pass
Around przez kolejnego użytkownika.

11.) Każdy użytkownik biorący udział w Pass Around, winien przesłać mi e-mail z poniższymi danymi**.
Imię i nazwisko
Adres zamieszkania
Numer telefonu

12.) Ten temat został stworzony wyłącznie na potrzeby organizacyjne Pass Around . Na Opinie,  Recenzje i zdjęcia będzie założony oddzielny temat.

13.) Wpisanie się na listę chętnych wzięcia udziału w Pass Around , wiąże się z akceptacją i przestrzeganiem powyższych zasad tego regulaminu.

* Potwierdzenie danych osobowych/ danych do wysyłki. Skan ostatniego rachunku/ faktury za media (itp. woda, prąd, gaz, telefon) z zasłoniętymi wszystkimi danymi oprócz imię i nazwisko, adres i data wystawienia rachunku/ faktury . W szczególnych przepadkach wymagane będzie dodatkowo skan dowodu osobistego/ prawo jazdy z zasłoniętymi wszystkimi danymi oprócz imię i nazwisko i zdjęcie.

** Kontakt z użytkownikami Pass Around  odbędzie się jedynie w sporadycznych przypadkach, np. gdy dana osoba przez dłuższy czas nie będzie dawać znaków życia, aby sprawdzić czy po prostu wszystko jest ok.

www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

mamcar


Ramrege


katz

Skóry różne: http://katzs-leathers.tumblr.com
Sprzedam

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia.

tomekby

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia
Sprzedam

Szuja

#5

1. mamcar
2. Ramrege
3. katz
4. tomekby
5. Szuja ( chętnie po / przed mamcar )

" No, try not...do or do not, there is no try " (c) Yoda

Co i gdzie?

WhyDuck

#6

1. mamcar
2. Ramrege
3. katz
4. tomekby
5. Szuja
6. WhyDuck (chętnie po/przed katz'em)

Nie pisuję z analfabetami.

Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie próbują ubrać tego w słowa.

www | grafika | reklama

sklep knives.pl

FFLORO

Wybaczcie lekkiego offtopa, ale ile jest w końcu tych dni na testowanie?

Cytat: MichaelD w 02-04-2013, 20:36:15

[...]
5.) Po otrzymaniu przesyłki użytkownik ma 5 dni kalendarzowych na zabawę z przedmiotem Pass Around, po czym wysyła/dostarcza przedmiot  na własny koszt do następnej osoby z listy. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony.
[...]
9.)  W przypadku wysłania/ dostarczenia przedmiotu Pass Around do kolejnego użytkownika, proszę o potwierdzenie w tym wątku. Analogicznie, proszę o potwierdzenie otrzymania noża, wtedy też nastąpi naliczanie 7 dni na test przedmiotu Pass Around.

No chyba że test przedmiotu i zabawa nim to dwie różne sprawy  :D


MichaelD

Mój błąd, skopiowałem z poprzedniego Pass Around bez zmieniania danych. Każdy ma 7 dni na testowanie noża.

www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

gdi

A, zrobimy losowanie :)

1. mamcar
2. Ramrege
3. katz
4. tomekby
5. Szuja
6. WhyDuck (chętnie po/przed katz'em)
7. gdi


Bry

A nóż widelec będzie mi dane wziąć udział pierwszy raz w PA :)

1. mamcar
2. Ramrege
3. katz
4. tomekby
5. Szuja
6. WhyDuck (chętnie po/przed katz'em)
7. gdi
8.Bry


boliron

1. mamcar
2. Ramrege
3. katz
4. tomekby
5. Szuja
6. WhyDuck (chętnie po/przed katz'em)
7. gdi
8.Bry
9. boliron


Puma

Biorąc pod uwagę staż na forum lista się nieco skurczyła. Zostało 7 osób, więc nie widzę sensu robić losowania, nóż pójdzie do wszystkich, którzy pozostali. Kolejność proponuję następującą:

1. mamcar
2. Szuja
3. Ramrege
4. katz
5. WhyDuck
6. gdi
7. boliron

Jeśli ktoś chciałby coś zmienić kolejność to proszę pisać dzisiaj. Jutro chciałbym już wysłać nóż.


mamcar

Ja poproszę o zmianę kolejności, 15-22 będę niedostępny. To mogę z Szują się zamienić.


Ramrege

Bardzo dziękuję, ja jestem zadowolony  :D


gdi

Mnie tam wszystko jedno - mogę być pierwszy, ostatni, albo środkowy  :)


Szuja

Mogę być pierwszy...
Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno...

" No, try not...do or do not, there is no try " (c) Yoda

Co i gdzie?

boliron

Pasi mogę być ostatni, bardzo by było fajnie gdyby mój poprzednik puścił paczkomatem, z poczty tylko 2 dni w tygodniu mogę odebrać.


Puma

Dobra, Szuja i mamcar zamieniają się miejscami, dalej idzie zgodnie z listą(przynajmniej na razie ;) )

Nóż dzisiaj wysłałem, jutro powinien dojść.


Szuja

#19

Ostre to jest ?
I w razie czego czy mogę naostrzyć?

Właśnie dostałem info ze nóż dotarł.
" No, try not...do or do not, there is no try " (c) Yoda

Co i gdzie?