Autor Wątek: MARAUDER  (Przeczytany 5028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Robin

• Opinii: (170)
  • Użytkownik knives.pl
Odp: MARAUDER
« Odpowiedź #20 dnia: 03-05-2013, 12:02:02 »
Tak, mozna marudzic, w koncu jest to MARAUDER  :rotfl:

Kolejny rewelacyjny noz od CS, niesamowite, jak oni wyczuwaja potrzeby tych wszystkich lowcow - zbieraczy w krawatach i sredniej klasy autach  :D
Inne firmy zabawkarskie w tej chwili nie maja pojary do tego co oferuje CS a mysle, ze to nie jest ostatnie slowo, bo Lynn ciagle sie rozkreca. Stad Marauder. Wiadomo, ze wystarczy mora i vicek. I on tez to dobrze wie, dlatego produkuje zabawki ktore maja dac FUN, a wiec sa lekko przegiete. A niektore mocno.
Naprawde to doceniam i mam Maraudera na liscie.

Offline Mokry

• Opinii: (17)
  • Mieszkaniec knives.pl
    • http://wiekdwudziesty.pl
« Odpowiedź #21 dnia: 03-05-2013, 12:09:55 »
Wiadomo, ze wystarczy mora i vicek. I on tez to dobrze wie, dlatego produkuje zabawki ktore maja dac FUN, a wiec sa lekko przegiete. A niektore mocno.

Świetne ujęcie tematu :D

Chociaż trzeba przyznać że mają w ofercie sensowne noże, np. True Flight Thrower, SRK,  czy (przynajmniej w założeniach) elminujący wady Ka-Bara CS
Leatherneck.

Maruder mi się nie podoba i na pewno nigdy nie trafi do w moje ręce. :)

Offline Blacha

• heretyk
  • japonskienoze.pl
  • Opinii: (82)
  • *
  • cham i prostak
« Odpowiedź #22 dnia: 21-05-2013, 01:05:53 »
mnie jara
zajebisty jest i chce go - kiedyś jakoś przygarnę - jak może ktoś kupi i stwierdzi że w chooj brzydki i chce pozbyć sie nawet za pół ceny byle to paskudztwo oddać
nie - kompletnie nie wiem po co i do czego by był - pewnie do lansu na strzelankach

ale jest zajebiście "przegięty" ;-)
do używania mam Tlima - ten chciałbym do mania i jarania się - i nie udawać że was dziwi takie podejście :-)
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Offline ptr

• Opinii: (507)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • .
« Odpowiedź #23 dnia: 21-05-2013, 01:17:03 »
A mnie się bardzo podoba! 8D

I pierwsze skojarzenie: Rambo. I właśnie leci na dwójce... I dlatego kiedyś będę miał tego koldstila... 8) :D
.

Offline Redux

• Opinii: (187)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #24 dnia: 23-04-2019, 09:00:31 »
Siemana z rana.
Zapytam przed zepsuciem, czy Marauderem rzucać się na batoning ? bo jak biere tak wielki nóż to po co targać jeszcze siekierę... boje sie trochę o szlif, bo wklęsły i AUS8.
to jak, batonować czy nie ?
Albo inaczej, czy taki przekrój i geometria głowni przetrwa takie naprężenia jak podczas batonowania.

Offline Blacha

• heretyk
  • japonskienoze.pl
  • Opinii: (82)
  • *
  • cham i prostak
« Odpowiedź #25 dnia: 13-05-2019, 00:38:14 »
to jest cienka głownia z wklesłym szlifem i dużą fałszywką - serio batonować chcesz tym ? znaczy ok - jak go chcesz rozjebać no to Ci wolno bo Twój nóż - ale jak masz zamiar go rozwalić w tak durny sposób to może się zamienimy - dam Ci za niego jakiś wielki nóz który świetnie zniesie batonowanie.
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Offline Redux

• Opinii: (187)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #26 dnia: 13-05-2019, 05:45:51 »
To proponuj na pw ;)