Reklama

MARAUDER

Zaczęty przez Mario, 29-04-2013, 22:57:54

Robin

Tak, mozna marudzic, w koncu jest to MARAUDER  :rotfl:

Kolejny rewelacyjny noz od CS, niesamowite, jak oni wyczuwaja potrzeby tych wszystkich lowcow - zbieraczy w krawatach i sredniej klasy autach  :D
Inne firmy zabawkarskie w tej chwili nie maja pojary do tego co oferuje CS a mysle, ze to nie jest ostatnie slowo, bo Lynn ciagle sie rozkreca. Stad Marauder. Wiadomo, ze wystarczy mora i vicek. I on tez to dobrze wie, dlatego produkuje zabawki ktore maja dac FUN, a wiec sa lekko przegiete. A niektore mocno.
Naprawde to doceniam i mam Maraudera na liscie.


Mokry

Cytat: Robin w 03-05-2013, 12:02:02

Wiadomo, ze wystarczy mora i vicek. I on tez to dobrze wie, dlatego produkuje zabawki ktore maja dac FUN, a wiec sa lekko przegiete. A niektore mocno.

Świetne ujęcie tematu :D

Chociaż trzeba przyznać że mają w ofercie sensowne noże, np. True Flight Thrower, SRK,  czy (przynajmniej w założeniach) elminujący wady Ka-Bara CS
Leatherneck.

Maruder mi się nie podoba i na pewno nigdy nie trafi do w moje ręce. :)


Blacha

mnie jara
zajebisty jest i chce go - kiedyś jakoś przygarnę - jak może ktoś kupi i stwierdzi że w chooj brzydki i chce pozbyć sie nawet za pół ceny byle to paskudztwo oddać
nie - kompletnie nie wiem po co i do czego by był - pewnie do lansu na strzelankach

ale jest zajebiście "przegięty" ;-)
do używania mam Tlima - ten chciałbym do mania i jarania się - i nie udawać że was dziwi takie podejście :-)

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

ptr

A mnie się bardzo podoba! 8D

I pierwsze skojarzenie: Rambo. I właśnie leci na dwójce... I dlatego kiedyś będę miał tego koldstila... 8) :D

.

Redux

Siemana z rana.
Zapytam przed zepsuciem, czy Marauderem rzucać się na batoning ? bo jak biere tak wielki nóż to po co targać jeszcze siekierę... boje sie trochę o szlif, bo wklęsły i AUS8.
to jak, batonować czy nie ?
Albo inaczej, czy taki przekrój i geometria głowni przetrwa takie naprężenia jak podczas batonowania.


Blacha

to jest cienka głownia z wklesłym szlifem i dużą fałszywką - serio batonować chcesz tym ? znaczy ok - jak go chcesz rozjebać no to Ci wolno bo Twój nóż - ale jak masz zamiar go rozwalić w tak durny sposób to może się zamienimy - dam Ci za niego jakiś wielki nóz który świetnie zniesie batonowanie.

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Redux

To proponuj na pw ;)