Reklama

Ślęża, nóż do chleba i mój wykopek...

Zaczęty przez kosiarz, 04-10-2015, 09:29:22

kosiarz

Urodziłem się i wychowałem na Żuławach. Choć obecnie mieszkam w Wielkopolsce, spędziłem na Żuławach 36 lat życia :)
Chciałoby się rzec, że sobie żartowałem tylko, no ale skoro pytają, czemu mówię, że Żuławy są moje... tym samym prawem co Stephen, że Irlandia to jego wyspa

https://www.youtube.com/watch?v=-q2Ko_5OnM4
www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

Mesje

Prawidłowa odpowiedź i już Cię lubię ;) A Pan Huge coś tam nie potrzebnie się wtrącił.


Ajron

Cytat: Mesje w 11-09-2018, 20:49:51

Buc to miałeś mieć na imię tylko się ksiądz nie zgodził.

Słodziak jesteś, ale musisz się postarać nieco bardziej niż takie mdłe popiskiwania bo na razie to bez fantazji i 6 klasy podstawówki XD. Tak, tam mówią dlaczego "moje Bieszczady" czy Żuławy nie implikuje stosunku własności a jedynie określa sentyment czy stosunek emocjonalny.

Piotrze, kurwa niektórych rzeczy nie trzeba tłumaczyć, albo ktoś rozumie albo zniża poziom ;).

"Złomiarz umysłów"

Mesje

Ty zaniżyłeś poziom wystarczająco ja nie mam zamiaru dalej ciągnąć tej chamskiej dysputy.


Radowid

Był już taki jeden co wyciągnął miecz z kamienia i wszyscy wiemy jak skończył. Kosiarz wyciągnął nóż z ziemi. Może jest coś na rzeczy z tym władcą żuław  :P

A nóż wielkiej zacności. Trudno o bardziej słowiański kozik.

Robienie noży to tylko pretekst do picia piwa w warsztacie
                         
                                   Facebook
https://www.facebook.com/Radowidknives/?ref=setting

depravedsouls

Świetna praca i miły w odbiorze  film, pozdrawia człowiek z mojej ziemi Ostrorogskiej.

Czasy inne - pomidorka nie tnie , oj a 500 stów dałem . Tam się żyło nożem i nikt nie biadolił . Orcanus

kosiarz

Dzięki :) Nóz wciąż cały i wala się po kuchni ;D
Pozdrawiam

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

Słoń

Ja się dziwię, że do Kosiarza jeszcze nikt z telewizji nie zapukał. Ja to sobie kiedyś oglądałem te jego filmiki zamiast Gry o tron. Żebym miał czas to bym sobie od nowa pooglądał. O nożach pełnych klimatu już nawet nie mówię. Nieprzeciętna wyobraźnia w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami. Jest czym cieszyć oko :)
Pozdro
Grześ


Bozar

Szacunek dla ostrza, które szmat czasu było zapomniane, przywiązanie... Wdzięczność, że trafił właśnie do Ciebie.

Według mnie, tylko Twój monolog przed wyjazdem na Wielkopolskę był bardziej osobisty i emocjonalny.

Miła odmiana w czasach, gdy ze wszystkich stron wmawia się nam, że mamy kupować, potem wyrzucić, tylko po to, by kupić coś nowego. I tak w koło...


kosiarz

Dzięki wielkie :) Miło mi, że mam tak dobrze obeznanych w moich filmach i głęboko słuchających moich pogadanek :) Naprawdę miło. Czasem taka uwaga dotycząca podejścia do świata jest milsza niż chwalenie prac (którym to chwaleniem z czasem człowiek się nasyca i nieco się do tego dystansuje).

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)