Reklama

Pokaż swojego WENGERA

Zaczęty przez Vigo, 26-10-2013, 18:29:39

v21

Gratuluję Panowie, świetne egzemplarze w pięknym stanie  :kosunia:

All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Roy Batty

Wengerinox

Dziękuję ale Panowie coś mało nas tu! Nie wierzę, że tylko ja i Vigo mamy takie egzemplarze. Kolego Bart na Ciebie też czekamy...

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


neo.vin


Wengerinox

Mi też się wydaje trochę przesadzona ta cena. Jakby było pudełko to ok, ale bez pudełka za drogo.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Vigo

Rozpytałem nawet sprzedającego, ale nawet wysyłki w cenie nie udało się wynegocjować, a to jednak nie jest nie wiadomo jaki unikat.

Narzędzia WERA, WIHA, BAHCO, KNIPEX, itp.: https://forum.knives.pl/index.php?topic=165495.msg1714279#msg1714279

neo.vin

Kupiłem od niego kilka przedmiotów na początków jak miał ceny spoko, między innymi Wengerka Porsche. Później ceny szły tylko w górę aż do przesadzonych.


Wengerinox

Dokładnie niech trochę powisi to cena spadnie. Neo.vin posiadasz jakieś Wengery z nadrukami. Pochwal się swoją kolekcją.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


neo.vin

Mam tylko jednego z rybką, ale Ty już go wrzuciłeś. Poza tym nie posiadam. Jam skromny zbieracz :)


Wengerinox

Cytat: neo.vin w 17-09-2020, 16:14:50

Mam tylko jednego z rybką, ale Ty już go wrzuciłeś. Poza tym nie posiadam. Jam skromny zbieracz :)

Każdy tak mówi, a potem cała szafa szwajcarów

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


[email protected]

U mnie też parę się znalazło.


Wengerinox

Cytat: [email protected] w 17-09-2020, 20:08:11

U mnie też parę się znalazło.

Wszystkie w świetnym stanie, jakby wyszły prosto z fabryki. Brawooo

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


popkorn

@[email protected]  Twoja kolekcja rosnie i jest coraz bardziej imponująca... Szacun!

Kupię GECe, Case i inne amerykance
Sprzedam lub wymienie Wengery
https://drive.google.com/folderview?id=1WLXCj8aNHv2FL4hfkmAuipT9n3lAPdMu

leśny_

Miłośnik i kolekcjoner scyzoryków marki Gerlach

[email protected]

Takie skromności wpadły.


Wengerinox

Wenger Titanium Ueli Stoeck Limited Edition. Nigdy nie liczyłem, że uda mi się go zdobyć w takim stanie. Jednak życie lubi zaskakiwać. Teraz już wierzę, że i Wenger Ranger Mike Horn jest w moim zasięgu.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


Wengerinox

Cytat: leśny_ w 05-11-2020, 14:58:22

Ojciec i syn  ;)

Leśny przegapiłem Twojego posta. Świetne zestawienie. Gratuluję. Ja myslelem, że zbierasz tylko Gerlachy

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


v21

#1316
Cytat: Wengerinox w 15-11-2020, 11:22:31

Wenger Titanium Ueli Stoeck Limited Edition. Nigdy nie liczyłem, że uda mi się go zdobyć w takim stanie. Jednak życie lubi zaskakiwać. Teraz już wierzę, że i Wenger Ranger Mike Horn jest w moim zasięgu.

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Najładniejsze okładki wśród Wengerów, ładniejsze nawet od tych z Porsche Design  :heart:
Gratuluję zdobyczy  :kosunia:

Mike Horn:
https://www.ebay.com/itm/128293-rare-wenger-mike-horn-ranger-swiss-army-knife-130mm-special-model-sak-/274574801662

All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Roy Batty

Wengerinox

Cytat: v21 w 15-11-2020, 12:16:19

Najładniejsze okładki wśród Wengerów, ładniejsze nawet od tych z Porsche Design 
Gratuluję zdobyczy  :kosunia:

Mike Horn:
https://www.ebay.com/itm/128293-rare-wenger-mike-horn-ranger-swiss-army-knife-130mm-special-model-sak-/274574801662

Dziękuję. Jak dla mnie te z Porsche Design są zbyt dziwne. Jakoś do mnie nie trafiają. Widziałem tego Horna, ale sporo za drogi

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka


v21

Cytat: Wengerinox w 15-11-2020, 15:45:11

Dziękuję. Jak dla mnie te z Porsche Design są zbyt dziwne. Jakoś do mnie nie trafiają. Widziałem tego Horna, ale sporo za drogi

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Złożona sytuacja ;)
PD 35 jest dziwny od strony korkociągu, ale model 39 to prawie ideał :D
Najlepsza byłaby hybryda- okładki Ueli i narzędzia z PD 35 :)
All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Roy Batty

[email protected]