Autor Wątek: pelaaja puukko  (Przeczytany 7366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rybak

• bedzie dobrze...
  • rybak
  • Opinii: (52)
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
Odp: pelaaja puukko
« Odpowiedź #20 dnia: 22-11-2014, 21:11:36 »
Taktak... Oczywiscie... :P
Jakigos mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن

Offline Player

• Opinii: (198)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #21 dnia: 19-01-2015, 12:36:26 »

O! W koncu sie doczekal rybek!?! Sczerze powiem - tego kozika Ci zazdroszcze!  ... mialem go w lapach!  8D ;-P

Tak, chociaż nie do końca... Sprawił już z dwa kupne pstrągi, ale takich moich własnoręcznie złapanych jeszcze nie. Mam nadzieję że w tym roku będzie lepiej :)

A tak ogólnie odnośnie noża....

Jestem bardzo zadowolony. Kozik jest często używany.
Jest bardzo lekki jak na swoje gabaryty. W ręku leży wyśmienicie. Mały jelec o który prosiłem Milorda znakomiciej spełnia zadanie i daje poczucie bezpieczeństwa uchwytu.
Jeśli chodzi o klingę od Attiego to też jestem zadowolony. Niestety szybko patynuje i na początku musiałem się do tego przyzwyczaić i trochę mnie to denerwowało. No ale reszta...  :D :D
Ostrzy się łatwo. To jeden z niewielu używanych przeze mnie noży które ostrze na kamieniach a nie na diamencie. Długo trzyma ostrość (stosunek pierwszego do drugiego - najlepszy z nowy jakie miałem). A i tnie naprawdę agresywnie.
Nóż używam i się nim cieszę. Czasem żona się ze mnie śmieje bo jak mam robić kolację to często idę do pokoju i wyciągam pukko z szuflady
Co jakiś czas ostrzę. Co jakiś czas przeczyszczę go płynem go mycia naczyń i cifem. Później rękojeść przecieram olejem lnianym i tyle.

Na koniec parę fotek.

[

.
.
.
.

Offline koksik

• Grupa Pomorska
  • Opinii: (20)
  • **
« Odpowiedź #22 dnia: 11-03-2015, 17:42:08 »
pelaaja to po polsku gracz albo jak kto woli po ang player :) tak tylko chcialem zablysnac :) Podoba mi sie te zdjecie na samym dole - ladna kolekcja
Bojownicy #hejtstop :)
'Dajcie koksikowi spokój, ma problem..od tego są lekarze' szenkx
'Od mojej rodziny to się jednak radzę odjebać, bo źle się skończy' szenx
'to ci kurwa nie odpuszcze' szenx
'koksik - spierdalaj' W.Irving
'..nich mi palant kłamstwa nie zarzuca' smutna_niespodzianka