Reklama

Real Steel - wątek ogólny

Zaczęty przez Calot, 28-11-2015, 00:06:13

asasyn

Fixed bardzo mi się podoba :D


v21

Wszystkie piękne, Phasma cudna :heart:

All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Roy Batty

Mikko

#962

Metamorph już wyleciał z oferty? Widzę, że teraz są modne prawie same stalowe, ciężkie klocki i inne knypki z 3,5 mm w grzbiecie... Nie wiem jak inni, ale mnie już nie jara niecałe 8 cm klingi i 130 gramów w kieszeni, mimo, że design niektóre mają ładny.


cubix

#963
Cytat: Mikko w 20-07-2020, 23:47:15

Metamorph już wyleciał z oferty? Widzę, że teraz są modne prawie same stalowe, ciężkie klocki i inne knypki z 3,5 mm w grzbiecie... Nie wiem jak inni, ale mnie już nie jara niecałe 8 cm klingi i 130 gramów w kieszeni, mimo, że design niektóre mają ładny.

Nie wyleciał, po prostu nie był długo dostępny :) Noże pojawiają się w Real Steel w kratkę, ciężko utrafić dobrze zamówienie, aby dostać wszystko po prostu, kontenerów nie ściągamy, to koszta wysyłki są spore niestety. Będziemy się starać, aby był większy wybór, a ja będę się starał, aby było mniej stali i mniej "ciężkich klocków i knypków z 3.5mm w grzbiecie" :)
Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!

Mikko

Cieszy mnie to. ;) Na pewno jest wielu fanów takich noży, którzy nie liczą gramów, ale mi jednak już niezbyt pasuje wyważenie aż tak małych noży o takiej masie.


cubix

Cytat: Mikko w 21-07-2020, 00:08:36

Cieszy mnie to. ;) Na pewno jest wielu fanów takich noży, którzy nie liczą gramów, ale mi jednak już niezbyt pasuje wyważenie aż tak małych noży o takiej masie.

Zaufaj mi, że osobiście liczę gramy również ;) Ale fanów większych (nie tylko na długość) i grubszych ostrzy jest sporo, tak samo jak długich wykałaczek, które szybko można skrócić :P Bierz pod uwagę, że klienci nasi, tudzież Real Steel to nie tylko doświadczeni użytkownicy Knives.pl :)
Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!

crywar

Cytat: cubix w 20-07-2020, 20:03:09

Wreszcie kilka nowości dotarło, przypominam jakby co o kodzie rabatowym KNIVESPL ;)
Ostatnia już nieduża partia limitowanego 3001 Titanium/S35VN, dostępne od ręki w 2 wersjach

@cubix Dzięki za info, tytan zamówiony :)

why so serious

horzuff

A są jakieś wieści o Phasmie Premium? A może sam planujesz jakąś edycję specjalną dla ProEdge.pl ? Tytan, przyzwoita nierdzewka i obustronny kołek to byłby szał. Albo CF i szczątkowy liner, reszta j.w.


void

Pojawiła się kolejna wersja Sidiusa - z mikartą: https://www.realsteelknives.com/products/product/2303
Przy czym: jeśli mikarta, to bez dziury.


Kubitron

Jakiś czas temu pojawiła się Luna Lite w różnych kolorach i cenach 30-35$. Ciekawi mnie dlaczego u nas jej nigdzie nie ma? Podobnie jak Gslip...

@cubix jesteś w stanie coś o tym powiedzieć? Sklep jest ale nie ma w nim noży.
Nawet gdyby finalnie z tych 35$ zrobiłoby się 160-180 zł to i tak tym kupił (i myślę,że nie tylko ja).

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Mój instagram

cubix

Cytat: Kubitron w 21-10-2020, 01:13:06

Jakiś czas temu pojawiła się Luna Lite w różnych kolorach i cenach 30-35$. Ciekawi mnie dlaczego u nas jej nigdzie nie ma? Podobnie jak Gslip...

@cubix jesteś w stanie coś o tym powiedzieć? Sklep jest ale nie ma w nim noży.
Nawet gdyby finalnie z tych 35$ zrobiłoby się 160-180 zł to i tak tym kupił (i myślę,że nie tylko ja).

Aby się opłacało, trzeba zrobić duże zamówienie, a jak przyjdzie do robienia takiego dużego zamówienia, to nie wszystko jest dostępne (często dany model wychodzi z magazynu momentalnie). Te kolory, o których wspominasz to często wersje limitowane dla dużych sklepów, wymóg kilkaset sztuk/zamówienie. Próbujemy coś wykombinować, ale dopóki nie mamy większego zasięgu na Europę, to na zamówienia w takich ilościach nie możemy sobie niestety pozwolić.
Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!

Calot

Może spróbujcie się dogadać z paroma mniejszymi sklepami i zróbcie wspólne zamówienie? Lamnia by pewnie wzgardziła, ale może jakieś czeskie, niemieckie, węgierskie czy rumuńskie...

Ja bym chętnie łyknął ze dwa Metamorphy Mk II, ale nigdzie ich już nie ma.

The air smelled of limited life expectancy.
X-Clacks-Overhead: GNU Terry Pratchett

Piotrkmr

Cytat: Kubitron w 21-10-2020, 01:13:06

Jakiś czas temu pojawiła się Luna Lite w różnych kolorach i cenach 30-35$. Ciekawi mnie dlaczego u nas jej nigdzie nie ma? Podobnie jak Gslip...

@cubix jesteś w stanie coś o tym powiedzieć? Sklep jest ale nie ma w nim noży.
Nawet gdyby finalnie z tych 35$ zrobiłoby się 160-180 zł to i tak tym kupił (i myślę,że nie tylko ja).

W zeszłym tygodniu kupiłem w togo Lune Lite. Był jakiś błąd na stronie i okazało się, że nie jest jednak teraz dostępna, ale wkrótce będzie, więc czekam.
Warto podpytać kolegę @kunbo.
Aha, no i togo ma fajny rabat dla forumowiczów, wychodzi sporo mniej niż 160-180zł.

Kubitron

Cytat: Piotrkmr w 03-11-2020, 23:44:49

W zeszłym tygodniu kupiłem w togo Lune Lite. Był jakiś błąd na stronie i okazało się, że nie jest jednak teraz dostępna, ale wkrótce będzie, więc czekam.
Warto podpytać kolegę @kunbo.
Aha, no i togo ma fajny rabat dla forumowiczów, wychodzi sporo mniej niż 160-180zł.

Dzięki za info :)

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Mój instagram

Ostap


Raptorartur

Fajny Ostapciu :) Gdzieś w Europie dostępny?

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

void

Wspaniale się zapowiada.
Pełnowymiarowego kupiłem w Europie w Knives&Tools.


Marcinos

Da się jeszcze gdzieś kupić G3 Pukko albo Duplex?
Obydwa fajne, ale jak się parę lat temu pojawiły, to znikły momentalnie.


LordDisneyland

...A p o c a t a s t a s i s N o w...

pecado

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee