Reklama

Real Steel - wątek ogólny

Zaczęty przez Calot, 28-11-2015, 00:06:13

horzuff

A w Polsce ktoś to ma? Bo że na świecie są, to wiem, nawet w Europie są do kupienia


Fred

Cytat: horzuff w 21-01-2019, 14:57:53

A w Polsce ktoś to ma? Bo że na świecie są, to wiem, nawet w Europie są do kupienia

No wlaśnie wygląda na to, że nie.
Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje - Stefan Kisielewski

Calot

Chyba tylko lamnia.fi ci zostaje. Oni też nie mają wszystkiego, nigdzie nie ma tych maluchów Ostapowych - tylko USA.

The air smelled of limited life expectancy.
X-Clacks-Overhead: GNU Terry Pratchett

Pillnitz

Ogólnie stan zaopatrzenia w RS w Polsce ssie i to mocno.

* zacnie ostrzyżony hetero sapiens *

horzuff

Dziwne to jest, szczególnie teraz jak mamy tyle rodzimych projektów w produkcji.


GarbatyAnioł

CQB zostało dilerem RS-a :)
Spory wybór klamotów, są cubiksy.

Nie ma takiej rury na świecie,
której nie można odetkać

Pillnitz

* zacnie ostrzyżony hetero sapiens *

GarbatyAnioł

Nie ma takiej rury na świecie,
której nie można odetkać

GarbatyAnioł

Nie ma takiej rury na świecie,
której nie można odetkać

jason nofuck


Fred

Kolejny projekt Cubixa - Sidus

Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje - Stefan Kisielewski

kapfryd

Faktycznie fajny, dużo zgrabniejszy od Terry to mógłby też być też kapkę mniejszy, ale to czepianie - ogólnie podoba się :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy nie wiesz jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna, pomyśl jak zachowałby się Makłowicz w podobnej sytuacji.

mr.sruba

Cubix założył swój sklep internetowy z nożami RSK, proedge.pl, więcej modeli, gadżety (Ostapowe koraliki :slini: ) i takie tam, spoko opcja :D


cubix

Nie do końca sam założył :).. ale sklep oferuje coś czego inne sklepy często nie mają - lokalny serwis, usługę proedge+ dla klientów (darmowe odnowienie krawędzi tnącej raz do roku) no i być może wkrótce unikalne projekty :)

Jest też kod rabatowy dla forumowiczów : knives-pl

(wysyłałem zapytanie, gdzie mogę wrzucić to info, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi, mam nadzieję, że nikt tutaj nie będzie miał pretensji ;) ).

Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!

mr.sruba

Cytat: cubix w 14-05-2019, 16:42:01

Nie do końca sam założył :).. ale sklep oferuje coś czego inne sklepy często nie mają - lokalny serwis, usługę proedge+ dla klientów (darmowe odnowienie krawędzi tnącej raz do roku) no i być może wkrótce unikalne projekty :)

Jest też kod rabatowy dla forumowiczów : knives-pl

(wysyłałem zapytanie, gdzie mogę wrzucić to info, ale jeszcze nie dostałem odpowiedzi, mam nadzieję, że nikt tutaj nie będzie miał pretensji ;) ).

Skrót myślowy, pisałeś na pejsbuku, że to efekt współpracy :D

NEPENTHE

Wie ktoś może ile kosztował ten real steel 3001  w tytanie, bo nie mogę znalezć  :(


Owsiany

Cubix zdradzisz może, jeśli to nie tajemnica czy Real Steel planuje wypuścić jakieś mniejsze foldery? Pisząc mniejsze mam na myśli 16-18cm całości.


cubix

Cytat: NEPENTHE w 15-05-2019, 12:00:19

Wie ktoś może ile kosztował ten real steel 3001  w tytanie, bo nie mogę znalezć  :(

99USD, tylko USA bo to wypuścili na MASSDROP, ale pracuję nad tym i możliwe, że wkrótce będzie dostępny w Proedge na wyłączność w EU.

@Owsiany tak się składa, że nad czymś takim pracujemy :) Nie wiem tylko dokładnie, kiedy - raczej kwestia paru miesięcy!

Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!

Owsiany

@cubix Twój projekt? Powiedz tylko, ze będzie smuklejszy niż Precision i już mnie kupiliście.


cubix

Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!