Reklama

Last Horn

Zaczęty przez Pavulon, 24-11-2014, 21:45:13

Pavulon

Last Horn ...tak wiem, wiem... nie fachowo bo to poroże a nie róg, ale lepiej brzmi  :shy:
Ostatni z hunterów w porożu ,czas nadrobić zaległości i dokupić materiał.

stal :N690 moletowane stonłoszowane
rekojeść : garda moletowany mosiądz , fibra , stary jeleń, dupka i przelotka moletowany mosiądz.
wymiary :
Dupki niestety nie obfociłem





Piotr Bialy

U mnie brak fotek


Pavulon


Kinerus

U mnie też so, piekny jak zwykle, i drogi ehhh :frown:


Raptorartur

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

Jaszczur z lasu

U mnie też nic nie widać.

Pozdrawiam z lasu.

https:/ /www.instagram.com/jaszczur_z_lasu/

kgrzesiek

Widzę pięknego pułkownika :-)


Pavulon

to widać czy nie ?
i nie wiem co Wy z tym drogi ...pułkownik , toż to zwykły średnio tani nóż myśliwski


Raptorartur

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

Piotr Bialy


Don

no, nie widać, żeby tani był, a foty owszem. ładny bardzo.


Pavulon

a teraz ? ,,widzać że tańszy :P


junasz

Hunterek, powiadasz. No to życzę przyszłemu właścicielowi duuużo cierpliwości przy czyszczeniu tych płazów.  :winky:
Ale i tak przewspaniały... jako i wszystkie Twe.

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Pavulon

ee...przesada , wystarczy wiechciem trawy wytrzeć klingę ot co


Jaszczur z lasu

Teraz widać. Super jest. Wgłębienia na płazach nie są takie głębokie to i z czyszczeniem nie powinno być problemów. Stary jeleń prezentuje się świetnie.  :D

Pozdrawiam z lasu.

https:/ /www.instagram.com/jaszczur_z_lasu/

Raptorartur

Bardzo się podoba. A stołnłosz jest na całej klindze? Mam wrażenie, że płazy są mocno wypolerowane.

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

Player

Nóż ładny i zgrabny :winky:

Czy " moletowanie " to to samo co młotkowanie?

.
.
.
.

Pavulon

moletowanie to chyba szersze pojecie niż młotkowanie ...dla mnie może być i jedno i drugie :)
klinga cała w stonłoszu ale płazy ze wzgledu na małe wgłębienia nie mają tak wyraznej faktury jak szlif.


Marek Muniak

Piękny, świetnie podbarwiony jelonek. Świetne proporcje. Żal by było tego hunterka używać. Najlepiej nosić przy pasie w przeżroczystej pochewce.

Owoc żywota mojego je ZUS.

Strzyż

Nic mu się od używania nie stanie, będzie jeszcze ładniejszy. Naturalne materiały patynują się a plajstyk to się tylko obśrupie i zmechaci :winky:

Broni, klejnotów i kobiet nie kupuje się przy blasku świec, ani przez internet. -starożytne przysłowie wschodu.

kezsel

Cacuszko, jak zwykle :D :D


darekz

Moze i ładne ale takie nie użytkowe.Zal poprostu użyć.


stxu

Absolutnie wyjątkowy :slini:


PDmoos

,,Niech sczeznę ja i wszystkie pchły moje"...........

"Jeden zarabia na to życie tym, co umie. Drugi robi to, co musi. Wżdy mnie poszczęściło się w życiu jak mało któremu rzemieślnikowi, chyba że niektórej kurwie. Płacą mi za rzemiosło, które szczerze i prawdziwie lubię."
Sapkowski: Bonhart, "Chrzest ognia"

nemesis

dzieło sztuki
piekny zresztą jak wszystkie


Player

Nemesis co Ci się tak dziś na chwalenie zebrało?
Wszedłem na forum i miałem wrażenie że jakiś wysyp PCK - tyle nieprzeczytanych postów się pojawiło.
Gdyby nie to że już siedzisz trochę na forum to bym pomyślał że na bazarek chcesz coś wrzucić...

.
.
.
.

nemesis

#26
Cytat: Player w 15-12-2014, 17:39:43

Nemesis co Ci się tak dziś na chwalenie zebrało?
Wszedłem na forum i miałem wrażenie że jakiś wysyp PCK - tyle nieprzeczytanych postów się pojawiło.
Gdyby nie to że już siedzisz trochę na forum to bym pomyślał że na bazarek chcesz coś wrzucić...

a jakos tak do tej pory troszkę unikałem wchodzenia do autorytetów by sie nie sugerować przy swoich projektach
ale wiem że to był błąd
do tego wszystkiego moje słabe serce jest jeszcze słabsze teraz
co otworzę wątek to nie da się tak obojętnie ;)
a na bazarek nic nie mam :winky: