Autor Wątek: Projekt koszulki - pomożecie??  (Przeczytany 1318 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline killrathi

• Szef działu
  • Opinii: (259)
  • *
    • Killrathi Knives
Projekt koszulki - pomożecie??
« dnia: 15-02-2014, 20:41:30 »
Wrzucałem do braci koala... ale chyba tu będzie lepiej:

Zamarzyło mi się wykonać T-shirt z moim logo itp... I tu pojawia się problem - jestem graficznie upośledzony, czyli nie umiem zrobić sobie żadnego fajnego projektu...

Samo logo jest proste - dwie literki K z czego lewa w lustrzanym odbiciu. Font dostępny tu: http://killrathi-knives.info/font/SQUIREN.TTF

Chciałbym by logo jakoś fajnie wkomponować w ogień, żar itp... - jakieś nawiązanie do tego że część moich głowni jest ręcznie kuta. Chciałbym również by w motywie znalazły się słowa "Killrathi Knives". Całość do kolorowego nadruku na czarną koszulkę.

I teraz... jako że nie jestem w stanie odwdzięczyć się finansowo za tą pomoc... ale w zamian chciałbym zaoferować jedną, gotową koszulkę z takim nadrukiem.

Jeżeli pojawi się kilka projektów to subiektywną oceną wybiorę tylko jeden... niestety tylko autor wybranego projektu otrzyma koszulkę - mimo szczerych chęci nie dam rady odwdzięczyć się każdemu  :frown:

pomożecie?

nie odpowiadam na priv? pisz na [email protected]

Offline matze

• Opinii: (3)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Silent beholder
Odp: Projekt koszulki - pomożecie??
« Odpowiedź #1 dnia: 15-02-2014, 21:42:02 »
Chcesz, zeby ktos podrzucil gotowca, czy potrzebujesz moze inspiracji w formie pomyslów? Jak masz swój ogien kowalski to uwiecznij go digitalnie. Niech ktos Cie "pstryknie" jak kujesz, duzo zdjec, najlepsze wybierasz, literki juz masz. Te trzy elementy fotoszopem obrobic, razem polaczyc, skomponowac... Sam nie jestem grafikiem, ale poniewaz mialem intensywny kontakt z grafikami to troszenkie sie orientuje.

Wymieniles trzy kryteria: literki, ogien, kucie. Ktore ma dominowac? "Killrathi Knives" umiescilbym w tle (tak dla "skromosci"), "KK", ogien i mocarna reka kowala moga byc równorzedne - ale nie musza.

Jak dasz Twój ogien, Twoje rece to bedziesz mial TWOJE logo ;)
Stal jest stalą i zachowuje się jak stal.

Offline killrathi

• Szef działu
  • *
    • Killrathi Knives
« Odpowiedź #2 dnia: 15-02-2014, 21:47:09 »
Te trzy elementy fotoszopem obrobic, razem polaczyc, skomponowac...

hehe :) i to jest właśnie dla mnie problem :D
kilka fotek mam. Literki też. Mniej więcej wiem jak miałoby to wyglądać.... ale dla mnie to tak samo jak mechanika samochodowa - teoretycznie wiem jak działa silnik... ale weź dziada napraw :D

Offline matze

• Opinii: (3)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Silent beholder
« Odpowiedź #3 dnia: 15-02-2014, 22:07:03 »
Hehe, jak samochody dalo sie jeszcze naprawiac to bylem istny guru. Dzis to nawet warsztaty kapituluja.
Tak mi jeszcze przyszlo na mysl: logo powinno byc zwektorowane a fotki to niestety pikselki. Do oprogramowania mam dostep ale wektoryzacja pikselków to troche nie tego...

Mniej wiecej wiesz? Jak masz cos programowac i dostajesz zadanie to tez juz mniej wiecej wiesz co i jak. A potem to juz linijka po linijce i czasem wkurw po wkurwie - róznie bywa. Ja mialem taka wizje: glówne tlo - ogien kowalski, na dole kowadlo z uderzajacym mlotkiem, moze troche odpryskujacych iskierek. Nad kowadlem "KK", pod kowadlem mniejsze, ale widoczne "Killrathi Knives".
Stal jest stalą i zachowuje się jak stal.

Offline killrathi

• Szef działu
  • *
    • Killrathi Knives
« Odpowiedź #4 dnia: 09-03-2014, 12:13:32 »
ok, temat nieaktualny...
widać koszulka to za mała zapłata.
poradziłem sobie.