Reklama

Sting 37/2013

Zaczęty przez Pavulon, 16-09-2013, 19:07:54

Pavulon

Głownia :N690 imp Wawa
Rękojeść :Nowe srebro , buk stabilizowany by haineken , orzech stabilizowany , bawół błotny , fibra


junasz

Od dawna już pierwszy Twój, na widok którego nie włączyła mi się w głowie czerwona żarówa podświetlająca napisz "Nie dotykaj! Jeszcze pobrudzisz, popsujesz...".   :D   To coś udające hamon to trawienie?

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Pavulon

tak faktycznie to wersja budżetowa .... i trawienia a la hamon  ;-P


junasz

Jakoś głośniej do mnie ta budżetowa mówi.   :winky:

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Pavulon

ha ... jak dobrze pójdzie to będę przez 2 tyg we Wrocławiu ...bedziesz mógł dotknąć  ;-P


junasz

Z najdzikszą rozkoszą!   :D

Edytka / Spotkanie lokalsów mamy w ten piątek, jakby co - zapraszam.
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Pavulon

no to może nawet kilka wezmę  :D ....mam tylko nadzieję że będę miał trochę wolnego


Tekton

Cytat: junasz w 16-09-2013, 19:18:13

Od dawna już pierwszy Twój, na widok którego nie włączyła mi się w głowie czerwona żarówa podświetlająca napisz "Nie dotykaj! Jeszcze pobrudzisz, popsujesz...".   :D   To coś udające hamon to trawienie?

+1

Faktycznie jeden z nielicznych wyglądający na użytkowy, i przez to "fajnisty" (jak mówią moje dzieci), a trawienie na pierwszy rzut oka wziąłem za laminacik. Powinieneś chyba więcej takich robić, ten podoba mi się bardziej od innych.


Pavulon

będzie takich z kilka...naście  :D


maba

Jak zwykle przepiękny nóż 8D


Franek Majcher