Reklama

Noże przelotne - CRKT M16-13Ti

Zaczęty przez Blacha, 21-08-2005, 19:45:08

WAR

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Silurus

Wiem, wiem... stary wątek.
Jednak jestem na etapie odkrywania tego modelu.
Po napisaniu recki M16-13, zacząłem rozglądać się za czymś deczko szlachetniejszym. A tu proszę - jest.
Tylko czemu przelotne  ?

Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.

WAR

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Silurus

A nie zasłużył na dluższy pobyt ?

Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.

ov_Darkness

Ładny... W tytaaanie.... ;)

Sama klinga nie jest może szczytem ergonomi... ale nożyk spoko.
A dlaczego akurat Royo? Nie za bardzo apokaliptyczny i zmysłowy dla tak "zimnego" noża?

I never wanted to be different. I just wanted to be me.
8.5/20