Autor Wątek: Noże Świata - sklep. POCHWAła!!!  (Przeczytany 10745 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adiblue

• Opinii: (336)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: Noże Świata - sklep. POCHWAła!!!
« Odpowiedź #40 dnia: 14-02-2019, 07:59:58 »
To ja też spóźnione, ale zasłużone podziękowania za zakupy :)
Fox Phoenix.
BTW świetny nóż :)
bo hobby nie może być protezą życia, ale jego idealnym dopełnieniem!

Offline Negaido

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #41 dnia: 30-03-2020, 10:40:32 »
Cześć. Ja niekoniecznie z pochwałą, raczej przeciwnie. Czy ktoś wie co się dzieje z tym sklepem? Ktoś tam obecnie pracuje? W czwartek rano złożyłem zamówienie. Na stronie jest info, że powinni wysłać tego samego dnia, a tu cisza. Status zamówienia bez zmian. Na maila brak odpowiedzi, telefonów nikt nie odbiera...

Offline Mikko

• Opinii: (36)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #42 dnia: 30-03-2020, 10:57:58 »
Dałem im znać na instagramie o Twojej sprawie, bo widzę, że tam byli aktywni wczoraj.

Offline GarbatyAnioł

• Typowy Janusz nożownictwa, kiedyś zwali mnie Garbaty!
  • Opinii: (102)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Lubię CF i jebać foty z netu FZN®
« Odpowiedź #43 dnia: 30-03-2020, 11:47:39 »
Cześć. Ja niekoniecznie z pochwałą, raczej przeciwnie. Czy ktoś wie co się dzieje z tym sklepem? Ktoś tam obecnie pracuje? W czwartek rano złożyłem zamówienie. Na stronie jest info, że powinni wysłać tego samego dnia, a tu cisza. Status zamówienia bez zmian. Na maila brak odpowiedzi, telefonów nikt nie odbiera...
Weź pod uwagę że obecna sytuacja może mieć wpływ na realizację zamówienia. Trochę cierpliwości, sklepy internetowe i spedycja mają pewne ograniczenia.
Nie ma takiej rury na świecie,
której nie można odetkać

Mam nadzieję że Ziemia ukarze ludzkość zagładą planety, my jej nie szanujemy, to i ona niech nas nie szanuje!

Offline Negaido

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #44 dnia: 30-03-2020, 12:03:38 »
Weź pod uwagę że obecna sytuacja może mieć wpływ na realizację zamówienia. Trochę cierpliwości, sklepy internetowe i spedycja mają pewne ograniczenia.
Jasne, ja to mogę wziąć pod uwagę, ale jak na stronie jest informacja, że sklep inpostem wyśle tego samego dnia, jeśli zamówienie będzie do danej godziny, a potem przez dwa dni nie wysyła, nie kontaktuje się ze mną (choć w międzyczasie wrzuca fotki na instagrama), a nawet nie odpowiada na telefony czy maila (dzisiaj) to nie jest to poważne.

Offline marcin90-70

• Lechaim - za życie!!!
  • Opinii: (424)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Nie kupuje noży...
    • KnifeHospital na facebooku
« Odpowiedź #45 dnia: 30-03-2020, 12:17:36 »

Termin realizacji:

Wysyłamy codziennie - towar zakupiony do godziny 14,00 wysyłamy tego samego dnia (dotyczy przesyłkek kurierskich InPost).

- Wysyłka zakupionego towaru następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie lub po informacji o dokonanej płatności Payu.
- Paczki wysyłamy codziennie (zastrzegamy sobie jednak prawo wysyłki do 2 dni )

Nie panikuj. Czytasz wybiórczo.
Sprzedam:
http://forum.knives.pl/index.php/topic,148745.0.html

Naprawiam wszelakie noże. Wegliki klade. Ostrze i dopieszczam.

Mój FB
https://m.facebook.com/KnifeHospital/

KnifeHospital-moje prace

Offline Negaido

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #46 dnia: 30-03-2020, 12:56:29 »
Termin realizacji:

Wysyłamy codziennie - towar zakupiony do godziny 14,00 wysyłamy tego samego dnia (dotyczy przesyłkek kurierskich InPost).

- Wysyłka zakupionego towaru następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie lub po informacji o dokonanej płatności Payu.
- Paczki wysyłamy codziennie (zastrzegamy sobie jednak prawo wysyłki do 2 dni )

Nie panikuj. Czytasz wybiórczo.

Tak, czytałem te informacje z ich strony, jednak to rozumiem w ten sposób, że inpostem zostanie wysłane tego samego dnia, a w pozostałych opcjach transportu w ciągu 2 dni roboczych. Nie rozumiem przekazu w stylu: wysyłamy tego samego dnia, ale jednak możemy za 2 dni...
Zresztą, nawet nie o to chodzi, tylko o brak jakiegokolwiek kontaktu. Naprawdę, to nie pierwszy sklep, z którego zamawiam coś i bardzo rzadko się czepiam.