Reklama

Fallkniven A1 - Pass Arond (zapisy do 21.07.2013)

Zaczęty przez MichaelD, 13-07-2013, 11:16:09

MichaelD


Fallkniven A1; wersja laminowana VG-10, z pochewką skórzaną.


Lista chętnych będzie zamknięta z dniem 21.07.2013 (godzina 17:59)

Regulamin Pass Around (na 13/07/2013):

1.) W zabawie mogą brać wyłącznie użytkownicy z odpowiednim stażem, decyzja ta będzie podjęta na podstawie okresu czasu jakim jest się zarejestrowanym na forum, ilości napisanych postów lub liczby pozytywnych komentarzy w systemie knives.pl. Decyzja nie jest podejmowana w demokratyczny sposób i jest niepodważalna. Osoby zgłaszające swoją kandydaturę do udziału w Pass Around, a których staż na forum jest niewystarczający, mogą być proszone o potwierdzenie swoich danych osobowych/ danych do wysyłki *

2.) Maksymalna liczba osób biorąca udział w Pass Around to 6. W przypadku gdyby lista chętnych była większa niż liczba miejsc nastąpi losowanie. 

3.) Po ustaleniu listy osób biorących udział w Pass Around przedmiot zostanie wysyłany na koszt właściciela do pierwszej osoby w kolejce. 

4.) Przedmiot Pass Around wysyłamy przesyłką wartościową (ubezpieczoną do pełnej kwoty 400 PLN ). Dostarczenie noża do rąk własnych pomiędzy użytkownikami Pass Around jest jak najbardziej mile widziane.

5.) Po otrzymaniu przesyłki użytkownik ma 7 dni kalendarzowych na zabawę z przedmiotem Pass Around, po czym wysyła/dostarcza przedmiot  na własny koszt do następnej osoby z listy. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony.

6.) Przedmiot używamy z jego przeznaczeniem, chroniąc go przed ewentualnym zniszczeniem bądź utratą; tak aby kolejna osoba mogła się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem.

7.) Każda z osób testujących przedmiot Pass Around jest zobligowana do napisania co najmniej 75 słów i umieszczenia 1 zdjęcia w terminie do 7 dni kalendarzowych od zakończenia korzystania z przedmiotu Pass Around. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony lub zasady mogą być zmienione.

8.) Jeśli przedmiot Pass Around otrzymacie po godz. 15.00,  naliczanie 7 dni testów  zaczyna się od dnia następnego.

9.)  W przypadku wysłania/ dostarczenia przedmiotu Pass Around do kolejnego użytkownika, proszę o potwierdzenie w tym wątku. Analogicznie, proszę o potwierdzenie otrzymania noża, wtedy też nastąpi naliczanie 7 dni na test przedmiotu Pass Around.

10.)  Papierowe potwierdzenie nadania ( Poczta Polska, InPost czy firmy kurierskiej) proszę zachować do momentu otrzymania przedmiotu Pass Around przez kolejnego użytkownika.

11.) Każdy użytkownik biorący udział w Pass Around, winien przesłać właścicielowi przedmiotu e-mail/PW z poniższymi danymi**.Imię i nazwisko Adres zamieszkania Numer telefonu

12.) Ten temat został stworzony wyłącznie na potrzeby organizacyjne Pass Around . Na Opinie,  Recenzje i zdjęcia będzie założony oddzielny temat.

13.) Wpisanie się na listę chętnych wzięcia udziału w Pass Around , wiąże się z akceptacją i przestrzeganiem powyższych zasad tego regulaminu.

* Potwierdzenie danych osobowych/ danych do wysyłki. Skan ostatniego rachunku/ faktury za media (itp. woda, prąd, gaz, telefon) z zasłoniętymi wszystkimi danymi oprócz imię i nazwisko, adres i data wystawienia rachunku/ faktury . W szczególnych przepadkach wymagane będzie dodatkowo skan dowodu osobistego/ prawo jazdy z zasłoniętymi wszystkimi danymi oprócz imię i nazwisko i zdjęcie.

** Kontakt z użytkownikami Pass Around  odbędzie się jedynie w sporadycznych przypadkach, np. gdy dana osoba przez dłuższy czas nie będzie dawać znaków życia, aby sprawdzić czy po prostu wszystko jest ok.

www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Puma


MichaelD

Kto wysłał do mnie PW z prośba o wpisanie na listę chętnych ? Pytam dla tego że przez pomyłkę wykasowałem twoją wiadomość  :>

www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

jack

Trza być twardym landsknechtem a nie miętką ninją

kosma

#4

1. Puma
2. Jack
3. kosma

PS ja też  :?


Klucha

1. Puma
2. Jack
3. kosma
4. Klucha (jak mogę)


MichaelD

Jasne, że można.

Lista ustalona ?? Wiadomo kto jest pierwszy ?? Jeśli tak, to niech wyśle mi dane do przesłania paczki.

Jeśli to nie jest szczególny problem, wysyłka i odbiór noża (a w szczególności wysyłka z powrotem do mnie  ) za pośrednictwem Paczkomatu ( nie mam już siły czekać średnio 40-50 min na mojej ukochanej poczcie, po odbiór głupiego awizo).
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Puma

Ja mogę być pierwszy, bo mam blisko do paczkomatu ;) Dane idą na PW.


jack

Cytat: MichaelD w 25-07-2013, 10:20:47

Jeśli to nie jest szczególny problem, wysyłka i odbiór noża (a w szczególności wysyłka z powrotem do mnie  ) za pośrednictwem Paczkomatu ( nie mam już siły czekać średnio 40-50 min na mojej ukochanej poczcie, po odbiór głupiego awizo).

A można wysyłać nóż kurierem? Bo z pracy bym wysłał- szybciej, taniej i przesyłka cały czas monitorowana.
Trza być twardym landsknechtem a nie miętką ninją

MichaelD

Puma, jutro wysyłam do Ciebie nóż.

Jack; OK
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Puma

Nóż dotarł. Ma parę niewielkich wybłyszczeń krawędzi, poza tym ok. Parę pociągnięć po pasku i ładnie goli. Jakieś wskazania/zastrzeżenia/ograniczenia co do testowania/ostrzenia? Lodówek oczywiście nie zamierzam dziurawić.


MichaelD

Cytat: Puma w 01-08-2013, 12:16:33

Nóż dotarł. Ma parę niewielkich wybłyszczeń krawędzi, poza tym ok. Parę pociągnięć po pasku i ładnie goli. Jakieś wskazania/zastrzeżenia/ograniczenia co do testowania/ostrzenia? Lodówek oczywiście nie zamierzam dziurawić.

6.) Przedmiot używamy z jego przeznaczeniem, chroniąc go przed ewentualnym zniszczeniem bądź utratą; tak aby kolejna osoba mogła się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem.
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

kosma

Cytat: MichaelD w 01-08-2013, 12:25:53

6.) Przedmiot używamy z jego przeznaczeniem, chroniąc go przed ewentualnym zniszczeniem bądź utratą; tak aby kolejna osoba mogła się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem.

Mimo wszystko fajnie było by rozwinąć ten punkt. Można rąbać, batonować  ? (porysują się płazy na bank w kanapce)

Puma

No właśnie, w końcu to jest 6 mm stali z convexem, więc to nie jest nóż do obierania ziemniaków tylko raczej do cięższych prac. Jest pozbawiony powłoki, więc i tak jest pełno rys:


MichaelD

#14

Można robić wszystko.. ale z głową.

Rąbanie gałęzi/ drewna = OK
Batonowanie (ale pobijak drewniany/ młotek gumowy) = OK
Podważanie nożem by rozszczepić kawałki drewna = OK

Podciąganie się na nożu, wyważanie drzwi pancernych = NIE
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Puma


jack

Trza być twardym landsknechtem a nie miętką ninją

Puma

Nóż został właśnie odebrany przez kuriera.


jack

Nóż u mnie.

Kurde, Puma, ale go naostrzyłeś- włoski z ręki spadają na sam widok.

Trza być twardym landsknechtem a nie miętką ninją

Puma

Ostrzy się podejrzanie łatwo. Po pracy w drewnie był tępy że kartek w ogóle nie ciął a po 5 minutach był naostrzony tak jak dostałeś.