Reklama

Takie tam pochwy, czyli szycie według mikusa

Zaczęty przez mikus, 07-07-2015, 18:26:43

mikus

Dzięki Siper :). Z dnia dzisiejszego, takie dwa proste "dyndadełka".


mikus

Coby wątek ze starości się nie zaśmierdział ;). Pochwa na Morę Garberg, montaż pionowy na dwa sposoby (na wysokości rękojeści i demontowalny dangler do swobodnego zwisania) oraz montaż poziomy, to tego kieszonka na krzesiwo/ostrzałkę i przelotki do troczenia.




rangy67

.....i po sześciu dniach tworzenia Bóg usiadł by.....siódmego wymyślić Sebenze.

thorr


Barton_

Nóż pancerny to i pochwa solidna być powinna. Jest OK.



kowalsulik


mikus

Po dłuższej przerwie, pochwa Bushcraft Heavy Duty z dodatkową kieszonką na coś małego aczkolwiek wielce przydatnego  ;-).



mefek



Krzysztofon


JoteN

Z jakiej grubości skóry jest szlufka do paska?


mikus

Ciut zaniedbany wątek więc pomyślałem że coś odwieżę ;-). Parę dni temu taką pochwę wystrugałem, tym razem na ciut większego produkcyjniaka, co potocznie RAT 7 się zwie:


eddieiron

To ja jeszcze od siebie ,bardzo polecam kolegi wyroby ,czysto ,,dokładnie dawno nie widziałem tak dobrze wykonanej pochwy .


Sesio

Również polecam kolegę @mikus . Zrobił mi parę pochewek, idealnie pasujące choć podałem Mikusowi tylko wymiary noży.


mikus

Dziękuję kolegom za dobre słowo :-). A dzisiaj kilka pochewek uniwersalnych udało się skończyć, można się weekendować ;-).


eddieiron


mikus

Po dłuższej przerwie w końcu zebrałem się w sobie i chwyciłem za łopatę coby wątek trochę odkopać i z kurzu odkurzyć ;-). Pochewka robiona już jakiś czas temu, malutka ale zabawa przy niej była przednia  :).


camel90

"non omnis moriar"

ghandi20