Autor Wątek: Zalewają Nas chińskie podróbki - jak odróżnić.  (Przeczytany 90778 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eddieiron

• knifemaker
  • Opinii: (91)
  • *
  • WKMN
    • http://www.pwljm.pl/bhp-kedzierzyn-kozle/
Odp: Zalewają Nas chińskie podróbki - jak odróżnić.
« Odpowiedź #720 dnia: 25-10-2020, 22:57:07 »

Mam tylko to foto i pytanie, czy ktoś spotkał się z podrobioną military w Jade G10 i z S90V?
Najszybciej na co zwrócić uwagę?
Schodek przy wyjściu szlifu, Dwa otwory w linerze, coś jeszcze co mogę stwierdzić po zdjęciach czy dany nóż jest oryginalny?

Offline kgrzesiek

• Opinii: (393)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #721 dnia: 26-10-2020, 09:49:47 »

Mam tylko to foto i pytanie, czy ktoś spotkał się z podrobioną military w Jade G10 i z S90V?
Najszybciej na co zwrócić uwagę?
Schodek przy wyjściu szlifu, Dwa otwory w linerze, coś jeszcze co mogę stwierdzić po zdjęciach czy dany nóż jest oryginalny?
W tym mydlanym G10 to była z M4. Czy tylko? Nie wiem. Ale wiem, że na forum Ktoś sprzedał taką z przekładki z dwóch noży więc jeśli to jest ten egzemplarz to pewnie oryginał.
Z takiej foty nie da się powiedzieć. W mili na wiele szczegółów można patrzeć.

Ja miałem s90v z tytatowym frame i szorstkim carbonem, ale nie wiem czy to była jedyna wersja z tej stali. Wiele sklepów zamawia jakieś wersje sprzedawane tylko u nich różniące się kolorem okładek, powłoką itd.
« Ostatnia zmiana: 26-10-2020, 09:53:32 wysłana przez kgrzesiek »

Offline nestori

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #722 dnia: 02-11-2020, 22:50:27 »
Powiedzcie mi czy Para 3 jest w ogóle podrabiane? Bo szukałem na yt i nie znalazłem żadnego filmu porównującego oryginał z podrobionym nożem.

Offline Najfman

• Opinii: (19)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #723 dnia: 02-11-2020, 23:20:11 »
Też nie widziałem nigdy podróbki Para 3. Co najwyżej same śrubki tytanowe widziałem na aliexpress. Wydaje mi się że nie podrabiają tego noża albo jeszcze nie podrabiają.