Autor Wątek: Mickey Ray Burger aka Mick Strider  (Przeczytany 13752 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

RaF

• Gość
  • Opinii: (0)
Mickey Ray Burger aka Mick Strider
« dnia: 22-07-2005, 12:18:45 »
Pozwoliłem sobie na przetłumaczenie początku dość "mocnego" postu, którego oryginał znajduje sięTUTAJ  i nadal się rozwija.
"....you changed your last name from “Burger” to “Strider” because your ex-wife Chelsea was a vegetarian and disliked the reference to meat that Burger connoted..."  - muszę złapać oddech   8)

Cytuję:

"Służyłem w Armii 11B przez 4 lata, od 1987 do 1991. Jestem niepełnosprawnym weteranem, byłem odprawiony z honorami. Posiadam więcej niż "borderline intelligence", ale to nieistotny temat.

Nikt nie fałszował twojej przeszłości wojskowej tylko ty. DD214 który zamieściłeś na „badlandsforum.com” był zaciemniony i przedstawiał szczegóły tylko dwóch wydarzeń: że uczestniczyłeś w trzytygodniowym Programie Indoktrynacji Komandosów (Ranger Indoctrination Program, RIP), i szkole spadochroniarskiej. Program Indoktrynacji Komandosów jest szkoleniem na które może uczęszczać każdy, kto ma nadzieję na służbę w Batalionie Komandosów. Uczęszczanie do RIP i Szkoły Spadochroniarskiej a służenie w Batalionie Komandosów to dwie różne rzeczy, można też być komandosem i nie robić ani widzieć niczego. Nikt nie może winić cię za ukrywanie delikatnych informacji osobistych, ale twój DD214, jak dowiedziono, jest bezwartościowym dokumentem. Zauważ, że w lewym górnym rogu DD214 jest napisane: „JAKIEKOLWIEK POPRAWKI W ZACIEMNIONYCH OBSZARACH FORMULARZA CZYNIĄ GO NIEWAŻNYM”.

Jeśli jest coś więcej w twojej historii wojskowej to proszę odbij te zarzuty czymś więcej niż zaciemnionym DD214 i uwagami typu „nie mogę o tym mówić”. Twoja była żona zeznaje pod karą krzywoprzysięstwa że jesteś kłamcą i cytuje poszczególne kłamstwa które wypowiedziałeś dotyczące twojej służby wojskowej (odnośny załącznik, strona 2, “Responsive Declaration to Order to Show Cause or Notice of Motion Case No. DN94369”  wpisane przez Chelsea Mayne  pod datą 12 lipca 1999r.).

Twój DD214 również zaznacza, że służyłeś w Armii od 1984 do 1986 r, i oczywiście to za mało czasu aby służyć jako Operator w organizacji SOCOM, również za mało czasu aby wytrenować się i posiąść umiejętności potrzebne aby być Komandosem (sama Szkoła Komandosów wymaga zaangażowania czasu dłuższego niż dwa lata).

Jesteś skazanym przestępcą i przyjmij do wiadomości że Rządowe kontrakty nie są przyznawane przestępcom takim jak ty; powiedziałeś, że jako korporacja byłeś w stanie przechytrzyć tą prawną przeszkodę („Wujek Sam nie przejmuje się już przestępcami” z twojego postu na TF z dnia 19 lipca 2005r.); jest to mniej niż patriotyczne oświadczenie dotyczące wyzyskiwania funduszy rządowych, niepodobne do żadnego Komandosa którego znam lub spotkałem. Poza tym właścicielem zapisu Strider Knives jest nie korporacja a osoba prywatna o nazwisku Thomas Duane Dwyer   (odniesienie „Raport z dochodzenia” 1 czerwca 2005r.).

„Raport z dochodzenia” z 1 czerwca 2005r. mówi również, że w 1992r. zmieniłeś nazwisko z „Burger” na „Strider” ponieważ twoja eks-żona Chelsea była wegetarianką i nie podobało jej się nawiązanie do mięsa w nazwisku „Burger”. Jest to prawdą, czy może zrobiłeś to w celu ukrycia się? Możesz dostarczyć dowodu, że była to legalna zmiana nazwiska a nie przybrana ksywa?

Skoro odbywałeś karę w Więzieniu Federalnym od marca 1994 do października 1998 jak udało ci się założyć firmę, jak to ogłoszono w 2002r. w artykule w piśmie Tactical Annual American Handgunner http://www.badlandsforums.com/faq/Images/AmericanHandgunner_2002TacticalAnnual_StriderKnives.pdf

Nie ma nic do zyskania w ataku na lub zniszczeniu Strider Knives, twoje wytwarzanie noży uważam za inny i nieistotny temat. Nie mam żadnego interesu w twoim sukcesie lub porażce. Nie mam dużego szacunku do twoich noży, ale zdaję sobie sprawę że mają one swój rynek tak samo jak ColdSteel, Spyderco i Frost Cutlery.

Mnie interesuje tylko twoje przedstawianie siebie jako Komandosa który był w Harm’s Way i służył swojemu Krajowi w szlachetny, ukryty sposób. Twoje próby aby nadać tym pretensjom pozorów prawdy poprzez używanie nazwisk i personalne ataki są dobrym przedstawieniem, ale nie robią nic w kierunku udowodnienia tego, że jesteś uczciwym człowiekiem.

Obciążające dokumenty dotyczące twojego wyroku, zawierające adresy itp. które zostały przesłane mailem do czterech osób które ich żądały są sprawą publiczną, [US District Court, Southern California, Criminal Case No. 93CRO693-GT] i Responsive Declaration to Order to Show Cause or Notice of Motion Case No. DN94369 spisane przez  Chelsea Mayne pod przysięgą. Czy cokolwiek w tych dokumentach jest nieprawdą, czy cokolwiek podważasz?

Zwykłe zaprzeczenie prawdy tych dokumentów mogło wystarczyć. Twoja wypowiedź to byłoby więcej niż szczery człowiek mógłby poświęcić sprawie swojego charakteru. A ty jeszcze nie podważyłeś wiarygodności tych dokumentów. Jestem więcej niż chętny opublikować publiczne przeprosiny na którymkolwiek forum które wskażesz jeśli potrafisz kategorycznie udowodnić że byłeś tym kim oznajmiasz że byłeś.

Chciałbym poszerzyć osobiste zaproszenie dla ciebie: zapłacę osobiście za twoja podróż do dowolnej Mad Dog Defense Against Knife Attack(s), łącznie z tą na Hawajach co roku w lutym. Zdaję sobie sprawę, że jesteś lub możesz być wysoko wyszkolonym ukrytym bad*** tak jak i skazanym przestępcą (bad*** razy dwa) i jestem przekonany że ja i moi koledzy studenci moglibyśmy się dużo od ciebie nauczyć. Więc, zapłacę za to. Ta oferta jest ważna przez trzy miesiące od daty tego postu – 22 lipca 2005r., musisz tylko dać znać kiedy. Jednym zastrzeżeniem tej oferty jest to, że musi to być Mad Dog Defense Against Knife Attack(s) do której uczęszczam lub mogę uczęszczać. Tak jak ty, sam się zatrudniam więc musisz mi tylko dać znać kiedy."

[size=9]Wybaczcie ewentualne błędy - nie mam głowy do języków obcych.[/size]

[ Redagowany dnia  ]

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • Opinii: (96)
  • *
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 22-07-2005, 12:33:27 »
w topiku sa juz odpowiedzi Micka Stridera aka Micka Burgera, warto poczytac.
warto tez zajrzec na:
http://www.tacticalforums.com/cgi-bin/tacticalubb/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=8;t=000509
i reakcja USN (skupilo sie na Maxpedition, Kevina nie maja pod reka ;) ):
http://www.usualsuspect.net/forums/showthread.php?t=60848
There are no tactical knives, only tactical minds
FP

RaF

• Gość
  • Opinii: (0)
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 22-07-2005, 12:35:15 »
...toczy się tam niemała wojenka %-6

[ Redagowany dnia 23.07.2005r.- 11:08 ]

Offline gacman

• Opinii: (7)
  • Użytkownik knives.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 22-07-2005, 12:36:08 »
No nic teraz beda hamBURGERKI a nie super nie-do-zajebania noze+sznurek.
Ale co poradzisz ,jak ktos buduje marke na swoim wymyslonym wizerunku?
Ciekaw jestem reakcji (.....) na te newsy :D
[ Redagowany dnia 22.07.2005r.- 12:38 ]
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damntation. Amen.

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • *
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 22-07-2005, 12:41:35 »
mi to wisi, nie darze ani Kevina ani Micka szczegolna sympatia (chociaz Stridery kolo Mad Dogow nawet nie lezaly), ale jest sie z czego posmiac :) na USN wojna, dystrybutorzy sie wycofuja ze sprzedazy produktow Maxpedition, sekta Stridera odcina metki z produktow Max i wrzuca je do wc. ciekawe o co sie pozarli, sadze ze o kase. przeciez jeszcze niedawno Strider i Tang (Maxpedition) trzymali sie razem, Piter zostal dystrybutorem Maxpedition z polecenia Micka.
FP

Offline rybak

• fiddler on the roof
  • rybak
  • Opinii: (52)
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
(Bez tematu)
« Odpowiedź #5 dnia: 22-07-2005, 12:56:15 »
Z tego co wiem, to sprawa juz leci przez adwokatow. Tam dopiero bedzie ciekawie.
Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن

Offline WAR

• Szef
  • Opinii: (581)
  • *
  • Życie jest proste, po prostu nie jest łatwe
    • WAR's Shop of Knives
(Bez tematu)
« Odpowiedź #6 dnia: 22-07-2005, 12:56:18 »
A dla mnie to kolejne potwierdzenie, że "społecznośc nożowa" to użytkownicy, dealerzy i producenci mają interes w tym aby byc postrzeganymi jako częśc tej społeczności, jednak jak zaczyna się coś dziać z kasą to szybko kończy się uprzejmośc a zaczyna żenada.
Kiedyś już to mówiłem, moge byc lojalny wobec marcina, Jumbo, Ciulkwensa czy innego z naszych nożorobów. Ale nigdy nie bede slepo lojalny wobez zadnego PRODUCENTA noży, moge byc co najwyzej dobrym klientem.

[ Redagowany dnia 22.07.2005r.- 12:57 ]
There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Offline kangoo

• ~sługa psa swego~
  • Opinii: (84)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Venit summa dies et ineluctabile fatum
(Bez tematu)
« Odpowiedź #7 dnia: 22-07-2005, 12:58:16 »
Z tego co zrozumiałem, a zrozumiałem niewiele , cieszy mnie jedno :

Jak widać zawiść ,awanturnictwo , i wszelkie przejawy warcholstwa, nie są już tylko naszą narodową domeną .   !amazed

BTW- gdyby ,któryś z lingwistycznie uzdolnionych kolegów zechciał od czasu do czasu streścić (nawet dośc mocno) przebieg zajścia i jego skutki , byłbym wdzięczny . Pewnie nie ja jeden .
  :)

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • *
(Bez tematu)
« Odpowiedź #8 dnia: 22-07-2005, 12:58:25 »
Cytat: rybak
Z tego co wiem, to sprawa juz leci przez adwokatow. Tam dopiero bedzie ciekawie.

wiesz moze kto kogo i o co oskarzyl?
FP

Offline Akme

• Backpacker
  • Opinii: (39)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Backpacker
    • Akme on Picasa
(Bez tematu)
« Odpowiedź #9 dnia: 22-07-2005, 13:07:25 »
Niezle niezle... choc generalnie ma to w d#$% i nie zmienia to mojej opinii o NOZACH Micka...
A jesli chodzi o jego osobe... jest mi obojetna - nie znam go i najprawdopodobniej nigdy nie poznam ;)
Jesli jest uczciwy - super, jesli nie - trudno...
Szwoleżer Crew - KNAK - Łoś Tracker Team

"Nam nad głowami rosną chmury, kłęby, dymy, grzyby, obłoki...
I jeszcze widzimy kontury rzeczy, kolorów boki"

Offline rybak

• fiddler on the roof
  • rybak
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
(Bez tematu)
« Odpowiedź #10 dnia: 22-07-2005, 13:07:27 »
Nie, ale jesli dobrze zrozumialem, to Strider pozostalych panow o rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji na jego temat.

Poza tym moje pierwsze skojarzenie jest takie, ze najwyrazniej "taktyczne piorniki" i podobne wyroby Stridera sie chyba zaczely zbyt dobrze sprzedawac.

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • *
(Bez tematu)
« Odpowiedź #11 dnia: 22-07-2005, 13:22:31 »
poczekajmy do rana w USA, cos czuje ze zapowiada sie niezly ubaw :)
ide kupic piwo :D
FP

Offline StaszeK

• Opinii: (4)
  • Użytkownik knives.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #12 dnia: 22-07-2005, 13:29:51 »
Jest to dalece niesmaczne i myślę, że każda ze stron wyniesie z tej pyskówki uszczerbek na swojej reputacji.

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • *
(Bez tematu)
« Odpowiedź #13 dnia: 22-07-2005, 13:33:16 »
Kevin i tak nie moze sobie juz popsuc bardziej reputacji hehehe moze chce zeby Mick do niego dolaczyl? hehehe
Lynn Thompson tez jest przeciez persona non grata w towarystwie nozowym, jedynie Tim Tang mial cos do stracenia ;)
[ Redagowany dnia 22.07.2005r.- 13:35 ]
FP

Offline cahir

• M Power...
  • CZARNA LISTA
  • Opinii: (7)
  • *
  • ©@#|®
(Bez tematu)
« Odpowiedź #14 dnia: 22-07-2005, 14:08:17 »
"Jesteś skazanym przestępcą i przyjmij do wiadomości że Rządowe kontrakty nie są przyznawane przestępcom takim jak ty; powiedziałeś, że jako korporacja byłeś w stanie przechytrzyć tą prawną przeszkodę („Wujek Sam nie przejmuje się już przestępcami” z twojego postu na TF z dnia 19 lipca 2005r.)"
Jak dla mnie wyglada to na kluczowy akapit - Moze zbliza sie jakis przetarg rzadowy? Moze Strider chce zajac kogos miejsce? Czarny PR znany jest nie od dzis.
oderint, dum metuant
To die with honor is a grand accomplishment for the warrior.
Only in one job you serve the country. Join the Army.

Offline bagnet

• Opinii: (224)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
Czas pożegnać się z forum
« Odpowiedź #15 dnia: 22-07-2005, 14:17:58 »
« Ostatnia zmiana: 10-09-2008, 13:16:58 wysłana przez bagnet »
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło 147 fixedy, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne, ale oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Offline rybak

• fiddler on the roof
  • rybak
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
(Bez tematu)
« Odpowiedź #16 dnia: 22-07-2005, 14:38:52 »
Cytat: bagnet
A kto go atakuje, bo tego niestety nie mogę się dowiedzieć?

McClung i Tang, czyli MadDog i Maxpedition za tym stoja, z tego co na razie wiadomo.

Offline wysz

• włóczykij
  • Opinii: (9)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • zielony zmrol
    • Pieczenie w Dupie
(Bez tematu)
« Odpowiedź #17 dnia: 22-07-2005, 14:49:31 »
Tudzież Lynn Thompson. Wynajęli prywatgego detektywa by pogrzebał w przeszłosci Micka Stridera a wyniki sledztwa rozesłali po krewnych i znajomych królika. Łącznie z adresami dzieci, odpisami akt sadowych i papiórami z wojska. Pięknie kurwa...pieknie

Offline bagnet

• Opinii: (224)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
« Odpowiedź #18 dnia: 22-07-2005, 14:55:28 »
« Ostatnia zmiana: 10-09-2008, 13:17:24 wysłana przez bagnet »
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło 147 fixedy, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne, ale oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Offline rybak

• fiddler on the roof
  • rybak
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
(Bez tematu)
« Odpowiedź #19 dnia: 22-07-2005, 15:05:05 »
Cytat: wysz

Tudzież Lynn Thompson.

Sorka, Cold Steel tez.

Cytat: cahir

Jak dla mnie wyglada to na kluczowy akapit - Moze zbliza sie jakis przetarg rzadowy? Moze Strider chce zajac kogos miejsce?

Ale chyba nie na noze, co? ;)