Reklama

Lengua del Diablo 1/2013

Zaczęty przez Pavulon, 04-04-2013, 17:12:37

Pavulon

No to jedziemy  :D od najbrzydszego  ;-P

Klinga : Damast by Niklus trawiony na jasno
Rękojeść :Cios mamuta, olcha czeczota , NS , fibra .

Sorry za foty ... na szybko i permanentny brak słońca  :]


nowe fotki po spa powłoki na głowni  :D


junasz

Ano, fakt - paskudny. Dla Twego dobra, coby oczu Twych nie raził... poświęcę się i wezmę.  8)

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

dosia

Ciekawam tych ładniejszych, kolega od tego już Cię postanowił uwolnić...

dosia :)

Sesz

Cytat: dosia w 04-04-2013, 17:28:15

Ciekawam tych ładniejszych, kolega od tego już Cię postanowił uwolnić...

+1
:slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini:

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Józef Piłsudski

Wszyscy mają, mam i ja ;-) hehehe , 

https://www.facebook.com/SeszKnives
http://seszknives.wordpress.com/

malkontent

Poniżej Twojego poziomu. Naprawdę pokazywałeś już fajniejsze. Tyle czekania i zawiodłem się.


kosiarz

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

Pavulon

Cytat: malkontent w 04-04-2013, 18:41:25

Poniżej Twojego poziomu. Naprawdę pokazywałeś już fajniejsze. Tyle czekania i zawiodłem się.

Chyba niestety rozczaruję Cię  :D ...fajniejsze już wyszły  :winky:

malkontent

Skoro tak, to wrzucam to forum do ignorowanych :-)
Po prostu człowiek szybko przyzwyczaja się do dobrego.


piotrbati

nie zgadzam się ze stwierdzeniem że brzydki... lepiej pasuje - skromny ;P
podoba się ;)


konik707

Stały światowy poziom, też kolegę urzekły damasty "Niklusa"


Buck

Wszystko niby fajnie, jakość wykonania wiadomo. Ale milion pincet wersji jednego projektu, to imo słabizna totalna, jak na takiego knifemakera. Sorry.


Pavulon

Cytat: konik707 w 04-04-2013, 19:25:18

..... też kolegę urzekły damasty "Niklusa"

Baa...aż się nie moge doczekać nowych z pod nowej prasy  8D

zielony ludek

użyte materiały jak zwykle powalają :kopara: :kopara:   masz jakieś stanowisko archeologiczno-odkrywkowe w ogródku  :dodge: :dodge:

"Prawdziwemu facetowi przystoi: broda, dwuręczny miecz i kutas do kolan"

milord

Nóz:  8D
Foty:  :special:

No, tyle to cudo traci na tych fotach!
Tak nie mozna, bo wielu nie doceni wyjatkowosci tego nozyka patrzac na kiepskie zdjecia.  ;-P
Cios mamuta ma zajebista strukture - fajnie to wyglada.  :)


Pavulon

Cytat: Buck w 04-04-2013, 19:28:16

Wszystko niby fajnie, jakość wykonania wiadomo. Ale milion pincet wersji jednego projektu, to imo słabizna totalna, jak na takiego knifemakera. Sorry.

No cóż nie wszystkie noże robi się dla poklasku i żeby się wszystkim podobały i nie powielały ....to kolejny model forda .

peppers1

Cytat

No to jedziemy  od najbrzydszego   


jak zwykle żarty Ci się trzymają  :D

fotki faktycznie robiłeś lepsze  ;-P  (ale rozumiem że na "jasnych" chciałeś pokazać rękojeść, a na ciemniejszych uwidocznić wzór damastu)

a nożyk jak zawsze w najwyższej jakości  :slini:

pozdr


Buck

Cytat: Paw_ulon w 05-04-2013, 01:48:57

No cóż nie wszystkie noże robi się dla poklasku i żeby się wszystkim podobały i nie powielały ....to kolejny model forda .

A co ma wspólnego inny projekt z poklaskiem, to jest oczywiście twoja bajka i twoja sprawa co i jak robisz, ja tylko wyrażam swój punkt widzenia. Powielanie tylko jednego projektu, jak na makera który wyrobił sobie już jakąś renomę, wydaje mi się mało ambitne, no offence.


killrathi

Cytat: Buck w 05-04-2013, 13:23:32

Powielanie tylko jednego projektu, jak na makera który wyrobił sobie już jakąś renomę, wydaje mi się mało ambitne, no offence.

powiedz to dla mad doga ;)

kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

Buck

#18

Ok, widzę że moja opinia spotyka się z niezrozumieniem  :winky:

Poza tym Dog to chyba inna bajka troszkę  ;-P


Kubek

Cytat: Buck w 05-04-2013, 13:31:19

Ok, widzę że moja opinia spotyka się z niezrozumieniem  :winky:

Poza tym Dog to chyba inna bajka troszkę  ;-P

Nie ma sprawy, Tlimowi powiedz.


Buck

O ile mnie nie myli to Tlim akurat projektów ma od groma, i manufaktura nie ma nic do rzeczy w tym wypadku  :)


Kubek

Cytat: Buck w 08-04-2013, 13:59:43

O ile mnie nie myli to Tlim akurat projektów ma od groma, i manufaktura nie ma nic do rzeczy w tym wypadku  :)

To tak jak Pawulon, tylko Pawulon w lepszej jakości robi :)


WAR

Kubek, a mało to razy Tlimowi to mówiono ? ;)
To trochę jak z laskami z Playboya, pojedynczo, świetne, ale po obejrzeniu kilkudziesięciu... ten sam plastik, te same pozy, te same ujęcia.
W tym kontekście przyznaje rację Buck'owi, nóż znakomity, ale widziałem to w tym dziale już chyba kilkanaście razy.

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Kubek

WAR, wczoraj widziałem te noże na żywo. Nawet ich nie liczyłem, bo to pewny oczopląs. Te noże różnią się od siebie, materiałami, wymiarami kompozycją. Wzorują się na jednym nożu z gemboluxa, ale każdy z nich to w jakiś sposób wariacja na temat. Rynek już problem rozwiązał, szły jak ciepłe bułeczki na Silesia Hunting Expo.
Jeśli potraktujemy forum jako galerię wzornictwa i nowych pomysłów, to se można ponarzekać, a jeśli to jest miejsce w którym maker pokazuje swoje prace to już nie bardzo, bo to ładny nóż i fakt że było już kilka podobnych tego nie zmienia.


WAR

Cytat: Kubek w 08-04-2013, 15:00:38

Jeśli potraktujemy forum jako galerię wzornictwa i nowych pomysłów, to se można ponarzekać, a jeśli to jest miejsce w którym maker pokazuje swoje prace to już nie bardzo, bo to ładny nóż i fakt że było już kilka podobnych tego nie zmienia.

Hmmm, znaczy, że jak maker tylko pokazuje swoje rzeczy, to tylko "och" i "ach" ? Dzięki za uświadomienie :)
There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Kubek

Cytat: WAR w 08-04-2013, 15:11:03

Hmmm, znaczy, że jak maker tylko pokazuje swoje rzeczy, to tylko "och" i "ach" ? Dzięki za uświadomienie :)

Nie, to znaczy że jeśli nóż zrobiony estetycznie, z dobrych materiałów, a projekt jest funkcjonalny, to wtedy "och" i "ach".
Teraz możesz podziękować za uświadomienie :)


WAR

Ale właśnie zmieniłeś całkiem sens tego co napisałeś wcześniej :)
Czy Buck napisał nieprawdę? Czy zrobił to w sposób niegrzeczny? Jeśli nie, to jaki miałby być powód zabraniania mu napisania tego w komentarzu?
Kubek, myślę, że wyrwałeś się przed szereg, rzuciłeś się do "obrony" kolegi, pech tylko chce, że nikt go nie atakuje.
I dopóki mam coś do powiedzenia na knives, żadna cenzura "ochronna" w działach makerskich nie będzie wprowadzona.

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Kubek

Nie War, nie zmieniłem sensu tego co napisałem wcześniej.
Nie zabraniam również Buckowi napisania czegokolwiek w komentarzu - wygłosił własne zdanie, ja wygłosiłem swoje.
Nie rzuciłem się do obrony Pawulona, Ty rzuciłeś się do obrony Bucka, choć go nie atakuję.
O cenzurę ochronną Cię nie prosiłem.


WAR

Nie prosiłeś, ale Twoje zachowanie wskazuje na chęć wprowadzenia takowej. Poza tym, nie odniosłeś się do tego, że Buck ma swoje zdanie, tylko do tego, że tego zdania nie powinien publikować, bo:

Cytat

Jeśli potraktujemy forum jako galerię wzornictwa i nowych pomysłów, to se można ponarzekać, a jeśli to jest miejsce w którym maker pokazuje swoje prace to już nie bardzo, bo to ładny nóż i fakt że było już kilka podobnych tego nie zmienia.

Wygląda to dość komicznie w zestawieniu z inną Twoją wypowiedzią:

Cytat

Wzorują się na jednym nożu z gemboluxa, ale każdy z nich to w jakiś sposób wariacja na temat. Rynek już problem rozwiązał, szły jak ciepłe bułeczki na Silesia Hunting Expo.

Czyli w zasadzie potwierdzasz to, co stwierdził Buck  :dodge:
A rynek nic do tego nie ma.

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Kubek

Jeśli widzisz w moich wypowiedziach sprzeczność, to znaczy, że szukasz zbyt głęboko.
Nigdzie nie napisałem, że Buck nie ma prawa do wygłaszania (publikowania) własnego zdania. Moje zdanie na temat tego noża jest inne i również mam prawo do wygłoszenia (publikacji) mojego zdania.
Napisałem, że moim zdaniem jest to ładny nóż, czy jest jakiś powód dla którego Cię to boli?


Pavulon

Nowa powłoka na głowni i przepolerowana rękojeść