Reklama

Profileciaki - Śledzie!

Zaczęty przez kosiarz, 17-07-2013, 18:35:36

kosiarz

Udało mi się uruchomić aparat... czy na dobre, to się zobaczy za jakiś czas ;p Już raz myślałem, że go naprawiłem, ale potem znów byłem smutny. Na razie jest lepiej, korzystam więc póki mogę ;D
Oto śledzie:
Stal NCV1.
Długośc całkowita ok 34 cm
Długośc kt 21 cm.
Szerokośc ostrza przy rękojeści 26 mm
Grubość ostrzy z garbu ok 2,2 mm.
Złamanie kt symboliczne, mają ciąć, rzezać i nic więcej. Jedyny ich cel to od czasu do czasu (wręcz rytualnie) patroszenie dużych ryb.

Na rękojeści łoś, mosiądz, nierdzewka i orzeszek włoski.
Pochewka do noszenia w pionie i poziomie.

Co jeszcze będę robił? Powtarzał woskowanie skóry, może jakies napisy po drugiej stronie ostrzy, ale nie wiem co i kiedy, więc trzeba troszkę wyobraźni uruchomić, bo może aparat już nie działać, więc robiłem zdjęcia póki mogłem.





Pozdrawiam z aparatem w ręku ;p

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

WOJPAP

#1

ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Jako byłemu wędkującemu to serce wyrwałeś  :'( :'( :'(
Ale są fajne !!!!
Nie napiszę że chcę bo nie mam siły po tym jak je zobaczyłem !!!
:slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini:


kruk84

Świetne, robią na prawdę ogromne wrażenie.

!!

przeszczep


Kaminari

Cudeńka :slini:  Takie PRO fileciaki  :D


Giedymin

Hejo powoli odchodze od robienia nozy zlecenie. Bede robił głównie na sprzedaż. Jak ktoś chce być ma mojej mailing liście to pisać prosze, bedzie powiadomienie o dostepnych nowościach. [email protected]
https://www.facebook.com/Giedyminsbigblades/

kosiarz

#6

Dziękuję wszystkim :)
Od siebie dodam, że nie omieszkałem jednego przetestować przy oprawianiu ryby no i pierwsze wrażenie było takie, że ta ryba ja jego widok sama zrzuciła łuskę, wyjeła se jelita i straciła głowę ;p Coraz bardziej zaczynają przemawiać za mną cienkie noże... jazda na grube siekierki już mi przechodzi jakby hehe. Sam sobie musze podobnego sprawić :)

I jeszcze kronikarsko, dodatkowe zdjęcie, bo zapomniałem zrobić rzutu z góry a to ważne, bo rekojeści beczułkowate ;p

Aparat chyba wróci do łask, chyba znalazłem na niego sposób ;D

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

Tuurtel

Fap Fap, z takim na rybkach to lans na maxa :D

NIE MA BOGA JEST MOTÓR

noxos

Szkoda że na ryby nie chodzę. :winky: :jezor:


ghandi20

Klasa Panie, smakowite śledzie.


bushwalk

Jakbym miał taki nożyk to i wędkować bym zaczął  :D

ZUS - Zakład Upokorzeń Społecznych
ZUS - Zakład Utylizacji Staruszków
Z - Zaufaj, U - Ubezpiecz, S - Spierdalaj
Kobieta nie potrzebuje alkoholu,żeby narobić sobie obciachu. I bez niego daje radę

Dziad Lesny

Czyli że teraz takie pamiątki można z Żuław przywieźć?
Słuszną linie ma nasza władza.
Teraz czekamy, aż ktoś z wojaży do np. Egiptu przywiezie kozik z napisem "Greetings from Hurghada (made by Kosiarz)"


killrathi

podobają się. i to bardzo.
fajna kłujaki wyszły


kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

kosiarz

Dziękuję ponownie :)
uchylając rąbka tajemnicy, to szykuje się 4 sztuka bardzo podobna, ale już w znacznie bardziej moich ulubionych historycznych klimatach. Miała być tajemnica, ale co tam hehe. Ostrze niemalże identyczne z profilu, ale troszkę grubsze i insza rękojeść. No tak po prostu jak robiłem śledzie to mi się spodobały i stwierdziłem, że jeszcze jedna sztuka więcej nie zaszkodzi ;D

Dziękuję za odwiedzinki :)

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

Skiper

Cytat: kosiarz w 18-07-2013, 21:46:41

No tak po prostu jak robiłem śledzie to mi się spodobały i stwierdziłem, że jeszcze jedna sztuka więcej nie zaszkodzi ;D

Zrób jeszcze 5-tego. Dla mnie.
A dlaczego zmieniłeś treść w stopce? Poprzednie złote myśli zdecydowanie bardziej mi się podobały.


kosiarz

Cytat: Skiper w 19-07-2013, 10:10:13

Zrób jeszcze 5-tego. Dla mnie.
A dlaczego zmieniłeś treść w stopce? Poprzednie złote myśli zdecydowanie bardziej mi się podobały.

Nie ram dady przed wyjazdem już nic wykrzesać, przykro mi :(. Odliczanie dni trwa a roboty trochę zostało. Ale po powrocie chętnie ;p :)

A stopkę zmieniłem bo mi się stara po prostu znudziła :)

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

BOBIK

Kłujaczki wyszły przed szereg.Tak trzymaj , podobają się bardzo.Orzeszek sie też podoba, chyba strugnę też jakiegoś myśliwka orzeszkowego.
Gratki 


ghandi20


kosiarz

Kosiarz nie pije! Kosiarz się delektuje i spożywa dary natury ;p Ale nie, wtedy akurat żadnych darów nie było, więc to był świadomy przekręt. Tak się u nas czasem powiada ;p

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)