Autor Wątek: Pytanie  (Przeczytany 7621 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pklex

• Opinii: (3)
  • Nowy użytkownik
  • *
Odp: Pytanie
« Odpowiedź #20 dnia: 16-05-2014, 03:16:08 »
Zaraz, zaraz, zaraz...nie prosiłem o porady, tylko Zodiak wywołał mnie do tablicy na okoliczność "solidności" -edit Grzegorza S.(będzie adekwatnie) więc napisałem co o niej myślę i dlaczego, a myślę:  :rzyga:
Po 1 @kulala.simba dzięki za dobre chcęci, ale nieco siedzę w temacie i mam wiadomości jak ewentualnie gościa dojechać, jakie obecnie są ograniczenia też wiem - to @junasz
Po 2 @MICHO to nie "pklex i pi" powinni byli sobie coś wyjaśniać, tylko pi powinien oddać kasę, jak obiecał po niewywiązaniu się z roboty, a nie dalej bezczelnie dalej brnąć w swoje kłamstwa - w dalszym ciągu jakieś kilka miesięcy temu, że wyjaśni sprawę - zaraz po tym, jak poruszyłem ten temat w wątku "nóz forumowy..z uporem(...)"(str.30-31,33)- tak wyjaśnił, że chyba zapomniał, albo nie miał wiedzy, że dysponuję wszystkimi mailami od niego i kita raczej mi nie wciśnie - kasy oczywiście nie oddał i zniknął. I to nie ja nazwałem go OSZUSTEM, ale wyartykułowałeś to Ty i raczej trafiłeś w sedno. Tyle z mojej strony na temat tego ... :rzyga:   
« Ostatnia zmiana: 16-05-2014, 15:57:21 wysłana przez pklex »

Offline zagajnik

• Nożofil....
  • Opinii: (177)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Microholik - wygląda, że nieuleczalny....
« Odpowiedź #21 dnia: 16-05-2014, 09:43:24 »
.... na okoliczność "solidności" Grzegorza Strudla, więc ....

Jeśli o kimś piszesz, zwłaszcza jeśli piszesz źle (nie wchodząc czy masz powód czy nie), to chociaż pisz właściwie jego nazwisko. Być może jakiś inny ktoś o nazwisku STRUDEL może poczuć się urażony, choć z Pi nie ma nic wspólnego....
PZDR

Offline kulala.simba

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 09-08-2014, 06:55:26 »
Upłynęło kilka kolejnych miesięcy czy sprawa się wyjaśniła, kasa zwrócona ? :)

Offline pklex

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #23 dnia: 09-08-2014, 11:57:49 »
Absolutnie NIC się nie zmieniło, kolega Pi ma na to wy..bane :rzyga:

a ostatnia wiadomość w tym temacie brzmiała od Grzegorza S. następująco:
"
   Odp: (Bez tematu)  « Wysłane do: pklex dnia: 01-10-2013, 15:47:23 »     ok,wyjasnie jeszcze sprawe przelewu z kamborasem bo jak pisałem posłałem mu namiary do przelewu na twoje konto.jesli faktycznie kaska nie wpłyneła to zwroce Ci kase. "
« Ostatnia zmiana: 09-08-2014, 12:03:21 wysłana przez pklex »

Offline melonmelon

• Niezlot PGK 2018
  • Opinii: (150)
  • *
    • moje narządy :)
« Odpowiedź #24 dnia: 09-08-2014, 12:48:37 »
Oj tam, oj tam
Nie jemu jednemu Grześ coś wisi, są tacy którym wisi robotęi od kilku lat.
Zresztą Grześ nie jest jedyny, są lepsi...

pozdro
Nie ma mnie, w Łodzi siedzę.
Zapraszam na blog o obróbce cieplnej http://blog.melontools.com/obrobka_cieplna/

trochu stali na noże?
https://forum.knives.pl/index.php?topic=184641.

kluczyki robię, gitarki, mogę skrzypce

DORADZTWO W ZAGADNIENIACH OBRÓBKI CIEPLNEJ STALI I NIE TYLKO

Offline kamboras

• Opinii: (431)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #25 dnia: 09-08-2014, 20:12:53 »
Cytat: pklex
"...  ok,wyjasnie jeszcze sprawe przelewu z kamborasem bo jak pisałem posłałem mu namiary do przelewu na twoje konto.jesli faktycznie kaska nie wpłyneła to zwroce Ci kase. "

:kopara:  w październiku 2013 ?  :?  Nie pamiętam, niestety porządki w poczcie były robione. Ale w kalendarzyku też nie mam nic zapisane. Grześ, chciałbym to wyjaśnić, bo może rzeczywiście coś Ci wiszę a Ty delikatnie mnie nie naciskasz.

Offline pklex

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #26 dnia: 09-08-2014, 20:29:09 »
Namiary na moje konto podobno miał Ci wysłac w 2011 r.,a że nie odezwał się do Ciebie po wysłaniu mi tej wiadomości jakos mnie nie dziwi... :rzyga:

Offline kamboras

• Opinii: (431)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #27 dnia: 09-08-2014, 22:41:09 »
Ach tak dawno, w 2011. Kiedyś chyba było tak, że kasę dla Pi miałem przelać na czyjeś konto. Pamiętam to, ale nie pamiętam kiedy to było, ani dla kogo. Kłopot z tą sprawą jest taki, że wtedy jeszcze miałem kilka rachunków w różnych bankach, dziś są pozamykane i nie sądzę bym mógł dowieść, że taki przelew poszedł.

Takie kombinacje z przelewami czasem mi się zdarzały, nie tylko w interesach z Pi. To nie jest nic niezwykłego.
Natomiast dopóki nie rozliczę jakiegoś dealu to nie kasuję poczty związanej z nim. Po zakończeniu dość szybko zacieram ślady. Dlatego myślę, że jeśli miałem zrobić taki przelew to raczej zrobiłem. I posprzątałem. Najstarszy priv jaki trzymam jest z 2007 roku
« Ostatnia zmiana: 09-08-2014, 22:52:01 wysłana przez kamboras »

Offline Mario

• Rat Fan
  • Redaktor
  • Opinii: (225)
  • *
  • MTPN
« Odpowiedź #28 dnia: 09-08-2014, 23:42:31 »
Dopiero teraz sobie o tym przypomniał?
Niezle....

Offline pklex

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #29 dnia: 10-08-2014, 00:09:28 »
Kolego Kamboras - od Ciebie nikt nie wymaga, żebyś czegokolwiek dowodził - ja od Grzegorza S. kasy nie dostałem, a rozliczenia pomiędzy wami to jest sprawa średnio dla mnie interesująca, a fakt, że nie odezwał się do Ciebie w październiku 2-13, kiedy pisał do mnie wiadomość mówi sam za siebie...dla mnie on jest piiiiiiiiiiiiiiiiiiii... :rzyga:

Offline Ripper

• Kolekcjoner myśli
  • Opinii: (37)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Nie karmić psychopaty.
« Odpowiedź #30 dnia: 07-02-2015, 20:35:07 »
Nóż dostałem, zreperowany w maju zeszłego roku.
Free men own guns. Slaves don't.
Ponad 1/3 życia w tym grajdołku :}