Autor Wątek: Gwarancja, reklamacja i metki...  (Przeczytany 1948 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline killrathi

• Szef działu
  • Opinii: (259)
  • *
    • Killrathi Knives
Gwarancja, reklamacja i metki...
« dnia: 15-11-2015, 14:41:49 »
Mała uwaga na początek, zanim napiszesz coś to przeczytaj całość... Unikniemy nieporozumień i gównoburz.

Jako że sprzedaję zarówno noże jak i głownie do samodzielnej oprawy i obie grupy produktów sygnowane są tą samą puncą, aby ustrzec się przed nadużyciami i próbami kantu informuje, że wszystkie noże zaopatrzone są w metkę z podstawowymi informacjami o nożu. Naprawy gwarancyjne bedę wykonywał bezpłatnie wyłącznie gdy wraz z nożem będzie dostarczona metryczka.
Zanim ktoś wywoła gównoburzę to już tłumaczę.
Nie wykonam naprawy gwarancyjnej noża który powstał na bazie kupionej u mnie głowni i rękojeść się rozpadła... Bo nie ja zrobiłem rękojeść, nie ja wykańczałem, itp...
Oczywiscie w przxypadku problemów z głownią żadna metryczka potrzebna nie jest - wystarczy że klinga ma mój znaczek...

Oczywiście nie wszystkie noże jakie do tej pory ode mnie wyszły dostały metryczki. Na szczęście mam dokumentację foto każdego noza i jeszcze dam radę każdy zidentyfikować.

Gwarancje tracisz gdy:
- noz/glownia uzyta jest niezgodnie z przeznaczeniem. To nie siekiera, lom ani przecinak. To narzedzie tnace.
- zmienisz konstrukcje noza lub glowni - jezeli przeszlifujesz klinge, zmienisz katy szlifu, zmienisz ksztalt/forme rekojesci. Kazda ingerencja w konstrukcje noza powoduje utrate gwarancji.
- poddasz klinge procesom cieplnym/chemicznym

Gwarancji nie tracisz gdy:
- samodzielnie wykonczysz klinge w inny sposob niz oryginalnie (satyna, polerka)
« Ostatnia zmiana: 01-07-2016, 14:01:38 wysłana przez killrathi »

nie odpowiadam na priv? pisz na [email protected]

Offline killrathi

• Szef działu
  • Opinii: (259)
  • *
    • Killrathi Knives
Odp: Gwarancja, reklamacja i metki...
« Odpowiedź #1 dnia: 16-02-2017, 18:29:00 »
Aktualizacja:

- do obiegu trafiają noże wykonane na bazie moich kling. Przypominam zatem, że każdy nóż jaki wychodzi ode mnie z warsztatu zaopatrzony jest w taką metkę:

Jeżeli trafisz na nóż z drugiej ręki który nie posiada takiej metki oznacza że powstał wyłącznie na bazie mojej głowni, a nie został w całości wykonany przeze mnie

nie odpowiadam na priv? pisz na [email protected]