Reklama

Olejek do brody

Zaczęty przez Jan Kowalski, 12-02-2016, 09:35:18

Jan Kowalski

Cytat: KoleC w 24-08-2015, 17:05:22

PS. Zmieniłem olejek do brody na: http://beardshop.pl/olejek-do-brody-mr-bear-wilderness - różnica w stosunku do jedwabiu do włosów jest bardzo duża (na + dla mr bear :) )

potrzebuje kupic komus na prezent olejek do brody, jest jakas ciekawa alternatywa dla tego Mr. Bear Wilderness
czy jest to moze dobry kompromis pomiedzy cena a jakoscia?

pozdrawiam


mr_neox

A patrzyłeś tutaj, jest duży wybór:

http://facetaria.pl/wasy-broda-olejki-fluidy-c-173_244.html

No i promocja -11% do końca walentynek

Si vis pacem, para bellum

WOJPAP


Jan Kowalski

dziekuje Panowie za linki, zadajac pytanie bardziej mialem na mysli 'jaki' a nie 'gdzie' : )
choc sam mam brode (taka bardziej kozia ; ) to olejku dotad nie uzywam
i zalezalo mi na opiniach dotyczacych dobrego, sprawdzonego produktu
choc moge sobie zdawac sprawe ze zmiekczenie olejem bedzie podobne
a roznice moga wynikac z zapachu specyfiku odbieranego subiektywnie

pozdrawiam


M@rcin

Olejki, pomady i inne badziewia...ja dziękuję, wolę się gładko ogolić. :D Za jakiś czas przejdzie moda na te brody drwala. :D


WAR

Cytat: M@rcin w 12-02-2016, 18:27:25

Olejki, pomady i inne badziewia...ja dziękuję, wolę się gładko ogolić. :D Za jakiś czas przejdzie moda na te brody drwala. :D

Twoja wypowiedź coś wnosi do tematu? Nie? To załóż sobie osobny a nie OT.

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Sybir

Sprzedam

www.laguiole.pl

M@rcin

#7
Cytat: WAR w 12-02-2016, 18:39:23

Twoja wypowiedź coś wnosi do tematu? Nie? To załóż sobie osobny a nie OT.

Wyluzuj chłopie  :D...wow...najgorzej to urazić brodacza  :D

jabberwocky

M@rcin, ty chyba lubisz długie spacery.

-Is there anything worn under the kilt?
-No, nothing worn, everything in perfect working order!

M@rcin

Uwielbiam długie spacery. Szczególnie wieczorową porą w towarzystwie długonogiej blondynki  ;-)


puchbeary

Mam olejek do brody właśnie Mr Bear Famili i do tego coś jak pasta do butów :rotfl: z tej samej firmy. Przywiezione ze Szwecji - ni cholery nie widzę różnicy w brodzie przed i po zażyciu. Tyle, że ładnie pachnie. Brodę mam coś pomiędzy "św. Mikołaj" a "bezdomny od zawsze". Myślałem, że dzięki tym specyfikom uda mi się troszkę opanować kierunki porostu zarostu ale lipa. Zniechęcony jestem - muszę przyznać.

Świat jest za piękny, żeby marnować czas na cienkich leszczy
--------------------------------------------------
A psy i tak fajniejsze Marcinu...

KoleC

#11

Do mnie właśnie leci balsam Mr.Bear. Na balsamie trochę lepiej się układa broda, ale tylko trochę.
Te kosmetyki w moim przypadku dają tylko zapach i miękkość, brodę aktualnie mam w podobnym stadium co puchbeary :)

/Edit
Ułożyć brodę jak modele na zdjęciach sklepów z kosmetykami udało mi się raptem kilka razy i to na dużo krótszej brodzie.
Teraz to chyba musiał bym użyć czegoś z chwytem podobnym do gipsu budowlanego żeby to ogarnąć :rotfl:

There's a hole in the world like a great, black pit and it's filled with people who are filled with shit.
18/7

drazel

ta, to cos ala pasta do butow chyba niewiele robi.
na zaglach korzystalem z normalnego jedwabiu w plynie czy takiego oleju arganowego do wlosow...babki z tego korzystaja.
na sloncu ,wietrze i po wodzie moglem nią zdrapywać farbę.


pianobeg

olejku używam tego :

http://thebushybeard.com/olejek-do-brody/east-beard-bad-intention-10

jestem zadowolony - miły, niezbyt intensywny, acz trwały zapach naturalny. nawilżenie fajne. mogę spokojnie polecić.

eksperymentowałem z samodzielnie robionym olejkiem do twarzy/brody i też było nieźle - z tym że trzeba kupić więcej składników i robi się tego dużo - ja rozdałem prezentowo, bo te oleje nie mogą bardzo długo być przechowywane... słowem - nieopłacalne

a ta "pasta do butów" to pomada - tutaj jest wiele możliwości (skłąd bardziej wodny lub woskowy oraz różna moc - tzw. "chwyt pomady")

pozdrawiam

Nie sta­wiaj spra­wy na os­trzu noża, bo możesz ją zarżnąć.

Leonard Drzewiecki

Jan Kowalski

serdecznie dziekuje za pomoc, ponewaz kupowalem jeszcze kilka rzeczy na 'facetarii' wybralem u nich Proraso BEARD OIL
buteleczka ma pipete, mysle ze to dobry patent
beneficjent ; ) na przyleciec w przyszlym tygodniu, jesli otworzy butelke (z olejkiem ; ) sprobuje podzielic sie wrazeniami

pozdrawiam


drazel


puchbeary

#16

Takie samo mam ;) Tez dostałem :P

edit

a nie, sorry. sprawdziłem - ja mam Citrus. - reszta ta sama. Kurr... nie wiedziałem że to tyle kosztuje  :special:

Świat jest za piękny, żeby marnować czas na cienkich leszczy
--------------------------------------------------
A psy i tak fajniejsze Marcinu...

Rademenes.

Panowie, tak przy okazji spytam - to coś daje poza zapachem i miękkością? Układa się lepiej? "Frędzle" nie wyłażą?

Przeca brody ludzie mają od paru tysięcy lat, a te olejki to chyba nowość...


WAR

Paaaanie, jaka tam nowość ;) Podobno już w niektórych starożytnych traktatach jest o wcieraniu w brody wonnych olejków ;)

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

KoleC

Przecież Chytrus - jednak Khal Drogo tysiąc lat temu używali olejków jak War pisze :)

There's a hole in the world like a great, black pit and it's filled with people who are filled with shit.
18/7