Ankieta

Jesteś zainteresowany kupnem noża Kizer w Polsce?

Tak, w cenie wyższej niż w Stanach o ten sam stosunek, co inne marki noży (BM, CS, Spyderco itp.)
4 (2.7%)
Tak, ale tylko w cenie porównywalnej, lub niewiele wyższej niż na rynku amerykańskim
86 (57.3%)
Jest mi to obojętne
21 (14%)
Nie jestem zupełnie zainteresowany tą marką, niezależnie od ceny
39 (26%)

Głosów w sumie: 150

Autor Wątek: Zainteresowanie nożami Kizer? Ankieta w sumie do wszystkich ;)  (Przeczytany 4856 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline creone

• Opinii: (7)
  • Nowy użytkownik
  • *
Odp: Zainteresowanie nożami Kizer? Ankieta w sumie do wszystkich ;)
« Odpowiedź #40 dnia: 11-10-2018, 02:47:32 »
Trochę odkopie temat.
Z tego co czytałem od innych ludzi polskie sklepy nie wprowadzają do dystrybucji Kizera ponieważ firma wymaga zakupienia dość dużej ilości (chyba 30szt) jednego modelu. W USA pieniądze się przelewają u BQ czy KC dlatego są dostępne.
Od pewnego czasu zaczął mnie kizer interesować. Do takiego stopnia że parę modeli przeleciało przez moje ręce. No ale nie o tym chciałem wzmiankować. Chodzi mi o to że odkąd Kizer otworzył oficjalny sklep na Aliexpress jego noże są łatwiej dostępne dla rodakow. Dodam jeszcze że Kizer na tyle dba o reklamę i rozpowszechnianie swojej marki że udostępnił dla Polskich klientów rabat do -20%. Kupić, nie zapłacić, napisać do nich z prośbą o udzielenie rabatu "Kizer Knives Polska", poczekać na przydzielenie rabatu i dopiero zapłacić. Fakt że nie łykają cebulandi jak ktoś chce przy noży za 40$ mieć zniżkę o 20% no ale zawsze to jakiś rabacik. Z tego co zauważyłem największe rabaty dają na wersję tytanowe.
Tak jak czytałem komentarze powyżej to wiadomo że z nożami to jak z babami, nie każdemu się podobają blondynki czy rude. No ale mają dość duży wybór więc można się wstrzelić. Na Ali sklep ma mało w ofercie ale pisząc wiadomość do sprzedającego można podpytac o dostępność modelu. Jak jest to każą Wam kupić nóż z oferty i wpisać że proszę zamienić na model taki i taki.
Tyle ode mnie ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka